Re: Z oficjalnej...

#151
To ja też dla jasności - nie było tu żadnych podtekstów i zarzutów do Ciebie;) Zarzuty są do 6 panów, a najbardziej do tych odpowiadających za PR (nie wiem kto) i za sprawy sportowe (p.Gitlar), bo póki co oni wykazali się niekompetencją albo po prostu skrajnym lenistwem.

Re: Z oficjalnej...

#152
Tak się składa, że mamy możliwość na bierząco pytać wszystkie osoby w klubie o wszelkie sprawy, więc jeśli pojawią się zarzuty konkretne (np. na temat PR) lub pytania, które należy przedstawić zarządowi (tylkoe nie kiedy trener wyleci, ile kto na tym zarabia itp. bo nie będę z nas kibiców jako masy robił wariatów) przedstawię je osobiście i będę informował o odpowiedziach.
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI

Re: Z oficjalnej...

#153
to ja mam pytanie do zarzadu ktore Albert mozesz im przekazac...
czy zarzad ma zamiar podjac powazne dzialania zwiazane z gra pilkarzy jak i ich przygotowania mentalnego, motywowania itp. bo chyba kibice nie sa jedynymi osobami ktore widza, ze Odra nie gra tak jak powinna i z taka gra niestety awans marnie widze


Pytanie już zadane. Czekamy na odpowiedź. A.

Re: Z oficjalnej...

#154
To od razu sformułuję moje:
1. Jaki stosunek zarząd ma do relacji z kibicami rozumianymi jako ogół? Czy stosowana do tej pory polityka "zamkniętych drzwi" będzie prowadzona nadal, czy jednak możemy liczyć na informowanie o tym, jakie kroki podejmuje zarząd celem poprawy gry piłkarzy, a w przyszłości innych problemów, mogących się potencjalnie pojawić?
2. Jak często spotyka się zarząd i jakie tematy są dyskutowane na tych spotkaniach? Dobrym pomysłem byłoby moim zdaniem publikowanie agendy takich spotkań - tylko w ogólnych punktach.
3. To pewnie będzie najtrudniejsze. Jakie kwalifikacje do pełnionej funkcji ma członek zarządu ds. sportowych? Przyznam się bez bicia, że szczerze nie mam zielonego pojęcia. Po prostu moje wątpliwości wzbudził fakt jego zupełnie biernej postawy.
4. Domyślam się, że obecną taktyką jest dotrwanie do zimy w czołówce i dokonanie odpowiednich wzmocnień już w ramach budżetu na 2012 rok. Jaki jednak jest "próg bólu"? Czy decyzje personalne dotyczące sztabu szkoleniowego uzależnione są bardziej od gry i stylu piłkarzy czy aktualnego dorobku punktowego?
5. Jakie aktywne metody pozyskiwania partnerów biznesowych są aktualnie wykorzystywane w klubie?
6. Czy zarząd ma jakieś plany/cele na swoją kadencję? Nie wiem z czego można go rozliczyć na koniec kadencji, bo nikt nie powiedział czym zarząd będzie się zajmował...

Pytania przekazane. Czekamy na odpowiedź. A.

Re: Z oficjalnej...

#156
proponuję co trzy dni wywiad z innym członkiem zarządu (tylko kto je przeprowadzi, gdy Odra TV drzemie), bo czas ucieka, a my faktycznie nic nie wiemy co się dzieje w klubie/zarządzie, kto ma jakie zadania (konkrety) i jak się z nich wywiązuje, o tym że wbrew obietnicom klub jest dość skąpy w udzielaniu informacji na temat sytuacji finansowej, sponsorskiej itd pisałem nie raz, ponadto podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał zebro
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Z oficjalnej...

#157
Wydział Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej, który prowadzi w tym sezonie rozgrywki w III-lidze opolsko-śląskiej ukarał nasz klub karą zasadniczą w wysokości 1000 zł. za przewinienia kibiców podczas meczu w Dobrzeniu Wielkim z Tor-em, w dniu 24.08.2011.

