Re: Odra Opole - Swornica Czarnowąsy (pt. 2.11.2012)

#16
jancol pisze:ja wiem że takie praktyki są prowadzone w wielu klubach ale rozwala mnie to że w tak daremnej lidze boimy się piłkarzy, którzy byli "niby" za słabi na nasza kadrę. Skoro my mamy obawy przed swornicą i chróścicami to ja nie mam pytań...
A kto powiedział, że klub się ich boi, zresztą podobno wg przepisów mogą grać i żadne międzyklubowe ustalenia nie są w stanie tego zmienić – chodzi tylko o to, że jeżeli jest umowa o wypożyczeniu i zawarta w niej klauzula o opuszczeniu dwóch meczy w sezonie przeciwko własnej drużynie – to powinni się z tym pogodzić, a nie ośmieszać na otwartych(!) forach. Nawet gdyby nie było tego w umowie, to umowa dżentelmeńska, honorowa jest przecież tak samo ważna (a może nawet ważniejsza) i obowiązująca! Idąc do innego klubu wiedzieli o tym doskonale, no chyba, że oprócz plam na honorze i niedostatków formy (inaczej graliby w Odrze), mają też poważniejsze usterki.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Swornica Czarnowąsy (pt. 2.11.2012)

#17
Gdyby klub nie płacił piłkarzom wynagrodzenia, nie opłacał ZUS, albo nie płacił innym kontrahentom to było by gadanie jaka to Odra jest zła; a jak trzeba spełnić pewne zobowiązania to niektórzy wychodzą z założenia że Odra to klub z historią, dobrymi sponsorami i że z z miasta wojewódzkiego, to można być nie fair w stosunku do nas.Swornica zgodziła się na takie warunki wypożyczenia, podpisała zapewne odpowiednie umowy, więc nie wiem po chuj temat czy Odra się boi, czy to dobre rozwiązanie czy nie? Prowadzisz własny biznes, zobowiązujesz się do czegoś to oczekujesz tego samego od swojego kontrahenta.
Obrazek

Re: Odra Opole - Swornica Czarnowąsy (pt. 2.11.2012)

#22
Brawo dzialacze ODRY ,przecież rzekomo współpracujecie ze SWORNICĄ i dlatego w umowie o wypożyczeniu jest punkt zabraniający trójce piłkarzy SWORNICY grę przeciwko ODRZE i zagrożenie grzywną po 5 tys. zł gdyby jednak zagrali? na prośbę Swornicy z przed dwóch tygodni o uchylenie tego punktu umowy Odra dała odpowiedz negatywną.a gdzie tutaj jest porozumienie.Mysle, że jak Odra wygra ten mecz działacze będą dumni i zadowoleni z siebie.Szkoda chłopaków poszli do SWORY,żeby grać w piłkę nożną a nie siedzieć na trybunach. Hasło niech zwycięża lepszy w duchu fair play to już chyba przeszłość!!! a swoj a drogą to ODRA z tymi zawodnikami w sezonie 2011/12 po rundzie jesiennej miała 27 pkt
cron