Re: Polonia Łaziska - Odra Opole (sb. 27.10.2012)

#51
LooZ^ pisze:Gówno nam po tym, idź im zajeb.

I połam nogi, bo są chujowymi piłkarzami, pewnie inaczej nie graliby kurwa w 4 lidze.
ż całym szacunkiem Looz nie pierdol głupot.... wymagamy gry walki awansu.....i po to jestesmy kibicami... żeby wspomagać drużynę... która ma walczyć i zapierdalać dla klubu ODRA OPOLEa
jak Ciebie nie interesuje piłka nożna tylko jakieś tam Twoje ideały(chyba wiesz o co mi chodzi} to może zmień dyscyplinę ... będziesz miał łatwiej......

Re: Polonia Łaziska - Odra Opole (sb. 27.10.2012)

#52
Ale który fragment mojej wypowiedzi się nie zgadza?

Grają od 3 lat w 4 lidze to nie są kurwa następcami Lewandowskiego, tak? No więc, skoro od 3 lat grają w tej lidze, nikt ich z wyższych lig nie kupuje, to znaczy, że grają +/- na swoim poziomie, więc liga jest WYRÓWNANA. Każdy może wygrać z każdym, bo w każdym klubie grają równie chujowi piłkarze, tak? No to jakim prawem oczekujecie zwycięstw w każdym meczu? Gdzie w waszych oczekiwaniach jest jakiś racjonalizm?
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Polonia Łaziska - Odra Opole (sb. 27.10.2012)

#55
LooZ^ pisze:Ale który fragment mojej wypowiedzi się nie zgadza?

Grają od 3 lat w 4 lidze to nie są kurwa następcami Lewandowskiego, tak? No więc, skoro od 3 lat grają w tej lidze, nikt ich z wyższych lig nie kupuje, to znaczy, że grają +/- na swoim poziomie, więc liga jest WYRÓWNANA. Każdy może wygrać z każdym, bo w każdym klubie grają równie chujowi piłkarze, tak? No to jakim prawem oczekujecie zwycięstw w każdym meczu? Gdzie w waszych oczekiwaniach jest jakiś racjonalizm?
A czy Ty wiesz Kto (co ) to jest KIBIC?
Taki wierny oddany taki i na dobre i złe .......... i chuj z Twoim racjonalizmem i zimną kalkulacją,,,,,,,
Dziś prawdziwych kibiców już nie ma.(?????????}............ Wy młodzi utwierdzacie mnie tylko w tym przekonaniu....

Re: Polonia Łaziska - Odra Opole (sb. 27.10.2012)

#58
jeżeli wygramy dwa najbliższe mecze to nie będzie tak źle w perspektywie przerwy zimowej...
po drugie każdy z Was kto był na meczu z Czańcem czy nawet Odrą Wodzisław wie, że było trochę fartu w tych spotkaniach, a gra zwłaszcza przy 1-1 z Czańcem była średnia - obiektywnie mówiąc. LZS miał wtedy szansę na bramę. Ale zespołu broni wynik, dlatego nie możemy popadać ze skrajności w skrajność. Wszyscy dobrze wiemy, że nie wszystkie transfery delikatnie mówiąc były trafione, trzeba wygrać dwa mecze teraz i naprawić to w zimie a może być tylko lepiej! Na początku farta nie było, potem znów trochę się szczęście do nas uśmiechnęło. Wystarczyło mieć 4 pkt więcej i byłoby bardzo dobrze. Musimy brać pod uwagę wszystkie czynniki, nawet to że z Odrą każda drużyna w tej lidze gra o 10procent lepiej niż np w meczu przeciwko ze Swornicą Czarnowąsy bo Odra to marka i firma. Każdy chce się pokazać. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność, poczekajmy na zimę mimo że jest już za oknem.

Re: Polonia Łaziska - Odra Opole (sb. 27.10.2012)

#59
Ja też jeszcze raz powtórzę - nie jest dobrze, ale jesteśmy w grze. Tak, dzisiaj przegraliśmy, ale po dobrej grze (tak wynikało z relacji). Mógł być remis, gdyby Odra broniła wyniku, ale trener ma jaja i zaryzykował. Gdyby w ogóle Deja trafił w bramkę, a nie w poprzeczkę, teraz każdy jarałby się jak głupi, że wygrywamy po dobrym meczu. Tak, Odra ma wygrywać, ale styl naprawdę jest niezły, więc wyniki też będą.

