Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#128
Zarzad sie zebral wzial za i przeciw,
Jak dla mnie wiecej meczow w piatek oznacza mniej kibicow gosci co jest rownoznaczne z mniejszym zarobkiem, bo za ochrone i tak wybulic trzeba, to juz nie liga ogorkowa ze nikt do nas nie jezdzi, natomiast ilu ludzi mniej przychodzi bo np Kolejarz jezdzi? Widowisko sportowe akurat tu jest wazniejsze dla zwyklego kibica a te jest raczej ciekawsze z udzialem przyjezdnych
O ile moglem sie jakos tam zgodzic w lidze nizej, tak teraz piatek jest totalnie z dupy. Cale szczescie dla mnie odpada jedynie mecz ze Zdzichami, ale sa osoby ktore na Odre w tej rundzie to chyba tylko na wyjezdzie zobacza, albo w cale

PS.kto sie zgodzil na piatek w Glogowie?!
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#129
W II lidze to akurat gospodarze wyznaczają termin meczu, więc w przypadku meczu w Głogowie nikt o zdanie Odry nie pytał - tak jak nasz klub nie musiał pytać o zgodę innych klubów.

Na przestrzeni ostatnich lat (łącznie z jeszcze bytnością w latach 2006-09 w I lidze) mecze piątkowe oznaczały większą frekwencję. Wiąże się to z tym, że w sobotę grają niższe ligi i sympatycy czy zawodnicy tych drużyn wówczas nie pojawiają się na Oleskiej. W piątek natomiast tak.
Kolejnym argumentem jest to, że nasza drużyna (trener, piłkarze) też woleli grać w piątki. Wtedy mają w sobotę trening pomeczowy, a niedzielę wolną (poza tym, którzy grać będą w rezerwach). Trener czy II trener w sobote może natomiast pojechać na jakiś mecz naszych rywali, by ich podglądać (do Zdzieszowic, Kluczborka, Katowic, Sosnowca, Częstochowy, Ostrowa, Kalisza jest niedaleko).

Z mojego punktu widzenia piątek jest gorszym dniem, bo musze się spieszyć z relacją i będzie ona mniejsza w sobotnim wydaniu nto, niż w poniedziałkowym.
No, ale jak napisał kolega Jaca: jeszcze się taki nie urodził...
Jeśli piątek rzeczywiście się w warunkach II-ligowych nie sprawdzi, to pewnie w klubie będa się zastanawiać nad sobotą. Tak jak napisał Looz^ były w przeszłości prowadzone rózne ankiety i piątek wieczór był uznawany przez kibiców jako najlepsza pora rozgrywania spotkań.

PS. Mamy więc wyraźny sygnał, że trzeba wejść do ligi wyżej, w I lidze porę rozgrywania kilku spotkań w kolejce narzuca stacja orange sport; a najlepiej do ekstraklasy, bo tam Canal+ wyznacza porę wszystkich spotkań w kolejce :)

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#130
Ja myślę, że nie chodzi o dogodzenie wszystkim, a o próbę takiego. Argumenty za meczem w piątek są sensowne. Dogadzamy w ten sposób tym którym nie pasuje sobota, ale czemu nie można by czasem dogodzić tym którzy w piątek są w pracy? Czy np. mając w perspektywie mecz z rywalem którego nasi trenerzy nie pojadą obserwować (Bytów, Wejcherowo, Stargard itp.) nie zrobić meczu w sobotę. Dlaczego tylko raz grać w sobotę, a nie podzielić tego w stosunku 2:1 czy jeszcze inaczej. Kto powiedział, że nie możemy grać na zmianę w sobotę i piątek? Zresztą taki terminarz nie tylko dogodził by wszystkim, ale też dał szanse realnej obserwacji który termin cieszy się większym powodzeniem.
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#133
msagan pisze:Dzisiaj jeszcze usłyszałem nazwisko napastnika, który 4-5 lat temu był absolutnym kozakiem w ekstraklasie, a w ostatnim sezonie też w niej grał. Podobno jest przymierzany do Odry. Nie chce mi się za bardzo wierzyć, że mógłby do Opola przyjść, ale cos jest na rzeczy.

http://sport.redblog.nto.pl/2013/07/16/ ... lato-2013/

chodzi o Adriana Sikore.o ile kiedys rzeczywiscie byl kozakiem to teraz kiepsko idzie no i do tego pilkarz wiekowy.jesli transfer dojdzie do skutku to zobaczymy czy jeszcze cos ugra w koncu II liga to nie ekstraklasa.

http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=4343&id_sezon=81 poprzedni sezon nie zachwyca

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#135
fan z krytej pisze:
msagan pisze:Dzisiaj jeszcze usłyszałem nazwisko napastnika, który 4-5 lat temu był absolutnym kozakiem w ekstraklasie, a w ostatnim sezonie też w niej grał. Podobno jest przymierzany do Odry. Nie chce mi się za bardzo wierzyć, że mógłby do Opola przyjść, ale cos jest na rzeczy.

http://sport.redblog.nto.pl/2013/07/16/ ... lato-2013/

chodzi o Adriana Sikore.o ile kiedys rzeczywiscie byl kozakiem to teraz kiepsko idzie no i do tego pilkarz wiekowy.jesli transfer dojdzie do skutku to zobaczymy czy jeszcze cos ugra w koncu II liga to nie ekstraklasa.

http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=4343&id_sezon=81 poprzedni sezon nie zachwyca
Jednak Piast Gliwice na koniec ma 4 plac w ekstraklasie ! Dla naszych pilkarzy i druzyny to wzmocnienie

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#150
czubus pisze:panowie a pamietacie Hugo Enyinnaya ? Moze potrafi dalej to co kiedys ? Słuch o nim za ginął a w 1 lidze pomógł Odrze . Ja bym go chętnie jeszcze zobaczył
Jeśli masz na myśli zbieranie bawełny to ponoć nie źle sobie radzi.
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI
cron