Re: Skra Czwa - Odra Opole (pt. 12.04.2013)

#26
nie wiem co napisac, statystyki sa porazajace i ukazuja nasza bezradnosc. Po trzech meczach zdobyte punkty 3 zamaist 9 ! Bramki 2-2 ! szok. Nie wiem jakie jest usprawiedliwienie. Nasi pilkarze powinni zajechac przeciwnika i nie opuszczac ich polowy przez 90 minut. Po tych trzech latach na to zasluguja WSZYSCY : kibice, miasto, sponsorzy, zarzad, wojewodztwo, tylko kurwa pilkarze tego nie sa w stanie pojac. Wydaje sie, ze Oni poprostu nic wiecej juz nie potrafia i oddaja na boisku to czego sie nauczyli przez wiele lat zawodowego grania. Ale zapytam dlaczego nie ma JAZDY ? ( walka do upadlego i atak nonstop i odebranie checi przeciwnikowi do podjecia walki). Za najwieksza cholere nie pojmuje, gdzie ich logika i serducho, nie do pilki ( skoro widac ze gra sprawia im problemy ), ale dla tych wszystkich ktorych wymienilem wczesniej, ktorzy jezdza, dopinguja, zbieraja kase na ich wyplaty,sponsoruja,popularyzuja, marzna lub pala sie w sloncu....
Mial byc marsz pod Nasze dyktando, zacheta dla nowych kibicow i ewentualnych sponsorow, ze warto znowu uwierzyc w Odre.
Pozostala nadzieja, liczyc na los, oczekiwac cudow, ogladac sie na innych, modlic sie o reorganizacje rozgrywek, niesprzyjajacych okolicznosci dla przeciwnika.
NIE O TAKA KURWA ODRE WALCZYLISMY

Re: Skra Czwa - Odra Opole (pt. 12.04.2013)

#27
oderkaopole'94 pisze:A ja wam mówię jakbyśmy mieli Tadzia to byśmy byli liderami.Rok temu grali dupe zbitą a Tadek strzelał jak na zawołanie , teraz setki są a strzelać ni ma komu xD
Tez tak uwazam, ale Tadek chcial odejsc no i mamy od tego trenera, ktory mial czas kogos sprowadzic i zastapic go. Kto wierzyl, ze Setla bedzie strzelal gole jak Tadek nie za bardzo orientuje sie na pilce. Dlatego liczylem, ze choc inni beda mu w tym TRUDNYM ELEMENCIE pilkarskim ( na tym polega pilka zeby umiec strzelic prosto do bramki przeciwnika ) pomagac mu na boiskach LZS-ow. Z czym do ludzi, z jakim potencjalem mamy uderzyc w drugiej lidze ?

Re: Skra Czwa - Odra Opole (pt. 12.04.2013)

#29
No to Rogów wygrał i Odra ma siedem punktów straty. Ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia co do awansu ? Bielsko-Biała ma klub w ekstraklasie i w III lidze. Częstochowa w II i III lidze. Dla Opola III liga to szczyt możliwości. Gdzie jest ten poziom piłkarski z rozgrywek drużyn juniorskich Odry ? Dlaczego opolska piłka nie potrafi się wybić w futbolu seniorskim ? Może opolskie grono trenerskie się zbierze i coś powie ?

Re: Skra Czwa - Odra Opole (pt. 12.04.2013)

#32
Gdyby czołówka nie traciła punktów, to byłoby już po wszystkim. Ale nie mamy już w lidze Rozwoju czy ROWu, którzy byli naprawdę mocni. Czołówka traci punkty, więc szanse na awans jak najbardziej są. Wierzę, że wszystko w nogach naszych piłkarzy - do końca 12 kolejek, a więc do zdobycia więcej punktów niż mamy teraz. Jak będą klepać każdego po kolei, to będzie II liga. Potencjał w tej drużynie na pewno jest - na pewno i tak grają dużo lepiej niż za Kaniuki czy Mielnika, kiedy każde zwycięstwo było wymęczone.

Re: Skra Czwa - Odra Opole (pt. 12.04.2013)

#33
Trening strzelecki się kłania. Zawodnik w meczu może mieć jedną, dwie sytuacje do strzelenia bramki i musi je wykorzystać. Odra nie jest Barceloną. Jak nie wykorzysta się tych sytuacji to się przegra lub w najlepszym razie zremisuje. Trener Żuraw był obrońcą tak jak Hajto trenujący Jagiellonię Białystok. Jaki bilans ma Jagielonia 7 wygranych 11 remisów 4 porażki. 11 remisów !!! Odra trenować celowanie do bramki.

Re: Skra Czwa - Odra Opole (pt. 12.04.2013)

#34
To nie ma nic do gadki, kto na jakiej pozycji gral w trackie trwania kariery. Tak, skutecznosc... To nasz minus, powiem tak, mi osobiscie byloby cholernie wstyd, gdyby za mna jechala ferajna z dopingiem, a ja zmarnowalbym tyle szans na zdobycie bramki. Bylo by mi przykro, ze zawiodlem kolegow z druzyny, trenera, kibicow.
A juz tym bardziej patrzac , jaka ta liga jest slaba. Czemu ODRA zawsze znizy sie do poziomu przeciwnika?! Zamiast wyjsc i im pokazac klase, wychodza i graja tak, jak przeciwnik. Skra miala 4 grozne sytuacje. 2 obronil bramkarz, 1 mur , przy czwartej rece mi opadly.
12 kolejek = 36pkt
Na bank wszystkich nie wygramy. Ale po 12 kolejkach nie mozemy miec 12 pkt! Walczymy! Zeby bylo ich minimum 30!
"Mierz siły na zamiary - to idealne zdanie tłumaczy czemu nie zrobiłem czegoś tam.. Chuja, siły zawsze trzeba zwiększać!"

Re: Skra Czwa - Odra Opole (pt. 12.04.2013)

#35
To, czy mogłoby być 30, to się okaże. Każdy mecz trzeba grać jakby był barażem o II ligę. Dążymy do 36 pkt. Wiem, że nierealnie brzmi, ale nie umiem znaleźć do końca ani jednego meczu, w którym można pobłażliwie podejść do wyniku (wyjazd na Skrę za taki uważałem). Cała czołówka u nas, wyjazdy do słabszych klubów, z którymi wygrywać trzeba. Terminarz nam sprzyja.

Re: Skra Czwa - Odra Opole (pt. 12.04.2013)

#36
zebro pisze:To, czy mogłoby być 30, to się okaże. Każdy mecz trzeba grać jakby był barażem o II ligę. Dążymy do 36 pkt. Wiem, że nierealnie brzmi, ale nie umiem znaleźć do końca ani jednego meczu, w którym można pobłażliwie podejść do wyniku (wyjazd na Skrę za taki uważałem). Cała czołówka u nas, wyjazdy do słabszych klubów, z którymi wygrywać trzeba. Terminarz nam sprzyja.
Dwa pierwsze mecze tez nie gralismy z czolowka, a czyktos zauwazyl, ze nasi graja jak w barazach - o wszystko ? Ja nie widzialem.
cron