Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#376
Geordie's pisze:Mam pytanie odnośnie już przyszłego sezonu. Czy w przypadku awansu są przewidziane:
1. Prace na obiekcie przy Oleskiej (modernizacja?)
2. Powiększenie budżetu abyśmy w II lidze byli zespołem grającym na poziomie co najmniej takim, jak choćby Rozwój (na chwilę obecna 7 lokata)
Gorgie's narwańcu, poczekaj chociaż do 19 czerwca :)
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#378
Nigdy nie lubiłem grać z drugimi drużynami aktualnych piłkarskich potentatów, nigdy nie było wiadomo czego się po nich spodziewać, raz grały byle jak, innym razem rozjeżdżały lidera (grając częściowo zawodnikami ekstraklasowymi, którzy mieli akurat wolne) - gdzie tu duch normalnej sportowej rywalizacji!?

O kwestiach kibicowskich nawet nie wspominam, bo w mieście gdzie jest ekstraklasa nawet przyjazd większej ekipy z niższej ligi nie wywoływał większego echa wśród wąsów (skutek - pusty stadion) i mierne wśród kiboli.

Naszej Piłce Narodowej takie zmiany na pewno nie pomogą (jej nic nie może pomóc), a zepsują i tak już coraz nędzniejszą widownię na piłkarskich stadionach. Moim zdaniem wszyscy powinni zaczynać od niższych lig i powoli wspinać się wyżej.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#380
rozeff pisze:
Nigdy nie lubiłem grać z drugimi drużynami aktualnych piłkarskich potentatów, nigdy nie było wiadomo czego się po nich spodziewać, raz grały byle jak, innym razem rozjeżdżały lidera (grając częściowo zawodnikami ekstraklasowymi, którzy mieli akurat wolne) - gdzie tu duch normalnej sportowej rywalizacji!?

O kwestiach kibicowskich nawet nie wspominam, bo w mieście gdzie jest ekstraklasa nawet przyjazd większej ekipy z niższej ligi nie wywoływał większego echa wśród wąsów (skutek - pusty stadion) i mierne wśród kiboli.

Naszej Piłce Narodowej takie zmiany na pewno nie pomogą (jej nic nie może pomóc), a zepsują i tak już coraz nędzniejszą widownię na piłkarskich stadionach. Moim zdaniem wszyscy powinni zaczynać od niższych lig i powoli wspinać się wyżej.
Potwierdzam. Gdy druzyna rezerw musiala wygrac, dokoptowali do skladu 3 pilkarzy ekstraklasy i bylo pozamiatane. Jest to plus dla druzyn z najwyzszej ligi poniewaz ogrywaja swoich rezerwowych w dobrej lidze, ale dla takich klubow jak obecna Odra to tylko klody pod nogi.
cron