Re: Odra Opole - LZS Leśnica (pt. 19.10.2012)

#18
Gdzie są Ci co mówili że trener nie gra? Przyszedł ktoś spoza układu, skończyło się kolesiostwo i są wyniki i to w jakim stylu. I to przy jakoby wzmocnieniach siedzących na ławie. Akurat Copika to zawsze brak ale brak Plewni i Drąga wyszedł tylko na dobre. Zatrudnienie tego trenera byłą najlepszą decyzją jakie podjęły wszystkie zarządy od powstania "nowej" Odry. Szkoda że nie podjęto takiej decyzji tylko bezgranicznie ufano Kaniuce marnując sporo czasu. Brawo Panie Żuraw, brawo!

Re: Odra Opole - LZS Leśnica (pt. 19.10.2012)

#21
kolo123 pisze:
Geordie's pisze:Miałem przyjemność obejrzeć mecz dopiero od ok. 40 minuty. Muszę przyznać, że Odra zagrała bardzo dobrze. Niby Leśnica prowadziła grę, ale kontrataki Odry były zabójcze. Wielkie gratulacje za dobry mecz i kolejne zwycięstwo. W zeszłym tygodniu mówiłem, że warto dać szansę Arturowi Setli. Opłaciło się.
Raczej Adamowi Setli :)
Sorry za pomyłkę, oczywiście Adamowi :)
ODRA OPOLE 1945

Re: Odra Opole - LZS Leśnica (pt. 19.10.2012)

#23
Jest ogromna szansa na 9 pkt w najbliższych trzech meczach - gra Łazisk u siebie dupy nie urywa: udało im się wygrać tylko raz (ze Swornicą 3:2), dwa razy zremisowali i dwa razy przegrali (w tym ze Startem Namysłów). Skra dostaje w dupę na wszystkich wyjazdach, natomiast tam wygrała.
Pozostałe dwa mecze - Swornica u siebie i wyjazd do Chróścic to już w ogóle mecze, w których brak wygranej byłby skandalem. Nie mogę odżałować tego początku, bo gdyby nie liczyć pierwszych 4 kolejek, jesteśmy liderem w cuglach. A tak słaby początek odbił się też na frekwencji w całej rundzie.