Polonia Głubczyce - Odra Opole (sb. 27.04.2013)

#1
Bardzo ważne spotkanie wyjazdowe Odry. Rywalem jest Polonia Głubczyce. W 3 tegorocznych meczach zdobyli już 6 punktów. A plasują się na 15 miejscu mając 14 punktów. U siebie wygrali 3 x, 2 mecze zremisowali i doznali 5 porażek. Odra z kolei nie gra rewelacyjnie na wyjazdach. 2 zw., 3 remisy i 4 porażki. Czyżby najbardziej prawdopodobny miałby być remis? Mimo niekorzystnego bilansu Odra potrzebuje zwycięstwa. Skromne 1:0 dla Odry?
ODRA OPOLE 1945

Re: Polonia Głubczyce - Odra Opole (sb. 27.04.2013)

#2
Bardzo potrzebujemy tego zwycięstwa. W ogóle trzy najbliższe kolejki są bardzo ważne, bo będą mecze między drużynami z czołówki. Gdyby udało się zdobyć 9 pkt w trzech najbliższych meczach, wrócimy na właściwe tory. Jeżeli nie będzie 9 punktów w najbliższych meczach, to niestety awans bardzo się oddali.
Dzisiaj trzeba trzymać kciuki też za Piotrówkę i Skrę.

Re: Polonia Głubczyce - Odra Opole (sb. 27.04.2013)

#23
Chyba nikt nie spodziewał się, że to będzie tak trudne i ważne zwycięstwo. Wracamy na poważnie do gry o awans, chociaż taki mecz jak ten w Głubczycach powinniśmy rozstrzygnąć w pierwszej połowie - graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli. Mam nadzieję, że będzie męska rozmowa w szatni, a trener wyciągnie wnioski kto się lepiej spisuje w pierwszej 11. Wyniki kolejki rewelacyjne, chyba mało kto spodziewał się, że będzie tak dobrze. Ale tak jak pisałem wcześniej - kolejne dwa mecze to musi by 6 punktów. To pewnie dałoby fotel lidera (przy czym Pniówek ma mecz mniej).
Swoją drogą, myślę że Deja pracuje w tym sezonie na wybicie się do wyższej ligi...
cron