Re: Odra w mediach.

#576
Jakby to zrobił ktoś krysiakopodobny to nawet bym się ucieszył - tym łatwiej rozwiązać kontrakt. Natomiast jeżeli to Trojak, to trochę żal, ale nie powinno być taryfy ulgowej.
Jeszcze jak to się układa - piłkarz Odry Opole uderzył taksówkarza "Odry" i zdemolował napis "Opole". W wyniku rozwiązania tego rebusu wychodzi mi, że napluł na nasz klub;)

Re: Odra w mediach.

#578
Podsumowując ten rok:
1. Zaczynamy od naruszenia nietykalności cielesnej P.Gitlara przez kibiców w Jastrzębiu.
2. Następnie w kontrowersyjnych okolicznościach brak przedłużenia kontraktu z jedną z legend ostatnich lat czyli Brusiło.
3. Później także kontrowersje bo stwierdzenie prezesa o tym, że zabrakło nam ledwie 8 punktów do miejsca barażowego i generalnie to utrzymaliśmy się na spokojnie, o mało nie awansując.
4. Utworzenie nowej Odry, wypowiedź prezesa o nierobieniu problemów względem przyjęcia nowych członków do stowarzyszenia, następnie odrzucenie i cisza medialna klubu na ich temat. Wniosków - złożonych przez (50? 70?) kibiców którzy są z klubem często "naście" lat na dobre i na złe.
5. #DecyzjaOKS czyli zwolnienie P.Rumaka i P.Motały przez podanie irracjonalnego oświadczenia do mediów. Byliśmy pośmiewiskiem w Polsce i na świecie m.in Boliwia czy też Anglia.
6. (Moim zdaniem) brak wykorzystania szansy poprzez brak jakiegokolwiek marketingu na mecz z ekstraklasową Arką, który oczywiście wygraliśmy :)
7. Dwa mecze do końca rundy, mecz z Miedzią. Gdzie jest prezes poważnego pierwszoligowego klubu? W Disneylandzie!
8. A na koniec, piłkarz naszego klubu po kilku głębszych bije taksówkarza i jego auto następnie niczym w filmie akcji, ucieka przed policją i wywraca 15 metrową ozdobę świąteczną w centrum miasta.
To był piekny rok, nie zapomnę go nigdy, a co najlepsze jeszcze się nie skończył :)

Re: Odra w mediach.

#579
Ej, no dzięki. To ja się tak starałem, a ty pominąłeś oskarżenie wieloletniego kibica Odry i byłego "pracownika" klubu o napad na dyrektora marketingu. W skutek umorzenia sprawy dyrektor ten odszedł z klubu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Odra w mediach.

#580
LooZ^ pisze:
poniedziałek, 2 grudnia 2019, 17:26
Ej, no dzięki. To ja się tak starałem, a ty pominąłeś oskarżenie wieloletniego kibica Odry i byłego "pracownika" klubu o napad na dyrektora marketingu. W skutek umorzenia sprawy dyrektor ten odszedł z klubu.
Racja, kompletnie o tym zapomniałem. Musisz mi wybaczyć, ale sam widzisz że u nas tyle "aferek" że nie da rady wszystkiego spamiętać.
Ostatnio zmieniony wtorek, 3 grudnia 2019, 6:29 przez Polak'o, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Odra w mediach.

#582
LooZ^ pisze:
poniedziałek, 2 grudnia 2019, 12:25
cartman pisze:
poniedziałek, 2 grudnia 2019, 12:21
LooZ^ pisze:
poniedziałek, 2 grudnia 2019, 12:17
Dziwne z tym Namysłowem. 25 ma Trojak i Rosa, ale nie wchodziłbym w spekulacje, bo tutaj łatwo o pomyłkę policji przy podawaniu wieku, więc nie ma co rzucać oskarżeń w ich kierunku.

Biorąc pod uwagę, że nie udało mu się uciec przed policjantami, którzy nie są w najlepszej formie fizycznej - to musi być tylko kontuzjowany Rosa ;)
Nie no, serio, nie rzucajmy takich oskarżeń wobec naszych piłkarzy bezpodstawnie. Rosa akurat jest mocno introwertyczny i mieszka z dziewczyną w Opolu, do tego ledwo chodzi po kontuzji. Trudno zakładać, że to on.

Przecież żartowałem. Po prostu trudno mi sobie wyobrazić piłkarza, który nie jest w stanie uciec policji. No chyba, ze nie jest w stanie prosto biegać ...

Re: Odra w mediach.

#588
http://radio.opole.pl/100,302793,zawodn ... 8um_LZyx3E
Zarzut uszkodzenia iluminacji świetlnej usłyszał 25-letni zawodnik Odry Opole Miłosz T. Mężczyzna nie przyznał się do tak postawionego zarzutu. Twierdzi, że wpadł na ten napis przypadkowo i nie chciał go uszkodzić. Jednocześnie zapowiedział, że zapłaci za wszystkie szkody, jakie spowodował.

Taksówkarz nie złożył jeszcze zawiadomienia, pewnie mu obiecali karnet 🙂

Re: Odra w mediach.

#598
Piłkarz też człowiek, nie chlał i nie imprezował pół roku no i za mocno poleciał :D Chce spłacić dług i ponieśc konsekwencje, to najważniejsze. Dowalić mu jeszcze karę finansową i jakieś prace społeczne np w postaci pomocy w klubie, sprzątanie liści na stadionie czy mycie krzesełek (coś na pewno się znajdzie ;) ) i tyle. Nie rozjechał pieszego najebany przecież..mała awantura ze złotówą, swoją drogą nikt tak na prawdę nie wie o co poszło, taksiarze też mają swoje bajki.

Każdy w życiu robił jakieś głupoty, myślę że nawet jeszcze gorsze. Gdyby to było w trakcie trwania rundy to oczywiście natychmiastowe wypierdolenie dyscyplinarne.
cron