Re: Górnik Wesoła - Odra Opole (śr. 15.08.2012)

#83
To nie jest brak umiejętności tylko zwykłe frajerstwo. O jakich umiejętnościach my mówimy w lidze kartoflowej... Tutaj każdy z każdym potrafi wygrać. Awans nie jest przesądzony ale boli jak chłopaki dają z siebie robić wcześniej wspomnianych frajerów... 2 mecz, gramy dalej... Kolorowo to nie wygląda. Jeśli chodzi o mnie to nie wierzyłem w awans przed sezonem i dalej nie wierzę. Przede wszystkim potrzebujemy trenera z prawdziwego zdarzenia a potem może coś z tego da się zrobić. Tyle. . Pozdro!

Re: Górnik Wesoła - Odra Opole (śr. 15.08.2012)

#84
Byłem na meczu, więc napiszę kilka zdań jak przebiegał. Ogólnie to przez 90 minut oglądaliśmy kopaninę. Odra zaskakująco słaba, nie byliście nawet o ciut lepsi od Nas, a my graliśmy żenująco. Sędzia próbował Was ratować w każdej akcji. Karnego widział tylko On, nie uznał Nam bramki zdobytej prawidłowo. Mówię absolutnie poważnie, tym meczem powinna zająć się prokuratura. Indywidualności Wam nie wystarczyły..Jestem szczerze zaskoczony Waszą słabą grą, jeżeli nie będziecie grać lepiej to o awansie możecie tylko pomarzyć. My zdobyliśmy gola w 95 minucie i był on w pełni zasłużony. Drukarz drukował, ale nie wydrukował.

Re: Górnik Wesoła - Odra Opole (śr. 15.08.2012)

#90
DzordzioDw pisze:Trenera lepszego nie moglismy dostac - takie jest moje zdanie. Chłop gdzie nie poszedł to robił swoje i wyniki mial zajebiste. Wiec mysle, że jego osoby nie powinnismy sie czepiać.
Nie mam na myśli żeby czepiać się trenera Polaka. Po prostu moim zdaniem ten typ trenera nie pasuje do tego "zespołu". On ma specyficzny charakter i podejscie. Dlatego potrzebuje zawodników z charakterem i poważnym podejściem do sprawy. W Odrze brakuje w większości takowych, poza jednostkami. Zobaczymy dalej, ale uważam, że nie trafił z zawodnikami których zdecydował się sprowadzić do naszego klubu. Cały czas trzeba pamiętać, że to dopiero 2 kolejka i jakby nie patrzeć nie przegraliśmy jeszcze meczu... Ale dobrze pamiętamy jak sprawy miały się w zeszłym i jeszcze poprzednim sezonie. Więc fajnie byłoby się tym razem nie obudzić z ręką w przysłowiowym nocniku.

Re: Górnik Wesoła - Odra Opole (śr. 15.08.2012)

#91
Zarząd mógł za wszelką cenę starać się zatrzymać Polaka po awansie z 4 ligi (zrezygnować z 3/4 drewien i podnieść mu wypłatę), możliwe, że już cieszylibyśmy się z gry w 2, a może nawet 1 lidze, bo stworzył wtedy solidną drużynę składającą się głównie z młodych zawodników. Teraz dostał z góry jasno postawiony cel w postaci awansu, więc nie ryzykował młodym składem, tylko postanowił sprowadzić "doświadczonych" dziadków (jak widać niezbyt doświadczonych, by dowieźć zwycięstwo w przewadze jednego zawodnika, z drużyną, która jeszcze 3 mecze temu była 4 ligowcem), którzy lata świetności mają już za sobą. Ta mieszanka może pozytywnie zaskoczyć, pytanie tylko czy po 8-10 meczach owe dziadki nie spuchną?

Re: Górnik Wesoła - Odra Opole (śr. 15.08.2012)

#100
Młodzi za bardzo nie chcą grać w Odrze, bo presja duża, kibice poważni to i nie pochleją za bardzo, bo ktoś przyuważy i jebnie. Starzy za to bez motywacji, dogrywają do emerytury i na koniec chcą sobie pokopać.
Oby na Piotrówce nastąpiło przebudzenie, na prowadzeniu takie drużyny, które nie są realnym zagrożeniem, więc nie ma co panikować. Jeśli nasza gra pójdzie do przodu to będzie dobrze, jeśli nie, to mamy przesrane.
Odra jest najważniejsza !
cron