Re: Z oficjalnej...

#801
moze juz zapadli w sen zimowy, co mnie malo dziwi , albo odpoczywaja i przygotowuja sie do swiat po wyczerpujacym sezonie w zarzadie :)
a to co w Rakowie delikatnie mowiac obchodzi mnie malo, jak bede chcial sie cos dowiedziec odwiedze ich strone lub 90 min.
Liczy sie ODRA PANOWIE ODRA ! Kiedy kladziesz sie spac i kiedy wstajesz mysl i planuj co chcesz zrobic w tym dniu zeby dzialalnosc klubu byla doceniona przez sympatykow klubu

Re: Z oficjalnej...

#802
Z tego co wiem, to lada dzień (?) ma wystartować nowa strona klubu - być może stąd takie rzeczy, bo zespół (!) redakcyjny (dwuosobowy) pracuje nad nią, a nie nad newsami. Chociaż z pewnością można to pogodzić.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#807
Piłkarze Odry docenieni w X edycji plebiscytu Polskiego Związku Piłkarzy PIŁKARZE WYBIERAJĄ 2016 dla II ligi.

Jest to plebiscyt wyjątkowy, ponieważ głosy oddawane są przez zawodników z danej klasy rozgrywkowej. To oni typują jedenastkę roku, a także wskazują laureatów nagród indywidualnych.

W najlepszej jedenastce II ligi 2016 roku znalazło się aż trzech zawodników Odry Opole:

Bramkarz: Tobiasz Weinzettel

Obrońcy: Łukasz Winiarczyk, Robert Trznadel

Ponadto Aleksander Kowalski otrzymał nagrodę indywidualną - najlepszy młody piłkarz II ligi 2016.

Wyróżnionym zawodnikom serdecznie gratulujemy!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#811
Może przemyśli parę spraw. Według mnie to najlepsza opcja zarówno dla klubu, jak i samego piłkarza. Pokazał, że umiejętności ma spore, a że rywalizacja na skrzydłach na chwilę obecną jest godna pozazdroszczenia nawet dla klubów z wyższych lig, to szanse na grę miałby bardzo małe. Niemniej liczę, że się ogra w mocnym klubie najmocniejszej grupy 3 ligi i wróci już do 1-ligowej Odry dojrzalszy piłkarsko, ale głównie psychicznie. Dla mnie to kandydat na skrzydłowego 'na lata' w Opolu, a dodam tylko, że za pół roku zarówno Marek, jak i Janusz (dodatkowo tu nie wiadomo jak forma po kontuzji) Gancarczykowie będą jeszcze bliżej końca kariery (odpowiednio 34 i 33 lata).
Inna sprawa, że patrząc na Marka w sparingach, to nie wiem czy dopiero co nie wraca do najlepszej formy. ;)

Re: Z oficjalnej...

#812
LooZ^ pisze:Wiejska mentalność jak widać z niego nie wyszła. Co napsuł wszystkim w klubie krwi to jego.
kaem pisze:Mateusz Marzec zrobił kolejny milowy krok w swojej dynamicznie rozwijającej się karierze i poszedł na wypożyczenie do Zdzieszowic.
http://oksodraopole.pl/3664-mateusz-marzec-wypozyczony
Niech idzie i się ogrywa w końcu klub zaczął myśleć i wypożycza zawodników, którzy mogą coś jeszcze osiągnąć a nie oddaje ich za darmo. Tak samo jak podpisywanie kontraktów z młodymi utalentowanymi zawodnikami ledwo jak skończą 16 lat bo parę klubów obserwowało już zarówno (Bryłka, Grądowski i ten bramkarz młody Maciek Turek). W końcu zaczęli współpracować z paroma klubami na Opolszczyźnie i skończyli z myśleniem, że wszystko się należy i młodzi zawodnicy sami przyjdą do Odry grać :)

Re: Z oficjalnej...

#814
O czym ty piszesz? ;)

"Medialnie" słaby? Ten typ sabotował własną drużynę, a na treningach zachowywał się jak primadonna, dziwne, że nie wyłapał po mordzie na treningach, a wiele nie brakowało z tego co słyszałem. Mimo licznych rozmów z trenerem i zarządem nie zmieniał swojego zachowania. Wyżej sra niż dupe ma więc wrócił tam gdzie jego miejsce - na wieś i peryferia futbolu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#815
LooZ^ pisze:O czym ty piszesz? ;)

"Medialnie" słaby? Ten typ sabotował własną drużynę, a na treningach zachowywał się jak primadonna, dziwne, że nie wyłapał po mordzie na treningach, a wiele nie brakowało z tego co słyszałem. Mimo licznych rozmów z trenerem i zarządem nie zmieniał swojego zachowania. Wyżej sra niż dupe ma więc wrócił tam gdzie jego miejsce - na wieś i peryferia futbolu.
Moze i lepiej zeby zebral "liscia " od starszyzny, zeby sie obudzil i zostal jednak w Opolu ( tak dawniej bywalo w druzynie ). Teraz nie bedzie juz pod okiem trenera i innych lepszych pilkarzy Odry , wiec i jego rozwoj w Zdzichach raczej ulegnie zachamowaniu. Jako zmiennik w Odrze wciaz by sie nam ksztaltowal pilkarsko. Utalentowani pilkarze z reguly stawiali sie, dyskutowali i buntowali, nie bede przytaczal przykladow. No, ale teraz juz pozamiatane przynajmniej na pol roku. Ale co potem wroci za pol roku i cos sie nagle zmieni ? Uwazam , ze troche szkoda braku obrobki " talenciaka ". Ale jak trener i szatnia wiedza lepiej to po co mieszac.

Re: Z oficjalnej...

#821
Tak, ostatnio to faktycznie bardzo dobra robota.

Nowa strona ma ruszyć ponoć razem z zamontowaniem na stadionie nowych kas i systemu biletowego - będzie dostępna sprzedaż internetowa.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#825
Wygląda na zmianę DNSów, więc możliwe.

Możliwe też, że wrócą do adresu odraopole.pl jako głównego, który odzyskali jakiś czas temu (tylko czemu jest na Karola Wójcika?).

Szczególnie, że za tydzień miały być nowe kasy, czyli i zakupy biletów przez internet co jest ponoć na nowej stronie.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron