Re: Odra II Opole

#12
Do kuriozalnej sytuacji doszło w niedzielę w meczu rezerw w B-klasie. Rywal Odry II Opole zrezygnował z udziału w meczu i na drugą połowę nie wyszedł. Oto wszystkie szczegóły.
B-klasa, 2. grupa: Odra II Opole - Delta Bielice 8:0, 04.11.2012, Centrum Sportu, 13.00

Odra II: Chodanowicz - R. Kowalczyk, Rewucki, Wdowik, Rusin - Meryk, Plewnia, Niemczyk, Piegzik - Wasilewski, Luptak

Bramki:
17' Luptak
28', 29', 33' Niemczyk
33', 37', 44' Wasilewski
45' Plewnia

Mecz zakończył się po 45 minutach.
Odra jest najważniejsza !

Re: Odra II Opole

#16
Mam takie pytanie, może ktoś jest bardziej zorientowany. W zeszłym sezonie Odra II grała w B-klasie i zabrakło jej 3 pkt do awansu. Ale kilka z tych meczów to były walkowery, czasem nawet wówczas, kiedy mecz i tak się odbywał. Czy ktoś wie skąd te walkowery? Trochę szkoda, bo ta B-klasa to zdecydowanie za nisko żeby zawodnicy mogli się ogrywać.

Re: Odra II Opole

#17
zebro pisze:Mam takie pytanie, może ktoś jest bardziej zorientowany. W zeszłym sezonie Odra II grała w B-klasie i zabrakło jej 3 pkt do awansu. Ale kilka z tych meczów to były walkowery, czasem nawet wówczas, kiedy mecz i tak się odbywał. Czy ktoś wie skąd te walkowery? Trochę szkoda, bo ta B-klasa to zdecydowanie za nisko żeby zawodnicy mogli się ogrywać.
Jak się nie mylę to Odra nie miała składu aby dograć do końca sezonu i oddawała mecze walkowerami.
Teraz połączyli się z Groszmalem więc ludzi do grania mają pod dostatkiem.
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Odra II Opole

#19
Mam takie pytanie. Dlaczego rezerwy Odry graja pod nazwą Groszmal Opole ? Poprostu nie jestem zorientowany a ciekawi mnie to ... i czy w razie awansu rezerwy grałby by normalnie pod nazwa Odra II Opole ?
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Żałować możemy tylko tego że jedno życie mamy, aby oddać je za Odrę i Ojczyznę

Re: Odra II Opole

#20
Rezerwy graja pod nazwa Odra II Groszmal Opole, czy jakos tak. Jest tak, poniewaz rezerwy polaczyly sie z Groszmalem. Od nowego sezonu juz ma byc Odra II Opole, ale to jeszcze niech potwierdzi ktos inny bardziej w to zaangażowany :)
Odra jest najważniejsza !

Re: Odra II Opole

#21
aha juz rozumiem ;p dzieki za odpowiedz bo od dłuzszego czasu nurtowało mnie co robi słowo Groszmal w nazwie rezerw Odry . Pozdro
tylko dlaczego sie polaczyły .. kolejne pytanie :) bo graja w najnizszej lidze wiec nie poto by przeskoczyc jakies szczebelki :)
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Żałować możemy tylko tego że jedno życie mamy, aby oddać je za Odrę i Ojczyznę
cron