Powodem nałożenia kary finansowej było użycie przez kibiców naszego klubu niedozwolonych środków pirotechnicznych oraz znieważenie i obraza osoby Premiera RP Pana Donalda Tuska.

Pierwsze przewinienie to naruszenie §9 ust. 6 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN, na czyn drugi paragrafu nie podano. Od niniejszego orzeczenia przysługuje klubowi prawo odwołania się w terminie 14 dni do PZPN, oczywiście po wpłaceniu wymaganej kaucji, która w momencie przegrania sprawy przepada. Zarząd klubu rozmawiał już w z przedstawicielami stowarzyszenia kibiców "Jedna Odra" na temat powyższego orzeczenia. Na zapłacenie kary klub ma 30 dni. To pierwsza kara nałożona na nasz klub od momentu jego powstania w roku 2009.

Dla pełnego obrazu sprawy polecamy lekturę:

> Regulaminu Rozgrywek III ligi ŚZPN

> Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN

Foto: Fani Odry na stadionie w Dobrzeniu Wielkim. "W 18 minucie spotkania na pole gry rzucono dwie race hukowe..." czytamy w uzasadnieniu orzeczenia.
Nie ma czegoś takiego jak raca hukowa, więc wg mnie mogą nas w dupę pocałować. Tak samo można powiedzieć, ze chodziło o Kaczora Donalda, nazwisko nie padło więc mam nadzieję, że klub tym złodziejom nie zapłaci ani złotówki.
Odra jest najważniejsza !

Re: Z oficjalnej...

#159
cytat z oficjalnej
"Pierwsze przewinienie to naruszenie §9 ust. 6 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN, na czyn drugi paragrafu nie podano. Od niniejszego orzeczenia przysługuje klubowi prawo odwołania się w terminie 14 dni do PZPN, oczywiście po wpłaceniu wymaganej kaucji, która w momencie przegrania sprawy przepada. Zarząd klubu rozmawiał już z przedstawicielami stowarzyszenia kibiców "Jedna Odra" na temat powyższego orzeczenia. Na zapłacenie kary klub ma 30 dni. To pierwsza kara nałożona na nasz klub od momentu jego powstania w roku 2009."

O jakim klubie tu autor pisze ? Super kompetencja .

Re: Z oficjalnej...

#161
Rozróżnijmy KLUB od STOWARZYSZENIA. Klub Odra Opole został założony w 1945 roku. Nazywał się różnie i w swojej historii grał "pod skrzydłem" zarówno stowarzyszenia jak i (przez pewien czas w II lidze) spółki akcyjnej. Chyba nie chcemy każdego przekształcenia prawnego datować na "nowy początek" klubu, bo byłaby to głupota.

Nowe stowarzyszenie kontynuuje tradycje starego, gra na jego stadionie, w jego barwach. Grają tam częściowo nawet zawodnicy "starej" Odry, pracują ludzie związani od dawna z Odrą, a na trybunach są kibice od lat przychodzący na Oleską.

Dlatego rację ma zestan. Niekompetencja - lub ignorancja.
TYLKO ODRA OKS!

Re: Z oficjalnej...

#164
Śląski Związek Piłki Nożnej zmienił godziny meczów w III lidze. Najbliższe spotkanie w Opolu odbędzie się godzinę wcześniej, czyli o 16.00. Dotyczy to wszystkich zawodów zaplanowanych na godzinę 17.00. W miesiącu październiku pory rozgrywania meczów przyspieszono o 30 minut. Pełny rozkład jazdy, a co za tym idzie spotkania Odry są już dostępne na naszej stronie w terminarzu rozgrywek.
przez "tych co zawsze" ostatnie dwa mecze w Opolu o godzinie 13:30 :/
Odra jest najważniejsza !

Re: Z oficjalnej...

