Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#304
Wątpię, jest on piłkarzem Pomologii, która należy (?) do OZPNu, a oni z kasy tak łatwo nie zrezygnują, dlatego wydaje mi się, że na pewno nam go nie sprzedadzą, bo będą chcieli w przyszłości na nim sporo zarobić. Ale czy mam rację nie wiem, musi się ktoś bardziej obeznany wypowiedzieć.
Odra jest najważniejsza !

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#305
jak zawodnik gra nawet pół roku w klubie to jakiś ekwiwalent za wyszkolenie się należy i to jest normalnie w przepisach ale ile to jest dokładnie nie wiem oczywiście najwięcej kasy dostaje ta drużyna w której grał najdłużej tak chyba jest do końca wieku młodzieżowca później już nic się nie dostaje ale pewny nie jestem na 100% bo przepisy zmieniają się co roku :)

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#316
Może być po nawet 1:0, ale ja już zawsze na pytanie "to w której lidze jest ta twoja Odra?" odpowiadam, że w III, ale jeszcze tylko kilka miesięcy. Brak awansu w tym sezonie to już naprawdę byłby skandal. Natomiast od momentu, kiedy drużyhę przejął trener Żuraw nie mamy ani jednego powodu aby w ten awans wątpić, szczególnie że drużyna w zimie miała kilka naprawdę fajnych wzmocnień.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#325
Zawodnik, którego nie łączy żadna umowa z klubem i który w okresie ostatnich 12 miesięcy nie brał udziału w żadnych rozgrywkach piłkarskich w Polsce lub za granicą, może na jego wniosek zostać przyjęty do innego Klubu, a następnie potwierdzony i uprawniony do gry.

Proponuję zamknąć ten temat, który nie wiadomo dlaczego w ogóle został podjęty.
cron