Re: Odra w mediach.

#108
Super materiał! Nie sądziłem, że zachował się w archiwum. Byłoby wspaniale, gdyby udało się odkopać drugie połówki spotkań Odry z magicznej jesieni 1978 roku (z Legią i Ruchem). Obydwa oglądałem w telewizji jeszcze jako łepek. Podejrzewam jednak, że dawno zostały skasowane. W latach 80. w telewizji kasowano sporo zarejestrowanych materiałów (głównie ze względów finansowych). Byłoby świetnie, gdyby ktoś wpływowy zrobił research, czy faktycznie te materiały przepadły już bezpowrotnie. Gdyby udało się znaleźć chociaż fragmenty - ich wartość byłaby i tak bezcenna. Pucharowego meczu z Magdeburgiem niestety nie było w telewizji. Tego dnia o tej porze (było bodajże pół godziny różnicy w stosunku do meczu na Oleskiej) leciała bezpośrednia transmisja z meczu Pucharu Europy Lewski Spartak Sofia – Śląsk Wrocław. Cała Polska mogła zobaczyć na żywo, jak Śląsk zbiera oklep od Bułgarów (0:3).

Re: Odra w mediach.

#112
mahavishnuu pisze:Super materiał! Nie sądziłem, że zachował się w archiwum. Byłoby wspaniale, gdyby udało się odkopać drugie połówki spotkań Odry z magicznej jesieni 1978 roku (z Legią i Ruchem). Obydwa oglądałem w telewizji jeszcze jako łepek. Podejrzewam jednak, że dawno zostały skasowane. W latach 80. w telewizji kasowano sporo zarejestrowanych materiałów (głównie ze względów finansowych). Byłoby świetnie, gdyby ktoś wpływowy zrobił research, czy faktycznie te materiały przepadły już bezpowrotnie. Gdyby udało się znaleźć chociaż fragmenty - ich wartość byłaby i tak bezcenna. Pucharowego meczu z Magdeburgiem niestety nie było w telewizji. Tego dnia o tej porze (było bodajże pół godziny różnicy w stosunku do meczu na Oleskiej) leciała bezpośrednia transmisja z meczu Pucharu Europy Lewski Spartak Sofia – Śląsk Wrocław. Cała Polska mogła zobaczyć na żywo, jak Śląsk zbiera oklep od Bułgarów (0:3).
ale rewanzowy mecz Odry z Magdenburga byl - dlugi skrot

Re: Odra w mediach.

#114
LooZ^ pisze:Bardzo sympatyczny ten Wrzesień. Dużo też o nim dobrego słyszałem w kontekście jego charakteru i pracowitości.
Tak, dużo już wypowiadających się piłkarzy widziałem, ale tutaj byłem pod wrażeniem jak inteligentnie i ciekawie odpowiadał. I też słyszałem o jego dobrej pracy na treningach i dużych umiejętnościach, oby udowodnił je jak najszybciej w meczach.

Przy okazji jestem też pod wrażeniem, jak dobrze nauczył się mówić po polsku drugi gość programu, Gerard Badia z Piasta. Zresztą okazja do jego spotkania może być już w sobotę, bo obiecał Wrześniowi wizytę na Oleskiej. ;)
cron