#168
21 września zmarł Jan Śliwak. Postać doskonale znana kibicom naszego klubu, jedna z wielkich ikon Odry Opole. Z klubem związany był "od zawsze", a przez jego ręce przeszli wszyscy znaczący piłkarze Odry, odkąd u schyłku lat 50-tych zaczął opiekować się juniorami. Zawsze nienagannie ubrany, w garniturze, pod krawatem. Takiego zapamiętamy go wszyscy. Rodzinie zmarłego pana Janka składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#170
Wyjazdowy mecz pomiędzy Skrą Częstochowa, a Odrą Opole, planowany na 15 października odbędzie na Oleskiej o godz. 15.30. Taką decyzję pdjął zarząd naszego klubu idąc na rękę organizatorom meczu w Częstochowie. W związku z remontem stadionu Skry spotkanie pomiędzy naszymi drużynami musiałoby być rozegrane na boisku rezerwowym bez udziału kibiców. Jak zapewniają działacze Skry zamiana gospodarza zawodów pozwoli na rozegranie wiosennego meczu na ich terenie w optymalnych warunkach z pełnym udziałem kibiców gości. Zmianę w terminarzu musi jeszcze zatwierdzić Śląski Związek Piłki Nożnej.
Takie coś się ceni, widać, że kluby z Częstochowy liczą się z kibicami i wiedzą dla kogo jest piłka nożna.
Odra jest najważniejsza !

Re: Z oficjalnej...

#171
zielu pisze:
Wyjazdowy mecz pomiędzy Skrą Częstochowa, a Odrą Opole, planowany na 15 października odbędzie na Oleskiej o godz. 15.30. Taką decyzję pdjął zarząd naszego klubu idąc na rękę organizatorom meczu w Częstochowie. W związku z remontem stadionu Skry spotkanie pomiędzy naszymi drużynami musiałoby być rozegrane na boisku rezerwowym bez udziału kibiców. Jak zapewniają działacze Skry zamiana gospodarza zawodów pozwoli na rozegranie wiosennego meczu na ich terenie w optymalnych warunkach z pełnym udziałem kibiców gości. Zmianę w terminarzu musi jeszcze zatwierdzić Śląski Związek Piłki Nożnej.
Takie coś się ceni, widać, że kluby z Częstochowy liczą się z kibicami i wiedzą dla kogo jest piłka nożna.
"Nie chwal dnia przed zachodem słońca, ani kobiety za życia":D
Jeszcze się okaże, że remont się przedłuży albo prezes Skry będzie miał katar i nie będzie chciał nas pozarażać, więc wiosenny mecz też odwoła, przeniesie lub zrobi bez kiboli (lub zostanie do tego zmuszony). Ja już w tych sprawach nikomu nie wierzę, zwłaszcza że rewanż wypada na miesiąc przed EURO.
Ostatnio zmieniony czwartek, 22 września 2011, 12:30 przez rozeff, łącznie zmieniany 1 raz.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Z oficjalnej...

#173
Śliwak długie lata był zywym egzemplarzem komunistycznej spuscizny w klubie. Dla nas byl on symbolem braku rozwoju Odry, ale ciezko mu odmawiac, ze klub byl jego zyciem. Moze jako przedstawiciel innego pokolenia i innej rzeczywistosci inaczej pojmowal dobry interes Odry, ale jakkolwiek inaczej go nie pojmowal, napewno byl on mu na sercu. Niech spoczywa w pokoju.

Re: Z oficjalnej...

#174
Dariusza Kaniukę, który 13 września przestał być trenerem naszych seniorów, znów zobaczymy na ławce trenerskiej. Jak podaje NTO były szkoleniowiec Odry znalazł zatrudnienie w ekipie jednego z ligowych rywali OKS-u i zastąpił Andrzeja Szolca w Victorii Chróścice, zajmującej aktualnie ostatnie miejsce w tabeli. To od początku sezonu trzecia zmiana trenera na froncie zmagań III ligi opolsko-śląskiej i niejako uzupełnienie naszego wczorajszego podsumowania. Panu Darkowi życzymy utrzymania swojej nowej drużyny oraz samych zwycięstw. Oczywiście z dwoma wyjątkami, którymi będą pojedynki z Odrą. Ten pierwszy odbędzie się w Opolu na zakończenie rundy jesiennej 12 listopada.
cron