Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 30.03.2013)

#18
Łukasz 1945 pisze:Tylko awansu nie osiągnie się wygrywając z czołówką, niestety ale trzeba inkasować 3 pkt w meczu z ogórkami jak np. Mysłowice czy Piotrówka. 2 mecze, 2 punkty - żałosne!!!
Masz racje. Jednak jedna czy druga wygrana u siebie z zespołem z czołówki bardziej podbuduje drużynę niż wygrana z ogórkiem co nie zmienia faktu, że takie mecze jak dzisiaj trzeba wygrywać bez dwóch zdań. Nie wierze,że jeśli wygramy u siebie z zespołami z pierwszych 6 miejsc nie wywalczymy awansu.

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 30.03.2013)

#21
ziomal662 pisze:Masz racje. Jednak jedna czy druga wygrana u siebie z zespołem z czołówki bardziej podbuduje drużynę niż wygrana z ogórkiem co nie zmienia faktu, że takie mecze jak dzisiaj trzeba wygrywać bez dwóch zdań. Nie wierze,że jeśli wygramy u siebie z zespołami z pierwszych 6 miejsc nie wywalczymy awansu.
nie ważne z kim się gra, tracąc punkty spada się w tabeli lub w najlepszym wypadku stoi w miejscu (co też jest cofaniem) - inne teorie nie dadzą się obronić, a kto wierzy że Odra wygra u siebie(!) z całą czołówką jest obecnie bardzo osamotniony, pomijając szczegół, że nawet taki optymistyczny scenariusz nie gwarantuje nam przecież awansu
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 30.03.2013)

#24
zielu pisze:
pikolinio pisze:Parodia i dramat to co oni zagrali gdyby to był jeszcze remis po walce ale nawet tego w dzisiejszym meczu nie widziałem.
bez przesady, walka była.
gdzie? Oni mają zapierdalać bo samo bieganie i kopanie piłki w przód na aferę nic nie da! Panowie i Panie przestańcie pobłażliwie patrzeć na nich bo po 5-6 kolejce może już być za późno bo strata do lidera będzie jeszcze większa! Ciekawe jakie tłumaczenie dzisiaj będzie? trenowaliśmy w zimie i nie jesteśmy przyzwyczajeni jeszcze do gry w takich warunkach czy może trenujemy na sztucznej cały czas i nie umiemy grać na trawiastych boiskach...

GRAĆ WALCZYĆ ZAPIERDALAĆ!
Ostatnio zmieniony sobota, 30 marca 2013, 16:04 przez swendrak, łącznie zmieniany 2 razy.
cron