Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#101
Jak dla mnie jutrzejszy mecz to będzie loteria - obie drużyny przygotowują się do sezonu, Odra dopiero od kilku dni, a ROW może być np. po cięższych treningach. Do tego nasze wzmocnienia trenowały z zespołem krótko, w ROWie pewnie jest podobnie. Ale fajnie by było, gdybyśmy to jednak my wygrali;)
Nie wiem czy kiedyś o tym już pisałem, ale czuję ogromną ulgę po tym awansie. Nawet taka głupota jak newsy na 90minut - co chwilę coś jest o Odrze. Widać, że wróciliśmy do ligi, która jeszcze kogoś obchodzi, bo to co było przez ostatnie lata to prawdziwa zsyłka. W końcu to lepszy poziom niż te kilka lat w starej III lidze (bo tam były 4 grupy), a mamy widoki na pojedynczą grupę II ligi w przyszłym sezonie. Ciekawe jak będą wyglądały awanse do I ligi po reformie, czy tylko dwie drużyny z I ligi będą spadać, czy np. 4 z II awansować.

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#103
msagan pisze:Dzisiaj jeszcze usłyszałem nazwisko napastnika, który 4-5 lat temu był absolutnym kozakiem w ekstraklasie, a w ostatnim sezonie też w niej grał. Podobno jest przymierzany do Odry. Nie chce mi się za bardzo wierzyć, że mógłby do Opola przyjść, ale cos jest na rzeczy.
uchyl rabka tajemnicy :D
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Żałować możemy tylko tego że jedno życie mamy, aby oddać je za Odrę i Ojczyznę

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#106
Spokojnie, staram sie to potwierdzić przynajmniej jeszcze w 2-3 źródłach. Nasi działacze sie bardzo tajemniczy zrobili w tym okienku transferowym, ale to może dobrze, bo po początkowych niepowodzeniach (Gierak, Ganowicz czy Feruga ktory poszedł do ROW-u Rybnik) następne transfery robione w dużej ciszy (Glanowski, Kocur, Krysian) wypaliły

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#112
msagan pisze:Dzisiaj jeszcze usłyszałem nazwisko napastnika, który 4-5 lat temu był absolutnym kozakiem w ekstraklasie, a w ostatnim sezonie też w niej grał. Podobno jest przymierzany do Odry. Nie chce mi się za bardzo wierzyć, że mógłby do Opola przyjść, ale cos jest na rzeczy.
Z graczy, którzy przychodzą na myśl to: Andrzej Niedzielan, Paweł Buzała. Rafał Boguski, czy Patryk Małecki raczej odpadają. Dawid Nowak jest już w Cracovii, Tomek Frankowski zakończył karierę. Piotr Brożek dużo strzelał, ale w zeszłym sezonie grał za granicą. Ten Niedzielan chyba najbardziej pasuje :)
ODRA OPOLE 1945

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#120
Kto ustala ten chujowy terminarz! prawie wszystkie mecze w piątki.Bedzie placz o frekwencje,oj bedzie!Ostatni sezon grali tez w piatki z tego co pamietam,bo na wekeend bylo wiele sportowych wydarzen w regionie.CO MOZE BYC WAZNIEJSZE OD MECZU DRUGOLIGOWEJ ODRY NA OPOLSZCZYZNIE? niech mi ktos kumaty odp
ODRA OPOLE

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#125
michal oks pisze:Kto ustala ten chujowy terminarz! prawie wszystkie mecze w piątki.Bedzie placz o frekwencje,oj bedzie!Ostatni sezon grali tez w piatki z tego co pamietam,bo na wekeend bylo wiele sportowych wydarzen w regionie.CO MOZE BYC WAZNIEJSZE OD MECZU DRUGOLIGOWEJ ODRY NA OPOLSZCZYZNIE? niech mi ktos kumaty odp
Jak to kto ustala? Zbiera się zarząd klubu i analizuje wszystkie za i przeciw.
Jakie wydarzenia sportowe konkretnie były w piątki w regionie?
Jedyne wydarzenie piątkowe godne konkurencji naszych jesiennych meczów na Oleskiej to mecz reprezentacji Polski, dlatego ten jedyny termin ustalono na sobotę.
W soboty graja za to wszystkie ligi w regionie, w tym mecze wyjazdowe, więc tych widzów w terminach sobotnich nie byłoby na Oleskiej.
Kumaty?
Jak zwykle w tm miejscu wypada tylko powtórzyć znaną kwestię: "Jeszcze się taki nie urodził... itd."
Pozdrawiam!
cron