Re: Odra w mediach.

#818
@kornik, jeśli Ciebie by np. źle szef ocenił/zwolnił z dnia na dzień i powiedział że stracił do Ciebie zaufanie - przy wszystkich Twoich współpracownikach - to chciałbyś też się jakoś „obronić” albo wyjaśnić sprawę.

Re: Odra w mediach.

#820
Jestem spokojny, nie zrobiłem niczego, czego mogę się wstydzić. Popełniałem błędy, ale nie zrobiłem niczego, co jest nieetyczne. Może prezes ujawni, że w szatni używałem słów powszechnie uważanych za obelżywe. Na „k”, może na „ch”. Jestem w futbolu całe życie, prezes Lisiński jest w tym środowisku nowy. Bardzo go szanuję, jest ambitnym człowiekiem, ale z nikim innym poza mną się nie spotkał. Nasze relacje były bardzo dobre do pewnego momentu i tak to się skończyło, jak się skończyło.
Takie rzeczy się zdarzają. Prezes Lisiński w takich sytuacjach się nie znajdował, nie ma doświadczenia.
To mnie rozbawiło lekko.

Re: Odra w mediach.

#821
Jedyny mój wniosek który może być zarzutem do trenera do że jest porywczy. W takim razie słabo rozeznali go zanim podpisali z nim kontrakt oraz dziwne, że nie razilo ich to zima jak rozmawiali o przedłużeniu umowy.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 marca 2021, 18:17 przez rogal, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Odra w mediach.

#824
Z weszło:

Janczyk: Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy tą współpracę faktycznie warto było kontynuować. Nie wiemy, czy kwasy w szatni nie były na tyle silne, że przekroczyły pewien poziom. Brehmer był wyzywany, ale i sam wyzywał.

Janczyk: Z tego co wiem jeden z zawodników Odry Opole chciał rozwiązać kontrakt, podając jako powód mobbing. Trzeba jednak poczekać na wytłumaczenia obu stron.
cron