Re: Z oficjalnej...

#1027
Ja mam ten pakiet za 10, może dlatego, że mam dodany na koncie numer z plusa. Bez pakietu za mecz transmitowany w tv płaciłem 5, a te bez transmisji są za darmo i chyba nawet nie trzeba się logować. U mnie ipla chodzi bez zarzutu przez strone internetową i aplikacje na tv i smartfonie.

Re: Z oficjalnej...

#1039
cartman pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 12:28
Też obstawiam jakieś względy pozasportowe. Nie wierzę, że został zwolniony tak nagle za wyniki.
otóż to. I to jeszcze po zwycięstwie. W ogóle ten komunikat jest jakoś dziwnie napisany. Zwolnienie "ze świadczenia usług polegających na prowadzeniu I drużyny w okresie od dnia 16.03.2021 r. do odwołania."

Re: Z oficjalnej...

#1040
"Z powodu utraty zaufania w klubie swoją dotychczasową posadę trenera stracił dziś niespodziewanie Dietmar Bremer"

"Przykro mi, że w taki sposób kończy się moja przygoda w Opolu. Spędziłem tu piękny czas, uratowaliśmy pierwszą ligę. Nastroje po wygranej w Sosnowcu były bardzo dobre, dlatego przykro mi, że tak się to kończy. Naprawdę nie rozumiem tej decyzji – mówi były już trener opolskiej Odry."

Nic nie rozumiem.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1043
Ale jestem wkurwiony ...
Na "bartoszków" nas nie stać, więc pewnie przyjdzie znowu jakiś wuefista, albo pajac wciskający do drużyny piłkarzyków od swojego kolegi menagera.
Miłem wrażenie, że Didi jest poza układami i normalnie budujemy drużynę na miarę naszego aktualnego potencjału.
cron