Re: Polonia Łaziska - Odra Opole (sb. 27.10.2012)

#60
Postawie pytanie inaczej. Czy jest roznica byc trenerem Odry a LZS Laziska ? Czy jest roznica dla mlodego pilkarza grac pod szyldem Odry lub Lesnicy ?
Tak samo jest roznica pomiedzy kibicem Odry jak Chroscic czy Czanca. Kibic Odry ma swoja tradycje ( jak nie to po chuj sprzedawc gadzety Odry, lepiej zajac sie kielbasami ), ma ambicje bycia najlepszym, wstydzi sie porazek swojej druzyny z pieknego wojewodzkiego miasta, szczegolnie gdy ta latami grywa w 4 lidze pomiedzy Lzs-mi, na wpolamatorskimi i przegrywa grajac na polanach lub w lesie), wreszcie kibicOdry musi miec ambicje, a jak akceptuje gowno i chce po czyms takim przechodzic do porzadku dziennego oznacza to, ze popelnil pomylke w wyborze.
Druga sprawa czy mozesz byc dobrym mechanikiem samochodowym jak nie znasz sie na mechanice ? Dziwne czasy nastaly i kibice zupelnie inni od tych dawnych. Doba komputerow i bezdusznych robotow.

Re: Polonia Łaziska - Odra Opole (sb. 27.10.2012)

#64
Grają od 3 lat w 4 lidze to nie są kurwa następcami Lewandowskiego, tak? No więc, skoro od 3 lat grają w tej lidze, nikt ich z wyższych lig nie kupuje, to znaczy, że grają +/- na swoim poziomie, więc liga jest WYRÓWNANA. Każdy może wygrać z każdym, bo w każdym klubie grają równie chujowi piłkarze, tak? No to jakim prawem oczekujecie zwycięstw w każdym meczu? Gdzie w waszych oczekiwaniach jest jakiś racjonalizm?
Looz . ale w naszym składzie jest duzo młodych chlopaków ktorzy pewnie mają nadzieje ze moze ktoś ich jednak zauwazy i przyszlośc stoi otworem,wiec czemu nie zapierdalac w kazdym meczu. WIELKI BRAT CZUWA

Re: Polonia Łaziska - Odra Opole (sb. 27.10.2012)

#67
LooZ^ pisze:Gdyż?
Bo po tekście "że wszystko wraca do normy" to Tobie włącza się głupie pierdolenie? Bo czy nie jest praktycznie normą, że znowu wpierdalamy na wyjeździe? Bo czy ten chłopak powiedział coś "durnego"? Bo nie rozumiesz że 95% kibiców przychodzi nie dla przychodzenia tylko dla samej piłki, a co za tym idzie pięknej gry, wyników, awansów, pucharów, mistrzostw? Rozumiem Twoje racje, ale postaraj się w końcu zrozumieć też podejście tych 95% ludzi...

Re: Polonia Łaziska - Odra Opole (sb. 27.10.2012)

#70
LooZ^ to czlowiek ktory chcial za wszelka cene zaistniec przy pilce o ktorej nie ma zielonego pojecia... ( sam zreszta czesto powtarzal ze na pilce sie niezna ) niestety, ale najwiecej ma do powiedzenia, i to na tematy pilkarskie a nie kibicowskie. A to ze 90% ( oczym mnie wielu informuje ) ludzi z nim sie nie zgadza to nie jest dla niego wazne, musi miec to swoje idiotyczne ostatnie zdanie lub slowo : Gdyz ?

Tak kibic Odry wstydzi sie porazek, przykladowo z Laziskami ktore wygrywaja swoj pierwszy mecz w sezonie u siebie i kiedy przeciwnikiem jest wlasnie moja Odra. Po takim czyms trzeba ubolewac a nie pisac glupoty jak psycho, ze to sport.
W klubie sportowym trener przygotowuje biegaczy do mistrzostw, wszyscy biegna na maksa a jeden koles truchta. Trener pyta co ty kurwa pospacerowc tu przyszedles, przygotowujemy sie do mistrzostw - a ten ociagalski odpowiada - trenerze sport to sport.
Ten dowcip dedykuje znawcy tematu pilkarskiego, bylemu zawodnikowi i pierwszemu GURU forum Odry.
cron