Re: Z oficjalnej...

#201
czmielu pisze:pewnie, bo najlepiej to zabrac najmlodszym mozliwosc rozwoju i mozliwosc spedzania wolnego czasu z dala od patologii... poza tym co to jest te 100 000zl dla takiego miasta jakim jest Opole? moze niech panowie w ratuszu zaczna szukac oszczednosci u siebie, a pan hamulcowy niech sie poda do dymisji bo tylko szkodzi miastu
Czy masz jeszcze watpliwosci co do tego jak w Opolu traktowany jest sport. OPOLE TO NAJWIEKSZA KOMPROMITACJA W CALEJ POLSCE. Nie ma takiego miasta w kraju ( o wojewodztwie nawet nie wspomne ) gdzie sport zostal tak zniszczony ! Nozna, zuzel, reczna, judo, ciezary,strzelectwo, kolarstwo, itd. Ale ostatnio jak napisalem o tym fakcie, to dostalem ostro od innego zasluzonego kibica Odry. do dzisiaj nie wiem za co.
Co do placenia przez rodzicow, to tak jest tutaj w Usa. Ale to zupelnie inne odnosniki i realia w Usa i Pl. I uwazam, ze wielu rodzicow nie bedzie w Polsce stac na oplacanie treningow dla swoich pociech, nawet gdy te beda utalentowane. Moze madre glowy z ratusza jeszcze to przemysla. W kraju powstaja stadiony jak grzyby po deszczu. Miasta inwestuja w kluby, a u nas nawet dla dzieciakow zabraknie na sport.
Moze tak nowy supermarket postwic w miejsce stadionu ? Bo w realu ( po otwarciu Karolinki ) juz pustki.

Re: Z oficjalnej...

#202
snajper pisze:
czmielu pisze:pewnie, bo najlepiej to zabrac najmlodszym mozliwosc rozwoju i mozliwosc spedzania wolnego czasu z dala od patologii... poza tym co to jest te 100 000zl dla takiego miasta jakim jest Opole? moze niech panowie w ratuszu zaczna szukac oszczednosci u siebie, a pan hamulcowy niech sie poda do dymisji bo tylko szkodzi miastu
Czy masz jeszcze watpliwosci co do tego jak w Opolu traktowany jest sport. OPOLE TO NAJWIEKSZA KOMPROMITACJA W CALEJ POLSCE. Nie ma takiego miasta w kraju ( o wojewodztwie nawet nie wspomne ) gdzie sport zostal tak zniszczony ! Nozna, zuzel, reczna, judo, ciezary,strzelectwo, kolarstwo, itd. Ale ostatnio jak napisalem o tym fakcie, to dostalem ostro od innego zasluzonego kibica Odry. do dzisiaj nie wiem za co.
Co do placenia przez rodzicow, to tak jest tutaj w Usa. Ale to zupelnie inne odnosniki i realia w Usa i Pl. I uwazam, ze wielu rodzicow nie bedzie w Polsce stac na oplacanie treningow dla swoich pociech, nawet gdy te beda utalentowane. Moze madre glowy z ratusza jeszcze to przemysla. W kraju powstaja stadiony jak grzyby po deszczu. Miasta inwestuja w kluby, a u nas nawet dla dzieciakow zabraknie na sport.
Moze tak nowy supermarket postwic w miejsce stadionu ? Bo w realu ( po otwarciu Karolinki ) juz pustki.
Z ciężarami nie jest chyba tak zle w tamtym roku złoto
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Z oficjalnej...

#203
Sebastian Deja został zaproszony na testy przez GKS "GieKSę" Katowice. Nasz pomocnik obserwowany będzie przez I-ligowca od 24 do 26 listopada. Managerem piłkarza jest aktualnie pan Marek Citko. Piłkarz trafił do Odry w 2007 roku z OKS-u Olesno i łączy go z klubem długoterminowa umowa kontraktow

Re: Z oficjalnej...

#207
Ja jestem zdania, że jeśli GieKSa wpłaciłaby odpowiednio wysoką sumkę na konto Odry (a z tego co słyszałem to tam krucho z kasą, także może nic z tego nie wyjść), to trzeba sprzedać Deję. Piłkarzem jest dobrym, ale nie niezastąpionym (na środku pomocy może grać Klemenz, Sikorski, Franek albo ktoś nowy) i jego odejście nie byłoby aż tak odczuwalne jak np. Kowalczyka (była informacja o zainteresowaniu Piasta) czy Tadzia.

