Re: Z oficjalnej...

#828
1 liga ma już dobry wpływ, bo Odra ma chyba nowego sponsora ;)

forBET wymieniony jest jako sponsor, a jego banner prowadzi do rejestracji na ich stronie. Z tego co wyczytałem na innych stronach (sponsorują m.in. Radomiak, ŁKS czy Stomil), to Odra zarabia oprócz miesięcznych środków również na tych którzy zarejestrują się z linka na stronie Odry i regularnie grają - https://www.iforbet.pl/rejestracja/anfzsmkdwy
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#833
Brak zakładki kibice, a w szczególności przekierowania na Nasze forum, to jednak marginalizacja naszej troski o Odrę, wyrażanej w każdym poście.
Przeglądałem inne oficjalne strony liczących się klubów i widzą że to jednak reguła, fatalna. Czy w Odrze też tak musi być?
Piłka nożna funkcjonuje, o ile się nie mylę, dla kibiców. Takie działania to lekceważenia Naszego udziału. Właściciele, zarządy, zawodnicy zmieniają się, a My trwamy. Należy się Nam szacunek. Nie oczekujemy splendorów, jesteśmy na dobre, a przede wszystkim złe chwile i należy nam się możliwość zauważalnego wypowiadania się we wszystkich sprawach klubu. To powinno być oczywiste dla wszystkich i wszędzie.

Re: Z oficjalnej...

#834
Strona ma ogólnie dużo niedoróbek, przedstawiłem je zarządowi, część chyba zrobiono...

Do końca maja bodaj był konkurs na nowego marketingowca w klubie, który pracowałby już na pełen etat. Mam swojego faworyta i mam nadzieję, że on wygra,
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#835
Powiedzmy, że wyprzedzę oficjalną.

Klub pożalił się na nierealizowanie umowy przez Azoty (nie zapłacili drugiej transzy). Do Zarządu wszedł nowy człowiek właśnie z Azotów. Ma pilnować, żeby się już tak nie działo.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#841
Nienawidzę nażekać ale tym razem muszę zapytać dlaczego nasza ukochana Odra jest na naszej stronie w tabeli odrazu na ostatniej pozycji? Skończmy już z tą gościnnością z tym umniejszaniem sobie. Jesteśmy pełnoprawnym 1 ligowcem i bądźmy u góry! A przynajmniej alfabetycznie w środku . Hej OKS!!!

Re: Z oficjalnej...

#844
Odrzanin pisze:Nienawidzę nażekać ale tym razem muszę zapytać dlaczego nasza ukochana Odra jest na naszej stronie w tabeli odrazu na ostatniej pozycji? Skończmy już z tą gościnnością z tym umniejszaniem sobie. Jesteśmy pełnoprawnym 1 ligowcem i bądźmy u góry! A przynajmniej alfabetycznie w środku . Hej OKS!!!

Przeważnie jest tak ze spadkowicze są na pierwszych miejscach, a beniaminkowie na ostatnich
cron