Re: Przyszłość Rogów - Odra Opole (sb. 25.08.2012)

#56
goryl pisze:To jest celowo robione.Miastu i policji zalezy na tym zeby Odra gnila w tej lidze.Nie ma kibicow gosci,nie ma zadym.Cisza i spokoj.
nie wydaje mi sie, przeciez policja i miasto nie graja. moze jest problem wewnatrz druzyny, ale najprawdopodobniej oni nie maja sily biegac 90 min przciwko amatorom. mecza mnie tez tlumaczenia, ze ktos tam strzelil gola zycia, ktos bronil najlepiej w karierze, czy ktos znowu zagral jak nigdy wczesniej. ludzie to nie Messi czy Ronaldo to nawet nie polska ekstraklasa i nie mecz przeciwko Wisle, to tylko 4 liga Polska w ktorej graja pol-amatorzy, a wala nam po trzy gole, bo cos tam znowu stalo sie niewiarygodnego i nie mielismy szczescia. Na szczescie to sie liczy grajac w totka a nie w noge.

Re: Przyszłość Rogów - Odra Opole (sb. 25.08.2012)

#57
gamazi999 pisze:Tu naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Wygląda na to że Kaniuka nie był taki najgorszy w porównaniu z tym co dzieje się teraz to po co kasę wydawać na Polaka! Każdy trener potrafiłby tak prowadzić drużynę jak on teraz! I tylko proszę nie piszcie że to nie jego wina. On kompletował skład i on odpowiada za to co się dzieje. Bierze za to pieniądze więc to jest jego praca. A narazie wykonuje ją beznadziejnie!
Ja też już nie wiem co myśleć, ale może piłkarzom trener nie pasuje i chcą go w ten sposób wysadzić... Zresztą nie wszystkie decyzje kadrowe były decyzjami trenera, nie wspominając też o tym, że mało kto chciał przyjść do Odry..

Re: Przyszłość Rogów - Odra Opole (sb. 25.08.2012)

#58
Może naprawdę... potrzebny im jest psycholog... jak można grac tak fatalnie? Kurwa mac przechodzi to ludzkie pojęcie. Jak wrócę do Opola bardzo chętnie przejdę się na jakiś trening i zobaczę co oni tam wyrabiają... bo chyba kurna grają w kółko i krzyżyk -,-. Jestem pewny że więcej ambicji mieli by kibice jak byśmy zagrali z nimi "sparing" ehh a jak wyglądał mecz z perspektywy trybun?
Obrazek

Re: Przyszłość Rogów - Odra Opole (sb. 25.08.2012)

#62
Kurwa no nie wytrzymam !
4 karne, wszystkie zjebane.
Na pochwałę zasługuje Feć, Copik, Wawrzyniak i może trochę Piegzik. Reszta to dół wykopany w dnie. Surowiak tylko dużo gada, sprzeda kosę ale prawda jest taka, że chuja gra. Michniewicz też już nie te lata, nie trafia w piłkę, Drąg byle na pałę do przodu. O Wasylu czy innym Czerwińskim się nawet nie wypowiadam.
Dość, że wstyd na całą Polskę, to jeszcze miasto zabierze nam dotację, sponsorzy odejdą, i będziemy mogli na nowo zakładać klub. O ile będzie ktoś chciał się tego podjąć.

Co do kwestii transferów, to chłopaki którzy odeszli nakurwiają "na wioskach" aż miło, a u nas emeryci nie bardzo. Ale tak to jest, jak transferami zajmuje się zarząd, a nie trener.

