sparingi przed sezonem 2012/2013

#1
Mecz w sumie przeciętny..... cóż sparing .. wakacje
dobre wrażenie zrobił na mnie Plewnia...na temat innych zawodników sie nie wypowiadam nie wszystkich po nazwisku znam......ale bramkarz powinien szukać klubu....... albo szkółki do dalszego szkolenia.....
aha bronił Kantor.. no i spuśćmy zasłonę miłosierdzia na jego grę...

mod. zmieniłem nazwę tematu, i tutaj piszmy o wszystkich sparingach.
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 lipca 2012, 0:54 przez pasibrzuch, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: sparingi przed sezonem 2012/2013

#5
1-1 z MKSem Kluczbork, jednak nie o to chodzi.
Skład:
Odra: Feć - Baranowski (Zagłębie Lubin), Machij (GKS Katowice), Bartkowiak (Pilica), Jaros (Gwarek Zabrze) - Schie (BKS Stal) Copik, Roman (Zagłębie Lubin), Filipowicz, Ekwueme Paschal (MKS), Wasilewski (Górnik Wesoła).

Na zmiany wchodzili: Surowiak, Rewucki, Wdowik, Meryk, Deja, Sikorski, Plewnia, Smęt (Zagłebie Lubin), Kmiecik (Szczkowianka), Piechuta (Zagłębie Lubin).

Nie tak to miało wyglądać (chodzi o pogrubienie).
Odra jest najważniejsza !

Re: sparingi przed sezonem 2012/2013

#9
Końcówka 2 połowy bardzo dobra, ogólnie na plus jak na sparing dobra gra pressingiem, dużo walki i zaangażowania(czego brakowało w wielu meczach ligowych), kilka przemyślanych akcji, zabrakło tylko trochę skuteczności. Podsumowując sparing na plus, widać już wpływ Polaka na drużynę.
Moda przemija WIARA wiecznie trwa.

Re: sparingi przed sezonem 2012/2013

#13
Jest zapowiedź kolejnych sparingów. Martwi fakt, że w ostatnich spotkaniach przedsezonowych nadal nie mamy ustalonego składu. Z drugiej strony, pewnie jeszcze po rozpoczęciu sezonu będzie można wyhaczyć jakieś okazje, a jeżeli zatrudniony będzie ktoś z już trenujących z Odrą, to problemu nie ma. Ciekaw jestem tych nowych zawodników...
cron