Re: Z oficjalnej...

#751
Do tego koszt to jakieś 30k zł, koszt pomijalny przy koszcie nowego stadionu, który nie ma szans raczej powstać przed 2019/2020. Do tego można ją zawsze zdemontować i przenieść na inny stadion w Opolu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#757
Jakoś nie widziałem cię dzisiaj na walnym, masz jeszcze jakieś mądre komentarze?

Nie chcę krytykować obecnego zarządu, czy sponsorów, ale stan klubu jest daleki od idealnego. Właściwie żaden z tematów poruszanych przez nas na spotkaniach z zarządem nie został rozwiązany (mimo tego, że niektóre są naprawdę proste), a zarząd sam przyznaje, że jedynym pomysłem na rozwój klubu jest "załatwienie większej kasy od sponsorów". Tak - to z pewnością w dużej mierze słuszna diagnoza, ale co z tego?

Azoty to ogromna korporacja, to nie Ptak czy Osuch, a Pogoni jakaś wielka krzywda się nie dzieje. Czy niesie to za sobą ryzyko? Oczywiście. Ale za tym ryzykiem stać może nawet Ekstraklasa. Alternatywą jest mozolnie dziubanie punktów, parę lat w 2 lidze, ruiny przy Oleskiej i frekwencja w okolicach 1.000 osób. Dużo lepsza alternatywa? Marazm to chyba odpowiednie słowo.

Jeśli/Kiedy Azoty wejdą to jest szansa i na dział marketingu i pion sportowy klubu, hoho, kto wie, może nawet doczekamy się skauta? A tak to co? Sekretarki/Dyrektorki Klubu/Biura/Asystentki/Dziewczyny do wszystkiego zmieniają się w klubie tak często, że nawet nie pamiętam imienia obecnej. Wiecie ile klub zatrudnia osób do pracy w klubie? 1!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#758
Po No niestety, ale zarządzania klubem sportowym trzeba się uczyć profesjonalnie tak jak trenerki. Trenerzy kształcą się, jeżdżą na staże, konferencje, szkolenia. Podobnie robić musi także kadra zarządzająca. W Polsce nie ma wielu dobrych wzorców, bo dopiero profesjonalnego podejścia do zarządzania klubem środowisko piłkarskie się uczy. Może dobrym pomysłem byłoby wraz ze wsparciem Azotów ściągnąć jakiegoś fachowca z poza Opola/Opolszczyzny. A może Azoty mają jakieś dobre wzorce z Pogonii ?
Ostatnio zmieniony sobota, 18 czerwca 2016, 11:24 przez Do przerwy 0:1, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Z oficjalnej...

#759
No zobaczymy. Nie wiem za dużo, ale musicie rozdzielić dwie rzeczy, zanim zaczniecie pisać o "PiSiorach". To czy Azoty wejdą w Odrę czy nie to oczywiście decyzja w dużej mierze polityczna. Tak jak to, że w Odrę nigdy nie weszło PGE. Przecież finansowanie GKS Bełchatów, kiedy można inwestować w klub z dużo większym potencjałem w Opolu nie ma sensu. No nie ma.

To nie zmienia jednak tego, że Azoty wywiążą się z tego tak jak korpo wywiązać się musi - powstanie biznesplan, cele biznesowe, nowe metody zarządzania, struktura organizacyjna, kontrola wydatków, dział prawny, księgowość, marketing, etc, itp. Azoty nie wejdą tutaj, żeby "odbębnić". Oni tutaj wejdą żeby zrobić sukces. Bo taka jest logika działania firm, szczególnie tak wielkich i bogatych.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#760
HOLSON pisze:Wojcika też PISiory "wyproszą"...
Nie mieszaj polityki do zmian w klubie, co będzie dalej wszyscy się wkrótce dowiemy, poza tym na meczach Odry Cię nie widziałem bardzo dawno a na forum jesteś ostatnio bardzo aktywny.
Moda przemija WIARA wiecznie trwa.

Re: Z oficjalnej...

#761
Mirek pisze:
HOLSON pisze:Wojcika też PISiory "wyproszą"...
Nie mieszaj polityki do zmian w klubie, co będzie dalej wszyscy się wkrótce dowiemy, poza tym na meczach Odry Cię nie widziałem bardzo dawno a na forum jesteś ostatnio bardzo aktywny.
Ty powinieneś wiedzieć najlepiej dlaczego... temat ciach (nie na forum)

Re: Z oficjalnej...

#763
Mam pytanko, dlaczego na 90 min mecz Odra - Polonia W. podali frekwencje 2000 a teraz jest 1200 ? Podobnie z nasza srtonka, liczba kibicow na meczu zniknela.
I druga sprawa godna odnotowania. Na Glownej Stronie Odry relacja - mecz Odra - Polonia 2200 wyswietlen, a mecz Olimpia - Odra juz grubo ponad 4000. Jesli bedziemy tak dalej grac kibice pomalu przeprosza sie z stadionem na Oleskiej i o to chodzi chlopaki. Panowie pilkarze - Nie zwalniac tempa !

Re: Z oficjalnej...

#764
no wiec ponowie pytanie, bo dotyczy juz kolejnego meczu. na oficjalnej Odry w meczu z Warta bylo podane 1200 osob a obecnie jest 1600, w co wierze jak najbardziej. Natomiast na 90 minut pocztkowo bylo 1200 a dzissiaj jest 800 osob , wiec jak to jest , kto podaje info dla 90minut ?
statystyki nie sa juz wazne ?

Re: Z oficjalnej...

#765
snajper pisze:no wiec ponowie pytanie, bo dotyczy juz kolejnego meczu. na oficjalnej Odry w meczu z Warta bylo podane 1200 osob a obecnie jest 1600, w co wierze jak najbardziej. Natomiast na 90 minut pocztkowo bylo 1200 a dzissiaj jest 800 osob , wiec jak to jest , kto podaje info dla 90minut ?
statystyki nie sa juz wazne ?
Dla mnie też to jest dziwne, z każdego dotychczasowego meczu po dwóch dniach obniżali frekwencję,mimo,że na oficjalnej stronie nie było zmian takowych.

Re: Z oficjalnej...

#766
Na meczu z Polonią na oficjalnej pisało 2500 co jest raczej prawdą bo cała kryta była szczelnie wypełniona ,a na 90 minut podali coś koło 1000. Potem będą podawać statystyki że na Odre nikt nie chodzi ,a z każdego meczu podają liczbę o połowę mniejszą... Trzeba się tym zająć bo mnie to strasznie drażni.

Re: Z oficjalnej...

#775
snajper pisze:jak nazywal sie kierownik druzyny rezerw Odry Opole ktory zostal zwolniony. Zapomniano podac jego nazwiska :)
taka tam ciekawostka to jak można zwolnić chłopa, który nie został zatrudniony przez nikogo tylko robił to charytatywnie a dowiedział się o zwolnieniu z internetu dzień później jak dzwonili do niego znajomi co jest grane? Do tej pory żadna osoba się nie kontaktowała z kierownikiem i zwolnić to oni powinni siebie w końcu!
cron