Re: Z oficjalnej...

#326
snajper pisze:
LooZ^ pisze:Zgaduję, iż dlatego, że Wasilewski jest w Odrze od 3 dni?
sprawdz tez innych pilkarzy, jest tych brakow wiecej
Odpowiedź jest prosta i banalna. Nie oddali wypełnionej ankiety. Mam nadzieję że nie rozpętasz burzy z tego powodu ;-) Trochę cierpliwości, uzupełnimy.
Pozdrawiam serdecznie!

Re: Z oficjalnej...

#327
Jaca pisze:
snajper pisze:
LooZ^ pisze:Zgaduję, iż dlatego, że Wasilewski jest w Odrze od 3 dni?
sprawdz tez innych pilkarzy, jest tych brakow wiecej
Odpowiedź jest prosta i banalna. Nie oddali wypełnionej ankiety. Mam nadzieję że nie rozpętasz burzy z tego powodu ;-) Trochę cierpliwości, uzupełnimy.
Pozdrawiam serdecznie!
Czy to aż takie ważne??? Mają """" GRAĆ WALCZYĆ ZAPIERDALAĆ""" a nie słuchać muzyki z.... głośników.... a czym się interesują ...........baby .. piwo... seks........ nic mnie nie obchodzi.... byle na boisku ZAPIERDALALI i walczyli!!!!

Re: Z oficjalnej...

#328
Alez dla mnie to wazne, skoro juz jest taki dzial. dla moich statystyk, wspomnien. chcialbym wiecej wiedziec o pilkarzach ktrorzy beda walczyc w naszej Odrze o awans. Ktorzy beda nas reprezentowac. A jest mi trudniej ( odleglosc dosc spora ) niz wam. moze jakis nawy bohater w dziejach klubu ?
Ale Jaca juz wyjasnil. dzieki

Re: Z oficjalnej...

#329
Do najniższego szczebla rozgrywek czyli II-grupy B-klasy podokręgu Opole, zgłoszona została druga drużyna naszego klubu. Będą to oficjalne rezerwy OKS-u, które występować będą jako Odra II Opole. Zespół prowadzić będzie asystent trenera Andrzeja Polaka Wojciech Mielnik. Drużyna swoje mecze domowe rozgrywać będzie w Centrum Sportu w Opolu. Pierwszy mecz rezerw już jutro. W niedzielę o godzinie 14.00 przy dawnej Północnej nasza drużyna zmierzy się z Polonią Prószków. Zapraszamy!
Odra jest najważniejsza !

Re: Z oficjalnej...

#330
Dzieki za krotka relacje z meczu. No coz, cieszy fakt ( jako kibica polskiej pilki ), ze w 4 lidze opolsko-slaskiej, w kazdej druzynie grajacej przeciwko Odrze, mamy samych Szczesnych, Borucow i Kuszczakow.
Az dziw bierze, ze Fec przed sezonem wydawal sie nam krolem pola karnego w tej grupie. Dobrze tylko, ze jakis lamaga broni w Skrze z Czestochowy. Inaczej byla by kaplica i zero wygranych do konca.

Re: Z oficjalnej...

#331
Jest decyzja w sparwie organizacji meczu reprezentacji Polski do lat 18 w Opolu. Po prawie 9 latach kadra narodowa zagości na Oleskiej. W marcu 2003 roku w spotkaniu eliminacji młodzieżowych Mistrzostw Europy biało-czerwoni” pokonali Węgrów 3-2. Spotkanie ze Słowenią odbędzie się 2 października (godziny jeszcze nie ustalono). Przed tygodniem na naszym obiekcie gościł delegat Polskiego Związku Piłki Nożnej, aby sprawdzić i wydać opinię o możliwości rozegrania na nim spotkania międzypaństwowego.

Jak poinformował nas prezes OZPN Marek Procyszyn nie miał on żadnych uwag co do murawy i trybun, ale jego wątpliwości budził stan techniczny szatni, które nie spełniają wymogów. Zaproponowano jednak postawienie jednorazowo tzw. szatni kontenerowych. Okazało się, że takie rozwiązanie spełnia swoją funkcję. Przenośne szatnie zostaną specjalnie ozdobione i mecz może się odbyć. Rewanż ze Słowenią (4 października) odbędzie się w Brzegu. - Myślę, że wszyscy z takiego rozwiązania będą zadowoleni, a spotkania będzie mogła obejrzeć większa liczba kibiców z różnych rejonów naszego województwa - mówi Marek Procyszyn dla NTO. Już dziś serdecznie zapraszamy na ten mecz!!
Odra jest najważniejsza !

