Re: Odra w mediach.

#617
http://www.24opole.pl/31534,Piotr_Plewn ... omosc.html
Rozmowa z Piotrkiem Plewnią. Ciekawie się wypowiedział na temat Miłosza Trojaka:
"Miłosz, dopóki sprawa nie będzie wyjaśniona, jest do naszej dyspozycji. Wielką skruchę okazał i to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze. Nie podlega dyskusji, że konsekwencje zostaną z tego wyciągnięte. Mam nadzieję, że on z tego wyciągnie właściwe wnioski i całą sytuację uda się obrócić w taki sposób, w którym on będzie mógł się zrehabilitować za to co zrobił i pokazać, że to był wypadek przy pracy. Każdy z nas się myli. Jeżeli z tego wniosków nie wyciągnie, to będzie pewnie smutne i tragiczne w konsekwencjach, ale poczekajmy na rozwój sytuacji."

Re: Odra w mediach.

#620
TVP3 Opole
Miłoszowi Trojakowi, 25-letniemu pomocnikowi Odry Opole policja postawiła zarzut uszkodzenia świetlnej instalacji. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Zarząd klubu jak dotąd nie poinformował o konsekwencjach wobec zawodnika - a takie zapowiedział 2 grudnia jeśli potwierdzi się, że zatrzymanym mężczyzną jest piłkarz Odry.

Przypomnijmy - sam zawodnik wydał oświadczenie w którym czytamy m.in że "całe zdarzenie, które miało miejsce może dotyczyć mojej osoby. W tamtej niecodziennej dla mnie chwili mogłem stracić kontrolę nad swoim zachowaniem, co być może było związane z zakończeniem bardzo trudnych dla mnie rozgrywek ligowych w 2019 roku."


Ja wszystko rozumiem, ale po co to dalej rozdmuchiwać i pompować? Sytuacja wyjaśni się i tak bez interwencji telewizji.
cron