Re: Odra II Opole

#38
70 lecie klubu, 1druzyna bez awansu,juniorzy spadek z CLJ,a druga drużyna zajmuje 1 miejsce,ale nie awansuje bo otrzymuje walkowery.Jedyne co daje nadzieję,to to,że gorzej już być nie może.Czy istnieje podział odpowiedzialności?

Re: Odra II Opole

#39
Pełna amatorszczyzna, na koniec sezonu mieliśmy podobno nosić piłkarzy na rękach a okazało się że duża część z nich się wyniesie z Odry. W CLJ wydawało się że juniorzy powalczą nawet o pierwszą 2jkę a okazało się że jednak można spaść, a na koniec okazuje się że coś co było pewne niemal na 1000% czyli awans do okręgówki rezerw również został spieprzony.
Moda przemija WIARA wiecznie trwa.

Re: Odra II Opole

#40
Pod wzgledem organizacji nie jest zle,pierwsza druzyna turcja,obiadki w radiowej,w 2 lidze przed meczem hotel,tak samo w juniorach w CLJ,kasa na czas i bez zadłuzenia to najwiekszy plus dla zarzadu.Sportowo dno ,jesli nie bedzie struktur odpowiedzialnosci,dyrektora sportowego i całej piramidy,to ,jesli awansujemy do 2-ligii,to bedziemy balansowac przez lata pomiędzy 2,a 3 ligą

Re: Odra II Opole

#41
A gdzie był Kierownik Drużyny Groszmalu ? W Legii już pewna pani nie pracuje. A gdzie piłkarz i trener. Regulaminy chyba są dla głupich, bo nikt ich nie czyta. U nas w pracy na pewnych wydziałach szkolenia z bhp są 2 razy do roku. W Odrze też powinni co najmniej raz do roku przeszkolić się z regulaminu rozgrywek.

Re: Odra II Opole

#43
To naprawdę już apogeum niekompetencji, braku znajomości przepisów tych działań, w których się porusza klub mieniący się za zawodowy!
Nie tak dawno kolega LooZ^ ripostował moją wypowiedź, że za wyjątkiem Pana Prezesa Wysockiego, pozostali członkowie Zarządu mają ograniczone możliwości pozostałych członków Zarządu. Wobec tego zadałem sobie nieco trudu i wszedłem w KRS Stowarzyszenia OKS ODRA Opole ( nr 0000336639 ),
gdzie w dziale 2, rubryce 1 zanotowano: "" DO REPREZENTOWANIA KLUBU I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU KLUBU UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE" !!
Pytam wobec tego, kto tu z kogo idiotę robi?
Nastała obecnie błoga cisza, mimo wielu wpisów kibiców zainteresowanych tym, co się dzieje obecnie w klubie!
Zapanował jakby błogostan. Do tego totalna kompromitacja z II Odrą !! W normalnie zarządzanym klubie za to lecą głowy.
KTO u nas jest za to odpowiedzialny?
Wybaczcie refleksje, ale jak nasza Odra ma być tak rządzona, to dajmy sobie spokój z II czy nie daj Boże I ligą, bo czeka nas co najmniej śmieszność.
Od kilku dni na tym forum pojawia się mnóstwo pytań pozostających bez odpowiedzi, czy nawet reakcji decydentów klubu.
A ponoć wnikliwie to jest czytane, z myślą o wykorzystaniu wielu uwag.
Mnie zwyczajnie się wydaje, że mam przed sobą groteskę Mrożka, na dowód czego polecam kierującym naszą Odrą te słowa:
https://www.youtube.com/watch?v=GIt8oXcluxw
Pozdrawiam

Re: Odra II Opole

#44
Yano - coś sobie dopowiedziałeś - uważam, że inni działacze nie mają odpowiednich kompetencji. Co niestety udowodnili. Nic nie pisałem o prawnych ograniczeniach (lub ich braku).
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Odra II Opole

#48
Wybór nowego Zarządu wypadł chyba w złym terminie. Powinien być po całkowitym zakończeniu rozgrywek. A teraz podsumujmy dokonania w 70 roku istnienia Odry :
Seniorzy - Byli na 1 miejscu po rundzie jesiennej - Nie awansowali
Juniorzy - Byli na 7 miejscu po rundzie jesiennej - Skończyli na 13, spadli z ligi
Rezerwy - Skończyliby sezon na 1 - Dostali 3 walkowery - Nie awansowali
cron