Re: Odra w mediach.

#460
Ogólnie to konferencji się nie da oglądać zamiast słuchać co do powiedzenia ma trener to tylko słyszę zagłuszający to wszystko gwar rozmawiających nie opodal ludzi. Do tego oświetlenie przez które wyglada to jakby siedzieli w piwnicy i nie widać połowy twarzy.

Re: Odra w mediach.

#462
A tak o Odrze opowiada Marek Czakon były zawodnik Odry Opole.
– Dziś tylko mecze w telewizji, ale w Opolu odradza się Odra. Nie próbował pan się tam zakręcić?
– To jest skandal, jak oni traktują byłych. Mimo że wprowadziłem Odrę do II ligi, strzelając w 13 meczach 16 goli, to jestem w tym klubie niemile widziany. Tak pięknie dziękują byłym graczom, że ich na stadion nie wpuszczają. Przyjechali wszyscy starzy piłkarze Odry: Józek Klose (ojciec Mirka), Harańczyk, Młynarski, Wójciki, Henio Tkaczyk. Byli zaproszeni na spotkanie po latach, ale mnie nie chcieli wpuścić. Powiedzieli, że mnie nie ma na liście! Musiałem kupić sobie bilet. Wszyscy robili sobie zdjęcia na stadionie, a ja musiałem stać z biletem, bo mnie nie było wolno, bo nie byłem przez kogoś tam wybrany. Dopiero Młynarczyk i Wójciki wzięli mnie za szmaty i wciągnęli na trybunę główną.

https://sport.tvp.pl/38321163/lyzwiarz- ... ka-czakona
cron