Re: Z oficjalnej...

#208
Geordie's pisze:Myśląc o awansie to trzeba byłoby jeszcze wzmocnić skład nawet...
Ta. tylko że na to trzeba pieniędzy a u nas też krucho. Jakby udało się sprzedać Deje Za Rozsądną cenę wtedy by można było by pomyślec o jakich wzmocnieniach może znalezli by się jacyś doswiadczeni zawodnicy z wolnego transferu którzy pomogą nam w awansie nietrzebabyło by za nich płacić i można było by im zaoferować w miare dobre warunki płacowe . A sprzydał by sie jakiś doświadczony środkowy pomocnik bo sikorski nie jest dobry . Zarzad musi coś wymysleć bo innaczej tego nie widze i będzie 3 rok trzeciej ligi !!!!

Re: Z oficjalnej...

#215
Kolejnym piłkarzem, który dostał szansę rozwoju w innym klubie jest Damian Rozmus. Będący jeszcze w wieku młodzieżowca 20-letni bramkarz był podstawowym zawodnikiem naszej jedenastki. Na Oleską trafił w roku 2010 ze Startu Namysłów. W sezonie 2020/2011 stał między słupkami 17 razy, a w ostatniej rundzie razy 13. W tych 30 meczach 25 krotnie wyciągał piłkę z siatki. Obronił także jedyny rzut karny podyktowany przeciwko naszej jedenastce. Rozmus dołączył do zawodników, którzy wcześniej znaleźli się na tzw. liście transferowej, a są to: Denis Kumiec, Marcin Majer, Krzysztof Słonecki i Mateusz Szwarga. Z klubem pożegnał się definitywnie Paweł Słonecki.
Pytanie kto nam zostanie. Słonceki wolna ręka, Rozmus może odejść. Anal w pierwszym składzie?

Re: Z oficjalnej...

#219
Mam nadzieję, że jest jakaś alternatywa dla Rozmusa. Za mocnym bramkarzem to on ostatnio nie był, ale zrezygnowałbym z niego tylko w dwóch przypadkach - gdyby była zdecydowanie lepsza opcja lub gdyby coś przeskrobał. Gdyby to był pierwszy wariant, to i tak chętnie bym go zatrzymał jako zmiennika.

Re: Z oficjalnej...

#220
Szymon, nie zagalopowałeś się trochę? Kogo debilami nazywasz? Prezesa? Wiceprezesa? Trenera? Bo jak myslę to oni decydują o wpisaniu zawodnika na listę transferową.
I jeszcze raz przypominam (tyczy się to wszystkich klubów od najlepszych do najsłabszych), że to, że ktoś się znalazł na liście transferowej nie oznacza, że odejdzie. Tak samo jest w przypadku Rozmusa i każdego z czterech wcześniej wpisanych na listę zawodników. Domyslam się, że nikt Rozmusa nie wystawiłby na tę listę, gdyby nie te dwa warianty, o których pisze zebro. Czyli albo jest alternatywa, albo coś przeskrobał. Nie wiem o co może chodzić, ale po prostu się domyślam.

Re: Z oficjalnej...

#221
Marcin, na litość boską :) Ironia mogłaby być większa chyba wtedy tylko kiedy osobiście kopnęłaby czytelnika w dupę ;) Dla mnie to jest oczywiste, że w klubie jednak wiedzą że Rozmus był podstawowym bramkarzem.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#224
Otóż na sparingu byłem świadkiem rozmowy jak trener bramkarzy zaczął rozmawiać z trenerem innego klubu o wypożyczeniu do niego Rozmusa. Rozmus miał do tego trenera zadzwonić po nowym roku. Nie była to raczej ponura rozmowa więc wątpię czy Rozmus coś przeskrobał. Niestety nie wiem jakiego klubu to był trener.

Re: Z oficjalnej...

#225
Rozmus jest daleki od tego co prezentował w tamtym sezonie, więc nie wiem po co ten płacz za nim? no i z niewolnika nie ma pracownika, chce odejść niech odchodzi, zarząd na pewno wie co robi bo bez powodu by nie wystawiał go na listę transferową :)
cron