Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#26
A mi tam nie szkoda. Czasem pograł fajnie, czasem ładnie z wolnego uderzył, ale poza tym... najmniej ambicji i zdrowia zostawianego na boisku. Wiele razy tak było, że jak dostawał niedokładną piłkę to zamiast powalczyć, tylko machnął ręką i się odwracał od akcji. W 2 lidze piłkarsko będzie się jeszcze mniej wyróżniał niż w 3, a brak ambicji będzie za to dużo bardziej widoczny.

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#28
respest pisze:Na razie ruchy kadrowe "z klubu" są zbieżne z moimi przewidywaniami (no, jeszcze Zawieja) i wszystkie oceniam jako dobre. Obym trafił też te "do klubu". :)
potwierdzam
co do Filipowicza - ogladalem jeden z meczow w ktorym Odra nie wygrala ( remis ) po meczu wszyscy pilkarze schodzili z spuszczona glowa, natomiast Filip usmiechniety zartowal i wygladalo na to, ze mu zwisa. moze myle sie, ale juz wtedy uznalem ze z nasza Odra nie wiele go laczy emocjonalnie. Czytam teraz, ze czesto brakowalo mu ambicji. Wiec i sprawa wydaje sie jasniejsza. Potrzebujemy pilkarza bardziej ambitnego o podobnych umiejetnosciach.
Zainteresowanie obronca z Kluczborka ma sens. Pilkarz gral tam caly sezon, swietne warunki i prawie jak swojak ( Praszka - bywalo sie tam na meczach Odry ).
Czekamy dalej, czas ucieka.

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#29
Odejście Filipowicza trochę martwi, to jest nasz najlepszy zawodnik jeśli chodzi o rzuty wolne. Liczyłem, że po jego strzałach zdobędziemy kilka punktów w II lidze. Co do reszty macie racje, zbyt często spowalniał grę i zdarzało mu się gwiazdorzyć na boisku, jednak według mnie powinien zostać. Szkoda.
Jeśli chodzi o Malickiego to wydaje mi się, że nie dostał on prawdziwej szansy na pokazanie się. W lidze wchodził na końcówki, często grał na innej pozycji, więc trudno go ocenić.
Wasil to normalna sprawa, koniec wypożyczenia, a Wolny zdecydowanie lepszy i nasz.

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#30
Wdowik i Zawieja dostali zgode na poszukiwanie sobie klubow do ktorych prawdopodobnie zostana wypozyczeni. "Zdzichy" zainteresowane Feciem i Filipowiczem.

Co do odejscia Filipowicza- nalezy mu podziekowac za te kilka bramek ktore zdobyl ale plakac za nim nie bede. w zasadzie wszystko wyjasnil kolega kiew.

edit: po wypozyczeniu Wdowika w kadrze zostanie tylko 1 zawodnik o statusie mlodziezowca tak wiec oprocz realnych wzmocnien podstawowego skladu trzeba sie rowniez rozgladac za mlodziezowcami lub do skladu wlaczyc chlopakow z rocznika 96

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#31
młodzieżowcem w następnym sezonie będą piłkarze z rocznika 93 i młodsi, żeby daleko nie szukać i ściągać drogich młodzieżowców wystarczy zobaczyć juniorów takich jak Nowak, Lewandowski, Niemiec bo jeszcze paru by się znalazło bo chyba ta 3 była na obozie przygotowawczym przed rundą?

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#32
Łukasz 1945 pisze:Odejście Filipowicza trochę martwi, to jest nasz najlepszy zawodnik jeśli chodzi o rzuty wolne. Liczyłem, że po jego strzałach zdobędziemy kilka punktów w II lidze. Co do reszty macie racje, zbyt często spowalniał grę i zdarzało mu się gwiazdorzyć na boisku, jednak według mnie powinien zostać. Szkoda.
Jeśli chodzi o Malickiego to wydaje mi się, że nie dostał on prawdziwej szansy na pokazanie się. W lidze wchodził na końcówki, często grał na innej pozycji, więc trudno go ocenić.
Wasil to normalna sprawa, koniec wypożyczenia, a Wolny zdecydowanie lepszy i nasz.
Malicki nie dostał szansy?
Inauguracja z Górnikiem Wesołą, wychodzi od 1 minuty i zdjęty w 63, ponieważ jest całkowicie niewidoczny.
Następny mecz "za karę" wchodzi od 69 minuty.
Na Skrze gra pełne 90 minut! "Gra" powinno być w cudzysłowie.
Ostatni mecz w Opolu, trener ewidentnie daje mu szansę i wystawia od 1 minuty. Zdejmuje po 45...

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#33
No dobra spoko ale Setla tez w meczach z Górnikiem i Swornicą nic ciekawego nie pokazał, tak jak cała 11 praktycznie. Tylko strzały Deji i Filipowicza dały nam odpowiednio remis i wygraną. Nie jestem jakimś tam całym zwolennikiem Malickiego, ale uważam że jeśli po 2-3 meczach odsuwała się zawodnika, a oczekuje się, że z marszu wkomponuje się do zespołu to jest w błędzie.

