Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#153
webciu pisze:http://www.ks-skra.pl/index.php?option= ... 0&Itemid=1

Działaj Polak,działaj ,działajcie zawodnicy bo o awans będzie naprawdę ciężko!
Grać,walczyć,zapierdalać!!
Zrobiłem mały 'wywiad środowiskowy' i sprawdziły się moje przypuszczenia: Chmiest to gracz, który wystrzelił w jednym sezonie, a potem 'jechał na opinii' i raczej regularnie zawodził. Kolega z Nowego Sącza mówi, że waleczny, ale strasznie mało skuteczny i drewniany. Także nie należy lekceważyć, ale obawiać się go też nie ma co. ;)

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#154
Łapał się do I-ligowego składu Sandecji, więc trzeba zwracać na niego uwagę. Dla mnie mocniejszym transferem Skry jest Drzymont (przyszedł z Zawiszy), ale trzeba pamiętać, że obaj mieli przerwy w grze i skoro schodzą w ogóle do III ligi, to mega kozakami być nie mogą i raczej spokojnie ustawiają się na emeryturkę w dobrze poukładanej Skrze. Mam nadzieję, że nasi "emeryci" będą mieć więcej energii.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#164
1. nie sądzę by ktoś takie dane upublicznił.
2. takie wpisy po 3 kolejce uważam za sianie defetyzmu. I nie nie jestem zadowolony z postawy piłkarzy, nie nie bronię ich, nie, nie, nie... Ale 3 kolejki, 3 punkty na koncie, 4 pkt straty do lidera, to chyba za mało by już pisać o pieniądzach wyrzuconych w błoto czy zmarnowanym kolejnym sezonie.
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#166
1. A dlaczego nie?
2. Przecież mieliśmy walczyć o awans od pierwszej kolejki, mieliśmy być nieosiągalni dla nikogo, ewentualnie prowadzić walkę z jedną drużyną (Skrą) - spekulacje. Skoro "dziadkom" brakuje kondycji to nie sądzę, że nagle w niewyjaśnionych okolicznościach poprawią swoją kondycję czy technikę (nie oszukujmy się, młodzikami to oni nie są, a czas robi swoje ze zdrowiem).
3. Po 3 kolejkach mamy 3 z 9 możliwych punktów z 2 słabymi i 1 ligowym średniakiem (Piotrówka), statystycznie wychodzi na to, że "wygraliśmy" jeden mecz, a dwa "przegraliśmy".
4. Jeżeli piłkarze zrobią awans z co najmniej 6 punktową przewagą to z największą chęcią odszczekam te słowa.
cron