Stadion Odry - lista życzeń

sektor stojący z tańszymi biletami
Liczba głosów: 35 (16%)
obnośna sprzedaż - możliwość zakupów bez wstawania z krzesełka
Liczba głosów: 2 (1%)
stoisko gastronomiczne w pobliżu trybuny krytej
Liczba głosów: 6 (3%)
Cheerleaderki - pomponiary/mażoretki klubowe hasające w pobliżu linii bocznej pod trybuną
Liczba głosów: 34 (16%)
Hymn klubowy odgrywany przed meczem
Liczba głosów: 57 (27%)
biuletyn meczowy do zakupu w kasie
Liczba głosów: 30 (14%)
kącik dla dzieci - kolorowanie, malowanie twarzy
Liczba głosów: 13 (6%)
strefa kontaktu piłkarz-kibic po meczu - miejsce gdzie możesz dostać autograf, lub uścisnąć dłoń
Liczba głosów: 15 (7%)
wifi na trybunach
Liczba głosów: 16 (7%)
inne
Liczba głosów: 6 (3%)
Liczba głosów: 214

stadion Odry - lista życzeń

#1
Zapraszam do dosyć nietypowej zabawy - głosujcie na to co najbardziej chcielibyście uświadczyć na naszym stadionie w nadchodzącym sezonie i kolejnych

Można wybrać maksymalnie 2 opcje.

Jeśli masz inny pomysł - zaznacz INNE i wpisz w komentarzu brakującą opcję.

Dobrej zabawy!!!
deklaracja wstąpienia do JEDNEJ ODRY dostępna jest tu: http://wp.me/a5nZjo-3E
osoby w wieku 16-18 lat (do ukończenia 18 roku życia) dostarczyć muszą rówież http://wp.me/a5nZjo-5n ZGODĘ RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Re: stadion Odry - lista życzeń

#6
(Cheerleaderki - pomponiary/mażoretki klubowe hasające w pobliżu linii bocznej pod trybuną) - kiedyś były i się skończyło niestety a pomysł fajny tylko żeby to były dziewczyny, które będą się identyfikowały z Odrą tak jak jest w Bytomiu z Polonią
(kącik dla dzieci - kolorowanie, malowanie twarzy )- można tak przyciągnąć najmłodszych kibiców no i malowanie oczywiście na niebiesko-czerwono :)

Re: stadion Odry - lista życzeń

#14
michal oks pisze:No to remontujemy http://opolskie.fotopolska.eu/390501,foto.html
Taaa kopiuj i wklej na drugą stronę :D

A tak wracając do tematu:

Kącik dla dzieci fajna sprawa, zawsze to ukłon w stronę maluchów ;).
Chodnik przed stadionem, mogli by się nim zając bo tak troszkę wszystko "krzywe".
Stoisko z prawdziwego zdarzenia również... ale w sensie miejsca jego ulokowania to nie zabardzo... chyba że jakoś "pod trybuną" ale słabo to widzę.
Fajnie by było również na mieście zobaczyc znaki z kierunkiem w którym udac się na Stadion.
Większa tablica wyników.
Playlista piosenek na stadionie :D.

Wiem że wybiegłem poza temat stadionu ale się rozmarzyłem a o nowym stadionie to możemy zapomniec ;)
Obrazek

Re: stadion Odry - lista życzeń

#18
goryl pisze:Tez cos zwiazanego z klubem.Autokar w barwach Odry z herbem.Ogromne wrazenie robia takie autokary, i zajebista reklama....Marzenie
A czemu marzenie, moze by porozmawiać z panem Rysiem W. zeby mial coś takiego na uwadze,autokary którymi woził na Euro do dziś jezdzą pomalowane w barwy reprezentacji,moze sie da!!

Re: stadion Odry - lista życzeń

#20
Mnie osobiście wydaje się, żę przydała by się taka mała rzecz jak ...przygotowywanie zapowiedzi meczów na YouTubie, ze strony Odry...powiedzmy mecze derbowe czy z ciekawszymi rywalami...

zawsze to się bardzo dobrze ogląda i ciagnie na stadion, po te emocje już na długo przed meczem

pozdr

Re: stadion Odry - lista życzeń

#21
drogba pisze:Mnie osobiście wydaje się, żę przydała by się taka mała rzecz jak ...przygotowywanie zapowiedzi meczów na YouTubie, ze strony Odry...powiedzmy mecze derbowe czy z ciekawszymi rywalami...

zawsze to się bardzo dobrze ogląda i ciagnie na stadion, po te emocje już na długo przed meczem

pozdr
Coś podobnego do zapowiedzi z meczu z Rybnikiem dwa lata temu.

Re: stadion Odry - lista życzeń

#22
kolo123 pisze:
drogba pisze:Mnie osobiście wydaje się, żę przydała by się taka mała rzecz jak ...przygotowywanie zapowiedzi meczów na YouTubie, ze strony Odry...powiedzmy mecze derbowe czy z ciekawszymi rywalami...

zawsze to się bardzo dobrze ogląda i ciagnie na stadion, po te emocje już na długo przed meczem

pozdr
Coś podobnego do zapowiedzi z meczu z Rybnikiem dwa lata temu.
to bylo profesjonalne, ale rowniez podobal mi sie filmik przed z Chemikiem ( szkoda tylko ze slabsza jakosc )
http://www.youtube.com/watch?v=l_QEe_mYOBo
cron