Re: Odra w mediach.

#879
A z szatnia w Odrze jest własnie tak jak pisałem o tym wielokrotnie wczesniej. Czy takie podejscie trenera do rzeczy przyniesie sukces ? Poczekamy. Trzymam palce, ale napisac trzeba, ze to dosc ryzykowne posuniecie, a zarazem bardzo orginalne. Jedynie mam niepewna nadzieje, ze sklad to jednak ustala trener Plewnia, a nie rada starszych z Janusem w roli lidera.

Re: Odra w mediach.

#885
Moze trafi to do osoby, ktora robi tzw 'kulisy' - to, że zrobimy filmik, który za każdym razem zawiera te same kilka elementów (najpierw rozgrzewka, potem kilka ujęć kibiców na stadionie, potem kilka urywków walki piłkarzy podczas meczu, potem wklejony polsatowski fragment z golami a na koncu radość w szatni po wygranej/ smutne miny schodzących do szatni piłkarzy po porażce - dosłownie każdy filmik ma taką samą budowę), nie znaczy, że to są prawdziwe kulisy (jakie były chociażby za Mateusza Gajdasa). Jako potencjalny odbiorca wole, żeby takiej popeliny nie było, niż zeby wrzucać co tydzień to samo.

Re: Odra w mediach.

#893
W piątek Odra zaczęła testy, wczoraj przygotowania, a ze strony klubu nie ma żadnej informacji kto zaczął przygotowania, kto może odejść itd. Nawet artykułu na stronie klubowej, jedynie na fb wstawili kilka zdjęć i plan tygodnia w formie emotek. Lokalni dziennikarze dalej bezużyteczni - ciężko o wzmiankę odnośnie Odry na stronach NTO czy 24opole. W Opolu dalej jak w lesie... My naprawdę chcemy się upodobnić do Chrobrego, bo na 90minut.pl to są 2 jedyne kluby o których nie ma żadnych info 'in/out'. Widocznie klubowi nie zależy na zainteresowaniu kibiców w ciężkim dla nich okresie przerwy między rundami, tematem wokół którego wszystko się kręci jest nowy stadion i nastał czas wyczekiwania na niego. Tylko że z tym podejściem to może być tak, że bezpowrotnie zostanie stracona pewna baza sympatyków, która na tym stadionie potem sie już może nie pojawić.

Mamy czasy, że z każdej strony atakują nas reklamy, każdy produkt zabiega o zainteresowanie klientów, a tu mam wrażenie, że nasz Klub świadomie 'wyłącza się' z życia na czas przerwy. A to już tak nie działa.

Re: Odra w mediach.

#894
Wszystko prawda. Taka chora sytuacja trwa w najlepsze i nie leczona juz kilka lat. A nasze skargi i żale tutaj i tak wszyscy maja w dupie. Dziwne to nieprofesjonalne podejscie. Czasami mam wrazenie, ze polityka klubu jest motto - " Im mniej o nas tym lepiej ".

Re: Odra w mediach.

#898
Pochwalic musze zdobywce bramki przeciwko Ślezy Krzyska Janusa. Wypowiedział sie jak kapitan, " Nie przystoji Odrze przegrywac z 3 cio ligowcem, nawet sparingow ". Krótko, odpowiedzialnie i optymistycznie. Zmeczenie nie jest usprawiedliqieniem. Trenuja wszyscy. A teraz wprowadzic to w czyny.

Re: Odra w mediach.

#900
Natomiast wypowiedz trenera nie podobała mi sie wogole, zreszta trudno ja zrozumieć - " Chcemy prowokować te błędy żeby później je eliminować. One może nie cieszą, ale są wartościowe pod warunkiem, że wyciągniemy z nich wnioski " - podsumował trener.
Panie trenerze, a nie porosciej starac sie nie popełniac błedów niz je prowokowac ? A jesli chcemy wiecej trudnych, boiskowych i taktycznych sytuacji do nauki i analizy, to grajmy poprostu z lepszymi, z druzynami ktore sa wyzej od nas i nie koniecznie musza to byc druzyny z polskiej ligi. Nawet w takim sporcie jak szachy dzieci wiedza o tym, ze najlepiej uczyc sie grajac z lepszymi. Grajac z mistrzami wyciagamy najwiecej doswiadczenia. Po takim meczu jak ten ze Świtem, pilkarze pobiegali sobie dodatkowo I przegrali i nie qiem czego nauczyli sie. Ale biegac mozna tez w lesie, lub wokól stadionu z pilka przy nodze.
cron