Re: Odra Opole - Skra Cz-wa (pt. 31.08.2012)

#36
I tak trzeba grać do końca, to żadne Skry czy inne badziewia nie będą nas obchodzić. Niestety, czeka nas teraz bardzo trudny mecz, w którym strata punktów w normalnych okolicznościach powinna być wkalkulowana, ale niestety nie możemy już ich tracić. Oby nie powtórzyła się sytuacja z zeszłego sezonu, gdzie po efektownym rozjechaniu TORu dalej było już tylko źle. Walczymy chłopaki, liczę na korzystne rozstrzygnięcia jutro.

Re: Odra Opole - Skra Cz-wa (pt. 31.08.2012)

#39
To jest niesamowite! Poprzednie 4 mecze to obraz nędzy i rozpaczy, a w dzisiejszym meczu udawało się dosłownie wszystko! Akcje były podręcznikowe: w obronie każdy z graczy nie do przejścia, a w ataku piłka chodziła od nogi do nogi jak po sznurku. Większość podań na jeden kontakt, szybkościowo też prezentowaliśmy się lepiej. Ciężko kogolwiek wyróżnić, bo wszyscy zagrali swoje najlepsze mecze w Odrze. Jeśli miałbym kogoś wytypować na gracza meczu to z pewnością wybór byłby trudny, ale decydowałbym między Setlą (nie było dla niego straconych piłek, o wszystkie walczył i zazwyczaj wygrywał, w dodatku świetnie wystawiał się do gry, przez co te 2 bramki były formalnością), Wawryzniakiem (od początku mówiłem, że będzie dużym wzmocnieniem, więc jestem podwójnie szczęśliwy) i Copikiem (ostatni raz tak walczącego piłkarza widziałem...to musiało być bardzo dawno temu). Właśnie, już pal licho te umiejętności techniczne - dziś wygraliśmy walką. Tak walecznych i zadziornych piłkarzy Odry nie widziałem od sezonu, kiedy wywalczyliśmy awans do 2 ligi (sezon baraży z Radomiakiem). Widać było, że im na zwycięstwie zależy o kilka razy bardziej od Skry. Szkoda, że wcześniej tego nie było widać, ale przynajmniej teraz możemy z pozytywnymi nastrojami czekać na kolejny mecz. Boję się, że piłkarze 'zachłysną się' tym pogromem i ze Szczakowianką podejdą zbyt pewni siebie. No ale tu już rola trenera, który jednak już w wywiadze na oficjalnej starał się tonować nastroje, co mnie cieszy.

Dzisiejsza Odra bardzo przypominała Rozwój z poprzedniego i Rybnik sprzed 2 sezonów. A nawet była o klasę lepsza, co pozwala mieć nadzieję na awans. Do boju OKS! :)

Re: Odra Opole - Skra Cz-wa (pt. 31.08.2012)

#41
nie zapeszac! ze Szczaksą maja tez gryśc trawe a potem rozniesc Głubczyce! Jesli po tych 2 meczach bedzie 6 pkt jestem pewien ze mecz z Wodzisławim bedzie pieknym widowiskiem piłkarskim i kibicowskim w swietle jupiterów! :)
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Żałować możemy tylko tego że jedno życie mamy, aby oddać je za Odrę i Ojczyznę

Re: Odra Opole - Skra Cz-wa (pt. 31.08.2012)

#42
LooZ^: nie chciałbym ferować jakichś niesprawiedliwych wyroków, ale 'nie wychodzenie' nie bierze się znikąd. Jeśli jest determinacja do zwycięstwa, to o wynik zawsze łatwiej. Zresztą czytając wywiady z największymi trenerami sportowymi (nie tylko piłkarskimi) wnioski nasuwają się same: umiejętności to malutki procent, najważniejsze są praca i charakter zawodnika/zespołu. Okres przygotowawczy był ponoć przepracowany dobrze, więc zawodzić musiała mentalność. Na 'zły los' zwalać można 1-2, ale nie 4 razy.
No ale ważne, że poprzednie mecze to już historia. Mogliśmy dzisiaj dużo stracić, a jednak zyskaliśmy i to się liczy.

Re: Odra Opole - Skra Cz-wa (pt. 31.08.2012)

#43
Dziś nasi piłkarze zagrali na piątkę! Co mnie najbardziej cieszy, to fakt że wygyrwaliśmy większość pojedynków na ziemi czy też w powietrzu na tym "trudnym" grząskim boisku. Do tego byliśmy dynamiczniejszym zespołem, który w końcówce spotkania dalej atakował z werwą - nie było widać zmęczenia.

Cieszą także bramki po typowo piłkarskich akcjach, gdzie było widać jakość w naszej linii pomocy. Podania Wawy na 5-0, dogranie Madrina na 3 i mocna wrzutka za linię Dejki... super, ręce same składały się do oklasków! Teraz przekalkować ten mecz na 25 pozostałych spotkań w sezonie, a będzie dobrze!

Dzięki za prezent urodzinowy. Liczba dnia - 5. Piąty mecz, pięć bramek.

Re: Odra Opole - Skra Cz-wa (pt. 31.08.2012)

#44
Druga połowa rewelka, jednak w pierwszej nasza obrona wcale nie była "nie do przejścia", Skra gdyby miała lepszą skuteczność mogła prowadzić po 20 minutach 2 do 0. Małe zastrzeżenie do Setli, który musi bardziej agresywniej atakować przeciwnika, gdy Ten wyprowadza piłke(obrona zaczyna się od ataku). Co do poszczególnych zawodników to dla mnie najlepiej wyglądali Copik, w końcu Deja, Setla za dwie brameczki, mam nadzieje, że w następnych meczach też coś strzeli i Surowiak w obronie.

Re: Odra Opole - Skra Cz-wa (pt. 31.08.2012)

#50
Dobrej gry Odry nie kwestionuje, aczkolwiek porównując w tym spotkaniu grę Skry do spotkania kiedy my graliśmy u nich to całkiem inne drużyny :) Duży wpływ na to ma zapewne dużo większe boisko jakim Wy dysponujecie i fakt że nie grali oni na sztucznej murawie. Niemniej jednak gratuluje okazałego zwycięstwa i do zobaczenia za tydzień.
Ostatnio zmieniony sobota, 1 września 2012, 12:34 przez Randall, łącznie zmieniany 1 raz.
cron