Re: Odra w mediach.

#979
Kandydatury obcokrajowców wykluczaliście czy po prostu nikogo nie udało się zakontraktować?

Interesowaliśmy się takimi zawodnikami. Chcieliśmy Joana Romana, ale tutaj szybko okazało się, że nas na niego nie stać. Mieliśmy na celowniku Borję Galana z Odry Opole. Był chętny do transferu, dla niego byłby to awans sportowy. Kluby jednak nie mogły wypracować porozumienia, a my nie chcieliśmy się bawić w jakieś gierki i zakończyliśmy temat. Z perspektywy Odry trudno się dziwić jej stanowisku, straciłaby ważnego zawodnika, który ma ważny kontrakt.
https://weszlo.com/2023/07/19/jaroslaw- ... asa-wywiad

Tyle dobrego, że Galana za 'frytki' nie puściliśmy. ŁKS i Wisła znalazły zastępstwo, trzeba trzymać kciuki, żeby inne zainteresowane kluby dobrze zaczęły sezon i nie były 'na musiku', bo ktoś w końcu w desperacji wyłoży kwotę, która zadowoli ludzi w klubie.

Re: Odra w mediach.

#983
Ktoś z was naprawdę przejmuje się przewidywaniami losowych ludzi? np. w przed poprzednim sezonem Marcin Sasal (były trener Podbeskidzia, Motoru Lublin, młodzieżówek reprezentacji) jako kandydatów do spadku wskazał m.in. ŁKS, Górnika Łęczną i Puszczę - żadna nie spadła, a dwie.. awansowały do Ekstraklasy :)

Re: Odra w mediach.

#985
wijamurzyn pisze:
czwartek, 20 lipca 2023, 19:46
Ktoś z was naprawdę przejmuje się przewidywaniami losowych ludzi? np. w przed poprzednim sezonem Marcin Sasal (były trener Podbeskidzia, Motoru Lublin, młodzieżówek reprezentacji) jako kandydatów do spadku wskazał m.in. ŁKS, Górnika Łęczną i Puszczę - żadna nie spadła, a dwie.. awansowały do Ekstraklasy :)
Zgadza sie, ale po takich opiniach fachowców lub pseudofachowców ogólna wartosc rynkowa spada. Jezeli w Polsce beda mowic, do tego w popularnych mediach, źe Odra to dziady i kandydat do spadku to sam powiedz czy przynosi to korzysci czy straty dla klubu ? Nie bede tego szeroko rozwijał, ale krotko : Żle to świadczy o klubue, zarzadzie, piłkarzach, trenerze i na 100 % nie przyblizy nam kibicow do odwiedzania Oleskiej. Duzo dużo tracimy marketingowo. Inwestorow takie informacje nie przyciagaja. Dlatego tak, mnie to martwi troche.

Re: Odra w mediach.

#987
cartman pisze:
wtorek, 1 sierpnia 2023, 6:55
Jeden z dziennikarzy z Weszło wysłał mi taką wiadomość:

"Poszukuję ciekawych historii o Odrze Opole, mniej znanych szerszej publice, ale wartych opisania"

Macie jakieś pomysły co można by mu podrzucić ?
Niech sięgnie do książki wydanej na 65-lecie klubu. Chyba że chodzi jemu o historie takie jak np bliskie spotkanie piłkarza Odry z reklamą na Placu Wolności.

Re: Odra w mediach.

#992
Szczerze to szkoda czasu na ten program, poziom wiedzy i podejście do ligi (Wisła i długo nic) na poziomie Polsatu. Niestety jeśli chodzi o otoczkę medialna i ich „opakowanie” to między Ekstraklasa a 1 liga jest bardziej rów mariański niż dół.

Re: Odra w mediach.

#993
respest pisze:
wtorek, 1 sierpnia 2023, 11:52
Szczerze to szkoda czasu na ten program, poziom wiedzy i podejście do ligi (Wisła i długo nic) na poziomie Polsatu. Niestety jeśli chodzi o otoczkę medialna i ich „opakowanie” to między Ekstraklasa a 1 liga jest bardziej rów mariański niż dół.
Zgadzam się. Ale tak to już jest w tego typu programach. Mówi się o tych największych i najsławniejszych a cała reszta tak na doczepkę ...

Ale z drugiej strony wszyscy tu narzekają, ale jak dzisiaj rano napisałem, że dziennikarz chce zrobić o Odrze artykuł i zapytał o jakieś wątki, to odpisała jedna osoba... Na prawdę nikt tutaj nie ma nic ciekawego do zaproponowania ?

Ja nie jestem rodowitym Opolaninem. Mieszkam w Opolu od 12 lat i nie jestem biegły w zdarzeniach, które miały miejsce przed tym okresem.

Re: Odra w mediach.

#994
cartman pisze:
wtorek, 1 sierpnia 2023, 6:55
Jeden z dziennikarzy z Weszło wysłał mi taką wiadomość:

"Poszukuję ciekawych historii o Odrze Opole, mniej znanych szerszej publice, ale wartych opisania"

Macie jakieś pomysły co można by mu podrzucić ?
W filmie na 65-lecie jest dużo fajnych ciekawostek. Jeszcze dziś albo jutro coś podrzucę w prywatnej wiadomości.
cron