Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#226
Według mnie mamy dobrych młodych grajków tylko nikt im niedaje szansy w meczach o punkty by sie wykazac. Bartłomiej Niemiec lub ci których wymienil kolega wyzej. Graja juz na poziomie i kto wie czy ktorys z nich niebylby wlasnie tym zawodnikiem na ktorego czekamy. Problem tkwi w tym ze tak jak my czekamy na mlodych zajebistych grajkow z ktorymi cos mozemy osiagnac tak samo oni czekaja na ta swoja 'szanse'. Pytanie brzmi czy ja dostana... Mam nadzieje ze tak bedzie bo chyba nikt by niechcial uslyszec o tym ze mielismy takiego zawodnika a pozwolilismy mu juz na starcie przejsc do innego klubu a tam wyrasta na 'gwiazde'

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#228
Jasne, ale takim debiutom muszą też sprzyjać okoliczności. Fajnie by było, żeby w kilku meczach wiosny wyjaśnić sytuację już w pierwszej połowie (prowadzić dwiema bramkami) i na drugą wpuszczać jakiegoś juniora. Inna sprawa, że młodych grajków się nie wyrzuca z klubu, tylko się ich wypożycza. Myślę, że popyt na młodzieżowców jest wysoki.

Niestety, realia są takie, że w dupach się tym chłopakom przewraca jak zadebiutują w naszej podwórkowej lidze. Ale trener Żuraw ma za sobą dobrą karierę piłkarską, pewnie łatwo sprowadzi ich na ziemię.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#231
swendrak pisze:cuda się jednak zdarzają :) teraz tylko czekać na totalną panikę policji w całym woj Opolskim :)
hahaha prezent mikołajkowy :D
a myslałem, ze bedzie rózga pod postacia jakiegos LZS-u :D
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Żałować możemy tylko tego że jedno życie mamy, aby oddać je za Odrę i Ojczyznę

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#235
W Zdzieszowicach też można by było coś poszukać. Ściański ich najlepszy napastnik testowany w Tychach, wszystko powoli się już sypie i tylko kwestia czasu jak pożegnają się z drugą ligą. Pomimo, że duża część zawodników odeszła latem to i tak mają jeszcze kilku dobrych grajków, którzy na pewno by się przydali w walce o awans.

Odra Opole - Sparingi ZIMA 2013
26.01. - Stal Brzeg
30.01. - OKS Olesno
02.02. - WKS Wieluń
16.02. - MKS Kluczbork
20.02. - Calisia Kalisz
23.02. - MKS Oława
26.02. - Gwarek Ornontowice

Info z opolskaliga.pl
więcej: http://opolskaliga.pl/page/sparingi

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#240
Jakies spekulacje ? Cisza w temacie. Kilku pilkarzy pozegnalismy bardzo szybko, ale o nowych nic nie slychac. Czasu jest duzo, to znamy, ale warto podpisac kontrakty przed rozpoczeciem przygotowan, zeby takich jaj nie bylo jak wczesniej z Polakiem. Wszyscy ( pilkarze ) przyszli w ostatniej chwili i bylo tragicznie na poczatku sezonu, bez kondycji i zrozumienia na zielonej.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#242
zielu pisze:Jak można podpisać kontrakt z kimś przed rozpoczęciem przygotowań? Przecież to jest branie piłkarza w ciemno.
No tu się nie zgodzę. Drużynie potrzebni są piłkarze gotowi zasilić wyjściową jedenastkę, a to nie jest już kontraktowanie w ciemno. Tym bardziej, że runda jesienna się zakończyła i doskonale widać kto i w jakiej formie jest. Taki piłkarz może się i zdarzyć pod sam koniec okienka transferowego (bodajże ostatni dzień lutego) choć oczywiście najlepiej jakby wziął udział w całym okresie przygotowawczym.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#249
zielu pisze:Jak co pół roku, giełda transferowa:
http://sport.redblog.nto.pl/2013/01/03/ ... #more-8983
Spekulacje ? Gdyby faktycznie Hanzel i Kmiecik trafili do Odry, to Setla Adas bedzie mial ciezko. Mozliwe ze Odra zgra wtedy dwoma napastnikami, co nie udawalo sie nam z Tycem i Setla. Tyc to byla taka szpica, ktory zawsze sam chcial wykanczac akcje, natomiast Kmiecik i Hanzel graj juz bardziej zespolowo. Ciekawe perspektywy.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#250
Kmiecik? Ten Kmiecik, który przegrał w lecie rywalizację o miejsce w Odrze z Wasylem? Ten sam, który był w tej rundzie za słaby na Czaniec i strzelił tam okrągłe ZERO goli, średnio nawet nie łapiąc się do składu meczowego? Bądźmy poważni, mam nadzieję że Kmiecik został umieszczony na liście tylko po to, żeby coś wpisać.
Oprócz Hanzela nie widzę tam nikogo sensownego (swoją drogą Hanzel jest też pogrubiony przy Ruchu Zdzieszowice, więc słabo to widzę). A Pabiniak to plotka transferowa pojawiająca się co pół roku, dziwne że nie ma Janczarka.

Warto mocno przyjrzeć się zawodnikom Przyszłości, bo mają tam młody skład, najmniej straconych bramek i najwięcej strzelonych. Szczakowianka się sypie, a też dałoby się tam kogoś znaleźć (np. taki Szwarga - wystąpił we wszystkich meczach, 22 lata). A spoza naszej ligi: nieźle wyglądają strzelcy w lidze dolnośląsko-lubuskiej. O ile z Zielonej Góry pewnie nikogo byśmy nie wyciągnęli, tak ze Ślęzy Wrocław (Rajter), która ma 7 pkt straty do Zielonej Góry już byłaby szansa, bo ich szanse na awans są mniejsze niż nasze.
cron