Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#185
Teraz oczywiście nie, ale za pół roku, jeśli w Opolu byłby awans, a w Katowicach nie (na co się zanosi) - czemu nie? Zresztą z tego co wiem Wolny jest kibicem Odry, a czasami logika zawodzi przy sercu. ;)
Pozostaje liczyć na to, że Widzew, w swoim zwyczaju, będzie wolał zatrudnić skrzydłowych z Tunezji/Brazylii/Bośni + żadna inna drużyna z wyższej ligi nie zdecyduje się na transfer. Choć z tego co słyszałem, to chłopak wyróżnia się na tle 2 ligi i zainteresowanie ze strony lepszych klubów to była tylko kwestia czasu.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#188
Testowali tez w innej Lodzkiej druzynie Tyca Tadka LOL.
Z tym sercem, to nie jestem do konca przekonany. Darek Wonly ( tato ) bardzo krytykowany za gre i tlamszony przez bylego trenera pana Wojciecha Tyca ( uwazal ze Darek wielkiej kariery pilkarskiej nie zrobi ), opusicl Odre Opole, gdy tylko dostal propozycje z Gks Katowice ( to byl dobry awans pilkarski ). Tam zaczal bardzo dobrze, ale problemy zdrowotne przerwaly jego kariere. ( kiedys to opisze blizej ) Bylo mi go bardzo szkoda, bo walczyl i biegal jak szalony ( szybkosc super ) do tego byl skuteczny. I teraz oboje prawdopodobnie serducha maja w Katowicach niz w Opolu.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#192
Łukasz Klemenz (w okresie gry w Odrze 16lat i reprezentant Polski U17) był jednym z większych talentów jakie mogliśmy oglądać w ciągu ostatnich lat przy Oleskiej. I mimo że szczerze wątpię w jakiekolwiek jego sentymentalne przywiązanie do Odry to na tle innych młodych gwiazdeczek był niezwykle skromny i właśnie takich piłkarzy powinniśmy ściągać do siebie jak najszybciej.
A co do wzmocnień to podejrzewam, że pierwsze konkrety (lub odrobinę pewniejsze plotki :> ) otrzymamy po najbliższym weekendzie kiedy to nasi "skauci" odwiedzą boiska Pucharu Polski.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#194
To gdzie mamy szukać? Chyba właśnie na tym polega szukanie zawodników, że najpierw widzimy w statystykach, że np. "osiemnastolatek strzelił 18 bramek w rundzie w okręgówce" a później jedziemy go oglądać na żywo. Gdyby nie odwiedziny takich meczów to dzisiaj nie mielibyśmy żadnego napastnika. Setla przyszedł do nas z Czarnych Otmuchów a takie właśnie drużyny grają w pucharach.
Wątpię że w ten sposób znaleźli Wasilewskiego. Ale po ilości tytułów Zawodnika Meczu to za drugiego Setlę bym się nie obraził.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#197
Okej ja dalej nie rozumiem Twojego myślenia. Śląskie, Łódzkie, Wielkopolskie i Dolnośląskie swoje ligi i puchary skończyły (raczej dalej nie będziemy szukać). Jest okres roztrenowania więc nikt sparingów nie gra. Co za tym idzie w listopadzie/grudniu nikogo się na testy nie zaprasza (można ewentualnie podzwonić do chłopaków i zaprosić ich na styczeń/luty). Jedynymi rozgrywanymi jeszcze w tym roku meczami jest kolejka naszego Pucharu i dwie kolejki Ekstraklasy (no ale nie oszukujmy się...).
Więc lepiej siedzieć do stycznia na dupie niż pojechać pooglądać mecze pucharowe w naszym województwie? To dopiero byłaby strata czasu.

Co do artykułu
napastnika Dawida Hanzela widzi u siebie Odra Opole
to chłopak w ciągu ostatnich trzech rund w Przyszłości tylko 4 razy nie wszedł w pierwszym składzie (wchodził wtedy z ławki) i zazwyczaj kończył mecz między 70 a 90 minutą. W tej rundzie 6 bramek, w zeszłym sezonie 8. Mimo młodego wieku (rocznik 91) ma w doświadczeniu 1,5 sezonu w Młodej Ekstraklasie Odry Wodzisław gdzie zdobył 9 bramek i był podstawowym zawodnikiem oraz 1 sezon w 1 Lidze (po rundzie w Odrze Wodzisław i MKSie Kluczbork) gdzie z 21 występów w 7 był w podstawowym składzie a w 14 wchodził z ławki. Strzelił wtedy jednego gola.
Podsumowując uważam, że (z tych informacji) byłby on wzmocnieniem nie tylko dlatego, że strzela bramki. Należy też zwrócić uwagę na to, że od 1,5 roku nie opuścił żadnego meczu swojej drużyny więc kontuzje/choroby go nie nękają.
cron