Re: Z oficjalnej...

#337
posty respesta i oderkaopole'94 dotyczą zwolnienia, tylko tak mi przeniosło, że są nad linkiem z ta informacją ;)
sam nie wiem co o tej decyzji sądzić, niby zła, ale nie wiemy czy sponsorzy nie postawili jakiegoś ultimatum, no i zobaczymy kto będzie nowym trenerem.
Odra jest najważniejsza !

Re: Z oficjalnej...

#338
Bardzo zła i chyba jednak niespodziewana decyzja. A jeżeli nowym trenerem zostanie jakiś fachowiec w stylu Smółki, to w ogóle możemy myśleć co najwyżej o utrzymaniu. Jeżeli rozwalamy Skrę 5:0, później na boisku jednego z faworytów do awansu nie odstajemy poziomem (podobno), to chyba jest postęp w stosunku do kompromitacji z początku? Ultimatum na najbliższe mecze - brak zwycięstwa=wylot byłoby dużo lepsze...

P.S. Przekopiowałem z innego wątku

Re: Z oficjalnej...

#343
No sorry nie oszukujmy sie, choc sam nie jestem za tym by zwalniac Polaka, to jednak decyzja jekby sluszna.
To Polak zakontraktowal takich grajkow a nie innych i po 6 meczach ma mniej punktow niz Kaniuka, a przypomne ze Kaniuka po 6 kolejkach tez wylecial.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Z oficjalnej...

#345
Jeszcze nie tak dawno masa ludzi wypisywała na forum "że trzeba coś zrobić, że drużynie potrzebny jest wstrząs itp.". No i mamy taki wstrząs. Nie ma co gdybać, trzeba zająć się teraźniejszością. Pozwolę sobie poczekać z oceną tego posunięcia do 12 kolejki, ale jeśli nowy trener zdobędzie z drużyną w tym czasie więcej niż 6 punktow - będzie to progres. Dla mnie nie jest ważne kto jest trenerem. Liczy się aby zespół grał dobrze, walczył i osiągał cele na miarę aspiracji klubu i kibiców (awans do 2 ligi).
ODRA OPOLE 1945

Re: Z oficjalnej...

#346
Ok zle powiedzialem to zarzad zakontraktowal pilkarzy ale to Polak wybieral ich sposrod chyba 30 pilkarzy i dobral ich tak, ze sezon rozpoczal gorzej niz Kaniuka

A co nam to dalo, ze Kaniuke zwolnili? Nic

Ja sam jestem zdania, ze zmiana trenera nie jest dobrym posunieciem bo znowu bedzie chaos przez kolejne przynajmniej dwa spotkania (dobrze ze oba u siebie, bo jednak co dom to dom)
Ale prawda jest taka a nie inna, ze Polak nie wniosl swiezosci do druzyny jak chyba kazdy z nas przed sezonem zakladal
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Z oficjalnej...

#348
Bo wstrząs był pilnie potrzebny, 2 kolejki temu. Plus jest taki, że nowy trener powinien mieć w miarę łatwy start, a jednocześnie drużyna jakoś tam się już zgrała. Liczę tylko na to, że nowy trener to jest naprawdę ktoś mocny, skoro tak łatwo wywalono Polaka.

Re: Z oficjalnej...

#349
Żałosne... Nie chcę uchodzić za "złego proroka", ale moje przewidywania od pierwszego dnia zatrudnienia Polaka się niestety sprawdziły. Zarząd to w ogóle jest jakiś dramat. Rozjebali do końca to co i tak kulało... Na chuj teraz będą brać kogoś nowego z dupy jak i tak w przerwie go wyjebią... Bo nie będzie dalej wyników. Paranoja kurwa. Boję się, że po takich akcjach naprawdę trzeba będzie pomyślęć nad nową flagą: "Trzecio ligowa - ale honorowa"... Pozdrawiam!
cron