Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#57
Była dyskusja o spekulacjach, ale już chyba wszystko wiadomo (chodziło o trenera i sponsora), teraz można pisać o odejściach graczy, o nowych graczach czy też sparingach.
Póki co wolną rękę dostali Brzozowski, Job i Mazur. Nie wiadomo co z Tadziem, gdyż żadnego kontraktu z nikim nie podpisał, mimo, że takie plotki chodziły.
Na koniec plan sparingów:
29.06 Zagłębie Lubin (Ekstraklasa), Centrum Sportu, ul. Wandy Rutkiewicz (dawniej Północna), godz. 16.00.
11.07 Piast Strzelce Opolskie (IV liga)
18.07 Gwarek Ornontowice (IV liga śląska)
21.07 MKS Kluczbork (II liga zachodnia)
25.07 Śląsk Wrocław (Młoda Ekstraklasa)
29.07 GKS Jastrzębie (IV liga śląska)
03.08 Górnik Zabrze (Ekstraklasa)
11.08 Prawdopodobny start sezonu 2012/2013.
Odra jest najważniejsza !

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#60
Marcin Feć nie będzie dalej występował w Ruchu Zdzieszowice. Drugoligowiec postanowił rozstać się z zawodnikiem.

- Zawsze dobrze będę wspominał Ruch, bo spędziłem w nim fajny czas - zaznacza Feć. - Szkoda, że tak się kończy moja gra w tym klubie. Szkoda też, że działacze wcześniej nie przekazali mi informacji, że muszę szukać klubu.Teraz właśnie na tym muszę się skupić. Czuję się na siłach, by jeszcze kilka lat pograć na dobrym poziomie - kończy.

Piłkarz w drugoligowcu występował od trzech i pół roku. W minionym sezonie zagrał w 34 ligowych meczach oraz sześciu spotkaniach Pucharu Polski.

Hmm...
Obrazek

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#63
Też nie widzę powodu do płaczu. Po pierwsze, na wiosnę już nie było tak dobrze jak na jesień. Po drugie, nie zapominajmy jaka jest standardowa dyspozycja Tadzia, którą pokazywał wiele lat. Po trzecie, chyba poczuł, że jest tak zajebisty, że zaszczytem dla klubu jest, że on w nim gra, a nie na odwrót. Jeżeli robi łaskę z podpisaniem kontraktu, bawi się w jakieś kombinowanie, to dziękujemy za bramki, życzymy wielu kolejnych w wielu innych klubach (bo znając historię Tadka, zaliczy w karierze jeszcze kilka).

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#66
My to się cieszymy. Będzie zmiennik dla Sebastiana Gielzy a może i nawet w pierwszym składzie będzie grał. Mam wrażenie, że jest duzo szybszy i zwrotniejszy od Gielzy. A powiedzcie mi, on jakoś w głowie to ma poukładane? Chodzi mi o to jak się zachowuje na boisku. To jest jakiś pojeb co dostaje dużo żółtych kartek?
cron