Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#53
snajper pisze:Jak do tej pory to same ubytki. Nowych nie ma. Chyba, ze uznamy rozwiazanie kontraktow z pilkarzami za sukces. Czekamy.
Poczytaj dokładnie snajperku czasem naszą stronę klubową.
- Pragnę także uspokoić kibiców i poinformować ich, że cały czas prowadzimy rozmowy mające na celu pozyskanie piłkarzy, którzy będą wzmocnieniem zespołu. Ponieważ negocjacje wymagają czasu i spokoju im także zalecam cierpliwość w tej kwestii - tajemniczo dodaje wiceprezes Odry.
Pozdrawiam!

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#54
Jaca pisze:
snajper pisze:Jak do tej pory to same ubytki. Nowych nie ma. Chyba, ze uznamy rozwiazanie kontraktow z pilkarzami za sukces. Czekamy.
Poczytaj dokładnie snajperku czasem naszą stronę klubową.
- Pragnę także uspokoić kibiców i poinformować ich, że cały czas prowadzimy rozmowy mające na celu pozyskanie piłkarzy, którzy będą wzmocnieniem zespołu. Ponieważ negocjacje wymagają czasu i spokoju im także zalecam cierpliwość w tej kwestii - tajemniczo dodaje wiceprezes Odry.
Pozdrawiam!
dziekuje

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#59
Czyli ewentualne zastępstwo dla Deji ogarnięte.

A tutaj krótko o Glanowskim z perspektywy kibica Stomilu, gdzie grał w poprzednim sezonie:
Nasz trener chyba nie był do niego przekonany. Nie był jakimś wirtuozem, twardy, nieustępliwy, nie odstawiał nogi, no i bardzo waleczny. To raczej typ przecinaka, a nie kreatywnego zawodnika. Choć zdarzało mu się zagrać jakąś fajną piłkę do przodu czy posłać bombę z dystansu. Na warunki drugoligowe traktowałbym go w kontekście wzmocnienia.

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#66
respest pisze:Mega! :) Dawać jeszcze Macieja Wolnego i możecie mnie nazywać prorokiem! :)

Najpierw wygraliśmy z Chrobrym walkę o Glanowskiego, teraz ponoć Kocur był blisko Rybnika, więc gratulacje dla naszych działaczy.
Eee tam, ja pisałem o Kocurze już w zimie;) Ale nie mam absolutnie nic przeciwko Twoim proroctwom, Wolny byłby świetnym nabytkiem. I oprócz niego trzeba jeszcze uzupełnić/wzmocnić obronę plus zapełnić lukę po Feciu.

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#69
z dzisiejszego NTO" jak sie nieoficjalnie dowiadujemy blisko przejscia do Odry jest Adrian Krysian" jesli to prawda to bedziemy miec swietne skrzydla(Krysian i Tomanek). nic tylko czekac na oficjalne potwierdzenie a ofensywa bedzie naprawde swietna :) jesli Krysian trafi do nas to z przodu kadra kompletna i trzeba bedzie sie skupic na obroncach bo tych nam brakuje.

poki co swietne transfery,czuje,ze bezproblemowo sie utrzymamy.
cron