Re: Z oficjalnej...

#578
Karnet na II ligę kosztował 149 zł, było 17 spotkań u siebie, czyli średnio wychodziło 8,8 zł na jedno spotkanie. Teraz koszt karnetu na rundę jesienną III ligi, w którym zostanie rozegranych 10 spotkań u siebie to 90 zł, czyli średnio wychodzi 9 zł na jedno spotkanie. To jest kpina z kibica!

Re: Z oficjalnej...

#583
Może przewidują poprawę jakości gry hehe, chociaż patrząc na ekstraklapę czy inne nasze ligi to poziomem ta 3 liga prawie niczym się nie różni od pozostałych, wszędzie się tak samo kopią po czołach, wszystko jak na dłoni mamy pokazane w europejskich pucharach z jakimi potęgami znowu w tym roku grają polskie drużyny.

Re: Z oficjalnej...

#591
Teraz zrozumialem dlaczego jest problem z ufundowaniem " honorowych koszulk dla zasluzonych pilkarzy ", skoro w klubie nie ma nawet na skarpetki dla pilkarzy.
A tak na powaznie to warto zeby ktos z zarzadu wyswietlil nowemu pilkarzykowi, ze getry WKS-u Slask Wroclaw na treningu Odry to policzek dla kibicow. Nowy trener niekumaty, ale od jego asystenta mozna wymagac wiecej szacnku dla kibicow Odry. W koncu ma teraz grac w Odrze a nie Slasku i boisko tez Odry a nie WKS-u. A w domu to moze powiecic sobie getry SLASKA nad lozkiem.

Re: Z oficjalnej...

#592
Piszę tutaj w temacie karnetów.
Jakie było moje zdziwienie, że w dniu dzisiejszym nie było już karnetów na sezon 2014/15. Z jednej strony bardzo cieszy taka informacja bo to znaczy, że wielu kibiców kupiło. Ale z drugiej też martwi, że klub nie przewiduje w tej rundzie kolejnej puli. Wiem, że karnety są tylko na "krytą" i miały prawo się kończyć (akurat jest sezon urlopowo/wyjazdowy i nie zdążyłem kupić) ale dlaczego nie można kupić karnetu na trybunę B?
Chyba klubowi powinno zależeć na jak największej liczbie sprzedanych karnetów. Tym bardziej, że ich ograniczona ilość nie wynika z ograniczonej pojemności stadionu...
ODRA OPOLE 1945

Re: Z oficjalnej...

#593
karnety niby tylko na krytą, ale może je kupić nawet osoba z A :) pewnie zarząd sobie wykalkulował, że jednak im się to nie opłaca bo za mało na tym kasy zarobi i je wycofał, bo jak ja byłem po swój karnet to jeszcze dużo było wolnych, i wątpię, że wszystkie poszły :)
Odra jest najważniejsza !

Re: Z oficjalnej...

#594
zielu pisze:karnety niby tylko na krytą, ale może je kupić nawet osoba z A :) pewnie zarząd sobie wykalkulował, że jednak im się to nie opłaca bo za mało na tym kasy zarobi i je wycofał, bo jak ja byłem po swój karnet to jeszcze dużo było wolnych, i wątpię, że wszystkie poszły :)
Malo zarobia ?! Jeszcze dwie wpadki jak ta z rezerwami PBB i wogole nie zarobia na biletach w wolnej sprzedazy

Re: Z oficjalnej...

#595
Tak czy inaczej - zysk z karnetów to pewne pieniądze otrzymane już na początku sezonu. Można od razu je wykorzystać (zapłacić zobowiązania, ocenić budżet itp.). No a z drugiej strony, to z całym szacunkiem, ale III liga to nie ekstraklasa. I raczej nie spodziewałbym się, że kibice będą bić się o wejściówki. Widać to było szczególnie na meczu z Ruchem, gdzie wg portalu 90minut było 400 widzów (wiem, że wakacje, gorąco itp.). Może, kiedy Odra będzie grała o awans, pod koniec sezonu, frekwencja się poprawi.
Najwierniejsi przyjdą, nawet jak bilet będzie kosztował 20 zł. Tylko czy o to chodzi? Byłbym za przyciąganiem kibiców. Karnety, darmowe wejściówki dla kobiet, czy tańsze bilety na sektor A.
ODRA OPOLE 1945

Re: Z oficjalnej...

#597
Nalkos pisze:Z tego co się nie mylę to kobiety wchodzą ulgowym czyli za 3zl. A z tymi tańszymi biletami na A to to jest dobra opcja.
Bodaj po przerwie, tak ok. 60 minuty kobiety na pewno mogą wejść z darmo, dzieci też. Ale czy tak jest od początku - tego nie wiem, Możliwe, że jest tak jak mówisz, ulgowy bilet.
ODRA OPOLE 1945

Re: Z oficjalnej...

#600
Do przerwy 0:1 pisze:Nowy zawodnik podpisał kontrakt z Odrą Janusz ... Gancarczyk. Tak,tak jeszcze jeden z braci Gancarczyków. Nie jestem fanem takich sytuacji. Dwóch to dużo, a trzech to może być po zespole.
http://oksodraopole.pl/2075-janusz-ganc ... l-kontrakt
Akurat Janusz jest najbardziej utytułowany, grał e ekstraklasie. Więc uważam, że tacy zawodnicy są potrzebni w walce o 2 ligę.
ODRA OPOLE 1945
cron