Górnik Wesoła - Odra Opole (śr. 15.08.2012)

#1
Przed nami kolejne spotkanie Odry. Tym razem rywalem jest beniaminek III ligi - Górnik Wesoła Mysłowice.

Nasz rywal ma siedzibę przy ul Sportowej w Mysłowicach, gra na stadionie mogącym pomieścić 600 widzów.

W poprzednim sezonie Górnik wygrał I grupę śląskiej IV ligi z dorobkiem 70 punktów. U siebie wygrali 11-krotnie i odnieśli 4 remisy. Bilans bardzo dobry. 2 lata temu Górnik grał także w 4 lidze. Zajął 5 miejsce z bilansem 55 punktów (u siebie 11 zw., 1 rem. i 3 por.). To świadczy, że mogą być groźni na własnym stadionie.
Patrząc na Odrę, to w ostatnich sezonach nie mieliśmy udanej inauguracji, natomiast kolejny mecz był już lepszy. 2 lata temu wygraliśmy wyjazd z LZS Piotrówka, a rok temu wygraliśmy w drugim wyjazdowym meczu z TOR DW (na inaugurację był remis z Rogowem).

Moim zdaniem mecz nie będzie spacerkiem, ale chyba nie ma innej opcji jak wygrana. Stawiam na skromne zwycięstwo 1:0 dla Odry
ODRA OPOLE 1945

Re: Górnik Wesoła - Odra Opole (śr. 15.08.2012)

#5
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, ale "stary" w kibicowaniu Odrze.

Wracając do kwestii typowo piłkarskich, to miejmy nadzieję że limit pecha na ten sezon został już wyczerpany. Czerwień dla Filipa plus niewykorzystany karny, taki urok piłki. Miejmy nadzieję, że los nam to zwróci, bo jak zwykło się mówić w piłce limit pecha jest równy limitowi szczęścia w całym sezonie.

W Wesołej jak nasza jedenastka zagra to na co ją stać to powinno być tylko dobrze! Nie zapeszajmy.

Re: Górnik Wesoła - Odra Opole (śr. 15.08.2012)

#12
wracając do tematu kartek, to zawodnicy pauzują po 4-tej kolejnej żółtej i od tego sezonu zmieniono przepis. Nie pauzuję się także po 7-dmej i 11-stej, ale po 8-mej i 12-stej.

a jak to właśnie jest z meczem w Wesołej, gdy przyjedzie się prywatnie autem z kolegami i wejdzie na stadion bez widocznych atrybutów Odry to przecież nie mogą nas nie wpuścić?

Re: Górnik Wesoła - Odra Opole (śr. 15.08.2012)

#17
Witam kibiców Odry. Chciałem napisać kilka słów odnośnie Waszego przyjazdu, a właściwie ''nieprzyjazdu''. Otóż tak. Jeżeli na mecz udacie się bez szalików i barw Waszego klubu, ochrona nawet nie zorientuje się, że jesteście kibicami Odry. Tylko nie moglibyście wchodzić jedną grupą, tylko po kilka osób góra. Pewnie padnie pytanie skąd jesteście, to wtedy mówicie, że z Wesołej :D Szkoda, że nie będzie zorganizowanej grupy od Was, nigdy u Nas nie było z tym problemu. Wiele razy gościliśmy kibiców Gksu Tychy, Ruchu Radzionków czy nawet Gksu Katowice. Zawsze dla Naszej dzielnicy to było piłkarskie święto. Niestety w tym roku, prezes zaczyna coś kombinować. Broni się rzekomym remontem stadionu, a przecież to jawna fikcja. Na naszym stadionie nie remontują nic od roku, więc nie wiem o czym zarząd mówi. Za tego pana wypada jedynie przeprosić, a Wam życzyć szczęścia i dobrego sezonu. Mam nadzieję, że awans padnie Waszym łupem, no ewentualnie Skry Częstochowa. Byle tylko nie Szczakowianki.
Pozdrawiam
cron