Re: Odra w mediach.

#626
Pilkarz to tez czlowiek. Pamietam, ze jako mlody czlowiek nie takie rzeczy wyprawialem za mlodu. Milicja z calego Opola mnie poszukiwala, ale do konca nie wiedzieli o kogo tak naprawde chodzi wypytujac o mnie po domach przyjaciol. W przypadku Trojaka najwazniejsze, ze nikomu nic sie nie stalo, oraz to, ze wszystko bylo juz po sezonie jak pilkarze mnieli wolne. Mam nadzieje, ze mu ten idiotyczny wybryk po pijaku wybacza

Re: Odra w mediach.

#641
Akurat o ile szatnie uważałem za zły pomysł tak BM mi się podoba - uznany w Polsce obiekt kulturalno-architektoniczny, a konferencja tam ma też być ponoć zapowiedzią "wyjścia Odry w miasto". Zobaczymy.

Chociaż skłamałbym gdybym obsługę tego wydarzenia określił "nową jakością działania klubu".
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Odra w mediach.

#643
Chcę, aby Odra wygrywała w dobrym stylu, miała swój styl gry. Była zespołem, w którym widać trenerski sznyt, konkretną koncepcję. Chcemy grać ofensywnie, zdecydowanie, wysokim pressingiem. Stworzyć drużynę operującą piłką, kreującą sytuacje ofensywne, a przy tym odpowiednio się broniącą. Przecież od obrony się zaczyna, więc w pierwszej kolejności skupimy się na defensywie - zaznacza nowy opiekun opolan.

https://1liga.org/aktualnosci/odra-tren ... OzG43YR_oo
cron