Cóż, pozostało nam przyjść na mecz ze Skrą i siedzieć wśród 150 osób (maksymalnie).

edit. dodam jeszcze, że nie licząc karnych to pierwszy celny strzał oddaliśmy ok. 60 minuty meczu.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przyszłość Rogów - Odra Opole (sb. 25.08.2012)

#67
Niestety muszę się zgodzić z 'Zebro', ta drużyna niczego nam nie wywalczy, chyba że mamy na myśli utrzymanie w trzeciej lidze. Wolałbym oglądać juniorów przez dwa sezony i walczyć z nimi o awans, niż emerytów i kaleki (4 karne!!!!). Nie oszukujmy się w Opolu stworzono klub kombatanta. W 70 minucie meczu z Piotrówką Drąga łapią skurcze, Surowiak to totalna pomyłka, Copik nie ma sił, żeby tyrać za wszystkich (dla niego wielki szacun, że wogóle to znosi), zarząd Odry (czyt. skauting, o ile w Odrze coś takiego jest) przez trzy miesiące nie potrafi znależć napastnika, jeśli mamy walczyć o awans pozbywamy się Tyca, jaki był to był, ale na tą ligę by styknął, w jego miejsce sprowadzamy Wasilewskiego jak na razie drewno totalne. Sto razy lepszych chłopaków można znależć w regionie tylko trzeba chcieć. Co do trenera to przestańmy się podniecać, że to najlepszy trener Opolszczyzny, ze Zdzieszowic odszedł , bo kasa się skończyła, a o jego kompetencji niech świadczy wywiad udzielony 'Sportowi' przez Rolanda Buchałę, który odszedł do Rowu Rybnik , 'cyt nie dodłowny' - w Rybniku będę miał może więcej szans na strzelanie bramek , bo trener Polak preferował grę na zero z tyłu, dlatego nasze wyniki były z reguły po 0-0 ,lub 1-0 i brak ludzi na trybunach, bo kto chciał to oglądać, żadnej agresywności.

Re: Przyszłość Rogów - Odra Opole (sb. 25.08.2012)

#68
Znowu wstyd do kurwy nędzy, już myślałem, że to koniec tych żałosnych porażek z tymi wioskami. Jadąc na mecz miałem w końcu nadzieję, a tu znowu to samo do chuja. Wkurwienie, że takie byle jakie drużyny nas leją, w dodatku bez ambicji i bez walki, niewiem niech kibice graja, albo róbmy jakieś swoje turnieje, bo na tych meczach można zwariować. Najgorsze, że co raz mniej ludzi będzie chodzić na mecze, neich chociaż zostaną ci co dzisiaj byli, bynajmniej coś się dzieje.

Re: Przyszłość Rogów - Odra Opole (sb. 25.08.2012)

#72
gamazi999 pisze:Tu naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Wygląda na to że Kaniuka nie był taki najgorszy w porównaniu z tym co dzieje się teraz to po co kasę wydawać na Polaka! Każdy trener potrafiłby tak prowadzić drużynę jak on teraz! I tylko proszę nie piszcie że to nie jego wina. On kompletował skład i on odpowiada za to co się dzieje. Bierze za to pieniądze więc to jest jego praca. A narazie wykonuje ją beznadziejnie!
Zgoda!! to może by sie wypowiedział co się dzieje?? propnuję udać się na trening albo pod Klub i zapytać
Nie pomoże "rozdzieranie szat" Myślę ze trzeba działać....

Re: Przyszłość Rogów - Odra Opole (sb. 25.08.2012)

#74
michal oks pisze:Gadalem z pewnym pilkarzem po sparingu z Kluczborkiem,padlo pytanie to co,awans? a on co ty.mowi nie ma kasy musze do OBI ISC DO ROBOTY
Z tego co wiem to nie tylko jeden piłkarz w OBI musi pracować.
Jeszcze taka kwestia odnośnie kopaczy: nie ma co ich bluzgać, bo oni walczą i zapierdalają. Jednak nie grają, bo są po prostu słabi, a to nie ich wina. Trzeba jebać tych, którzy sprowadzili do klubu słabych zawodników, a nie zawodników za to, że są słabi. To takie wnioski z moich porannych przemyśleń.
Odra jest najważniejsza !
cron