Re: Z oficjalnej...

#1076
cartman pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 14:11
Jedna rzecz mnie jeszcze niepokoi. Plewnia ma prowadzić drużynę do końca sezonu.
To w sumie ciekawe, bo w komunikacie jest napisane, że Plewnia będzie prowadził drużynę CO NAJMNIEJ do końca sezonu. Tak jakby była zgoda od PZPNu na prowadzenie przez niego drużyny w następnym sezonie.

Re: Z oficjalnej...

#1078
smilee pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 14:28
Niezależnie nie podłoża całej sytuacji, sposób zakomunikowania to jakiś skandal . Jeśli faktycznie trenera zwolnili zawodnicy to już w ogóle się nie wypowiadam.
Oczywiście też nie chcę ferować wyroków, ale już mieliśmy taką samą sytuację przy zwolnieniu Furlepy, więc nie byłoby to nic nadzwyczajnego, a ze słów DB ewidentnie taki powód bije. I jeśli by to się potwierdziło* to niesmak bylby ogromny z tego względu, że Zarząd wiele mówi o długofalowej wizji, a dalby* sobie wchodzić na głowę i zmeiniać plany nadrzędne Klubu w oparciu o bunt piłkarzy, którzy, jakkolwiek dużo Odrze by dali, prawdopodobnie w lecie odejdą (wszyscy domyślamy się o kim mowa). Jakiś totalny absurd, nie chcę w to wierzyć w ogóle.

Za radioopole.pl
Jestem absolutnie w szoku, jestem zniesmaczony całą sytuacją i odbyło się to w bardzo brzydki sposób - komentuje trener. - Zarzucono mi, że drużyna nie chce ze mną współpracować, że mam konflikt z Mateuszem Kuchtą. Zarzucono mi również pewne rzeczy, do których mam pełne prawo jako I trener. Jest mi bardzo przykro. Na pewno dziękuję zawodnikom i sztabowi. Ale to w jaki sposób to się odbyło, w którym momencie i zupełnie bez klasy, to jest dalszy ciąg zwolnień trenerów w Odrze.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 marca 2021, 14:42 przez respest, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Z oficjalnej...

#1086
A mnie ta decyzja wcale nie dziwi choć nie znam bezpośrednich powodów, zresztą teraz to już bez znaczenia, trenera nie ma i już. Odra z Brehmerem przepracowała pełne trzy okresy przygotowawcze i transferowe więc to już w pełni jego dzieło i jakkolwiek zgodzę się że środkowa linia jest personalnie znacznie mocniejsza to rozwój poszczególnych piłkarzy jak i całych formacji nie postępuje w ogóle. Sądzę że gdyby mogły ze sobą zagrać Odry 2019 i 2021 to obecna dostała by baty i tyle.

Re: Z oficjalnej...

#1092
A ja powiem coś co już mówiłem (niestety) - z całym szacunkiem dla Piotrka, który siła rzeczy znowu będzie tymczasowy - dokąd to prowadzi ?
Zaczniemy kolejny sezon (już nie będzie spadać jedna drużyna) bez stabilizacji, zatrudnimy nowego trenera, potrenuje rok i znowu go wyjebiemy - jak nie będzie wyniku to za wynik, a jak będzie to coś się wymyśli.
Jak w ten sposób mamy atakować ES za rok dwa czy trzy ?

Re: Z oficjalnej...

#1097
Jak może być konflikt z Kuchta skoro jak jest zdrowy to gra... Brak mi słów na tych dziadów pseudo kopaczy. Wreszcie mieliśmy fajnego trenera który czuł Odrę i można go było traktować jak swojego. Źle też świadczy o Lisińskim ze pozwolił na to aby zespół sterował klubem. Zawiodłem się bardzo na nim jak i kopaczach.

Re: Z oficjalnej...

#1100
Jeżeli to Kuchta, Piech czy Janus to są do wyjebania dyscyplinarnie. Rozwalili klub za przyzwoleniem prezesa. Scenariusz typowy dla zarządzania klubem przez Karola a odkąd jest nowa władza miało być lepiej. W pierwszej chwili sadzilem że Brehmer idzie do ekstraklasy jak parę lat temu Smółka ale wychodzi na to że przyczyny są inne. Kompromitacja zespołu i zarządu.
cron