Re: Z oficjalnej...

#955
Może dlatego czas od meczu z Arką śpiewać Wójcik wypierdalaj.Ja nie rozumiem dlaczego do tej pory cicho jest na stadionie.Na Rumaka spiewano a dlaczego nie na Wojcika? Może wtedy dotrze do niego że to koniec.Kurwa on tyle złego zrobił że to jest dramat.Niech kurwa zajmie się autobusami a nie klubem.Na miejscu starego Wójcika bałbym się zostawić Sindbada w ręce Karola bo by rozjebal dobrą firmę.

Re: Z oficjalnej...

#956
Przecież RW zapowiadał ponad 2 lata temu, że idzie na emeryturę, a Karol przejmie Sindbad. Widzicie tego jakieś ślady? Jakieś fotki Karola przy ważnych wydarzeniach z życia Sindbada? Hmm...
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#958
na dokładkę
Czyżycki zastępuje Czyżyckiego
Może mniej ( wyskokowego ) kateringu w czasie meczu?
A "holendrer" nawet nie był w składzie a pojawił sie na boisku.
Ile jeszcze PROFESKI !!!!
Załączniki
Odra kolejna profeska 2019 10 24.jpg
Odra kolejna profeska 2019 10 24.jpg (62.02 KiB) Przejrzano 11290 razy

Re: Z oficjalnej...

#963
Borzekochany. "Najważniejsze walne w historii klubu" w szatni. Mogli zrobić w korytarzu. Czy zarząd klubu jest świadom możliwości wynajęcia pomieszczeń na takie cele? Dobrze, że nie mogłem być, bo by mnie chyba krew zalała ;D
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#966
To tylko pokazuje podejście do klubu rodziny Wójcików. Przecież na luzie mogli by ogarnąć porządna sale, tylko że w ich działaniach ws. do Odry od początku panował minimalizm. I o ile, kiedy Odra liczyła każdy grosz i mozolnie odbudowywała swoją pozycje i budżet, było to zaliczane na plus, tak teraz to po prostu jest odbierane jako kompromitujące „dziadowanie”, tym bardziej ze kasa jest. Dlatego niezmiernie cieszę się, ze zmienia się właściciel, bo jest nadzieja na zmiany. Inna sprawa, ze nie wiem czego spodziewać się po panu Lisińskim, choć już samo wsparcie jednego ze sprawniejszych menedżerów jakim jest Prezydent Wiśniewski, daje mu jakiś handicap. Nie przekreślając kompletnie pana Tomasza, czasami od tego jaki jesteś ważniejsze jest to kim się otaczasz (paradoksalnie, dotyczy to również AW). Trzymam kciuki, ale i bacznie obserwuje (od wiosny ponownie też z wysokości trybun).

Re: Z oficjalnej...

#968
Jakoś nie byłem zaskoczony... Tak, to jest doskonałe podsumowanie rządów Wójcików - normalny człowiek to chciałby spiąć klamrą okres swojego "panowania" - jakaś sala konferencyjna, w marynarkę by się ubrał, podpudrował trochę rzeczywistość nawet żeby pokazać że przekazuje klub w doskonałej kondycji.
A wyszedł idealny symbol obecnej sytuacji, w której miasto przejmuje wiejski LZS i mam nadzieję zrobi z niego profesjonalny klub.

Re: Z oficjalnej...

#975
Obecni na meczu członkowie stowarzyszenia potwierdzili informacje, że struktury SSA obejmują wyłącznie pierwszą drużynę,
natomiast drużyny młodzieżowe oraz akademia pozostały w stowarzyszeniu.
Co to za komedia i jak ma wyglądać budowanie klubu piłkarskiego na zdrowych zasadach?
Czy oficjalna strona jest stowarzyszenia czy SSA?
Zdjęcie pierwszego zespołu jest z "treneiro rumako" i innymi nieobecnymi już.
Po dzisiejszym sparingu na stronie cisza.
Co wniosła przerwa konserwacyjna?
Kto to ma ogarnąć?
cron