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#35
Łukasz 1945 pisze:No dobra spoko ale Setla tez w meczach z Górnikiem i Swornicą nic ciekawego nie pokazał, tak jak cała 11 praktycznie. Tylko strzały Deji i Filipowicza dały nam odpowiednio remis i wygraną. Nie jestem jakimś tam całym zwolennikiem Malickiego, ale uważam że jeśli po 2-3 meczach odsuwała się zawodnika, a oczekuje się, że z marszu wkomponuje się do zespołu to jest w błędzie.
Porównywanie Setli i Malickiego nie ma najmniejszego sensu.

Adam
2007/08 (j) [Polska] Góral Sidzina (juniorzy)
2008/09 [Polska] Góral Sidzina
2009/10 (j) [Polska] Czarni Otmuchów (juniorzy)
2009/10 (w) [Polska] Czarni Otmuchów
2010/11 (j) [Polska] Czarni Otmuchów
2010/11 (w) [Polska] Oderka Opole
2011/12 [Polska] Odra Opole
2012/13 [Polska] Odra Opole
Remik
2006/07 [Polska] Gwarek Zabrze (juniorzy)
2007/08 [Polska] Gwarek Zabrze
2008/09 (w) [Polska] Gwarek Zabrze
2009/10 [Polska] GKS Katowice
2010/11 [Polska] Bałtyk Gdynia
2011/12 [Polska] GKS Tychy
2012/13 (j) [Polska] Ruch Zdzieszowice
2012/13 (w) [Polska] Odra Opole

Od takiego zawodnika jak Malicki wymagać należy znacznie więcej, nawet jako jokera wpuszczanego w końcówkach.
1 gol strzelony po stałym fragmencie gry to zdecydowanie za mało.

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#37
Ponieważ nie miałem okazji przez ostatni czas okazji do napisania czegoś na forum, mogę w końcu pogratulować drużynie awansu! Największe gratulacje dla trenera - właściwy człowiek na właściwym miejscu, trzeba pamiętać w jakim momencie przejął drużynę i nie miał przed sobą łatwego zadania.
Co do spekulacji przedsezonowych - nie mam wątpliwości, że najważniejszy kontrakt do podpisania to ten z trenerem (nie wiem na jaki okres ma umowę, ale to jest człowiek, którego widziałbym w klubie zdecydowanie długoterminowo). Co do piłkarzy, to na pewno drużynę trzeba budować na Dei, Tomanku, Danowskim (o ile uda się zrobić transfer definitywny, bo zdaje się jest tylko wypożyczony). To są zawodnicy, którzy nie dość że mogą być nieźli nawet jak na II ligę, to jeszcze mają perspektywy na rozwój. Trzymam też kciuki za naszych weteranów - Tomków Copika i Drąga, Maćka Michniewicza (i Marcela, ale on jest młodszy). Niestety, są coraz starsi, ale jeżeli tylko zdrowie pozwoli, to powinien być z nich pożytek.
Słowo o młodzieżowcach - moje zdanie jest takie, że warto się oczywiście rozglądać za takimi, ale trzeba też pamiętać o naszych juniorach. Juniorzy młodsi to na tle swoich rówieśników w kraju ekstraklasa, juniorom starszym pewnie też nic nie brakuje.

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#39
Feć i Danowski mają zostać! Wywalić Rozmusa i Chodanowicza. Trzecim bramkarzem może być nasz junior.
Nie rozumiem dlaczego klub nie chce dać nowego kontraktu Filipowiczowi, przecież zdzichy rok temu miały ogromne problemy finansowe i na pewno nie mają większego budżetu od nas. A jego bramki z rzutów wolnych na pewno się przydadzą!

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#46
http://www.90minut.pl/news/214/news2146 ... -PZPN.html


Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęła kolejne decyzje w sprawie licencji klubowych na sezon 2013/2014. Polonia Warszawa nie złożyła odwołania od decyzji o nieprzyznaniu licencji na grę w I lidze, a także zrezygnowała z ubiegania się o licencję na grę w II lidze, co oznacza, że w I lidze utrzymuje się Okocimski KS Brzesko, a w II lidze Siarka Tarnobrzeg.

Decyzje Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN:

/.../
3. Odra Opole

przyznano licencję z nadzorem infrastrukturalnym

Re: Sezon 2013/2014 - spekulacje

#49
30-letni obrońca Paweł Gierak przedłużył kontrakt z MKS-em Kluczbork. Piłkarz po dwuletniej przerwie od początku ubiegłego sezonu reprezentuje barwy drugoligowca .Gierak w tym sezonie zagrał w 31 meczach II ligi, w których zdobył jedną bramkę. Tak więc piłkarz ten nie trafi do nas!!!!!!!!!!!
cron