Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#40
Bałem się o to kogo Odra sprowadzi jako następcę trenera Mielnika. Chciałem, aby Odrę prowadził trener z wiedzą piłkarską i taktyczną, ale i fajny charakterologicznie - taki który pochwali po zwycięstwie, ale też zjedzie z góry na dół i pocieszy po porażce. Ideał był jeden, od dzisiaj trenuje nasz klub. Idzie dobre, trener Polak nie odwali fuszerki ze względu na swój charakter, który każe mu prowadzić swoje drużyny efektownie i efektywnie.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#42
To jest rewelacyjna wiadomość. Trener Polak to ogromne wzmocnienie dla tej drużyny. Super, że już teraz kontrakt został podpisany, bo przerwa letnia jest dosyć krótka i dobrze żeby mógł zrobić odpowiednio wcześnie przegląd stanu posiadania. Gdyby jeszcze udało się wzmocnić skład 2-3 zawodnikami (nie muszą to być gwiazdy, wystarczą solidni zawodnicy na dane pozycje), to nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż awans.

Gratulacje dla zarządu - przyznam, że do końca trochę wątpiłem w sprowadzenie trenera Polaka, dziwię się że nikt z I ligi się po niego nie zgłosił. Oby pracował u nas jak najdłużej.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#43
Nie przesadzajcie znowu z tym hurra optymizmem... Pożyjemy zobaczymy jak będzie. Bo widzę, że znowu zaczyna się stara śpiewka "teraz to awans mamy w kieszeni". Polak jaki jest taki jest więc w moim odczuciu radziłbym być ostrożnym a już na pewno "patrzeć mu na ręce", żeby znowu później nie było "kurwa jak to możliwe... miało być tak fajnie, itp.". Mam nadzieję, że się mylę, ale u nas to jeszcze trochę czasu potrzeba, żeby wróciła normalność do klubu. Pozdro!

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#44
Nie, awansu nie mamy w kieszeni. Tak samo jak nie mielibyśmy go w kieszeni zatrudniając kilku ekstraklasowych zawodników, bo awans trzeba wywalczyć na boisku, a to wciąż jest nie zawsze przewidywalny sport. Mimo wszystko zatrudnienie Polaka to moim zdaniem ruch powyżej oczekiwań, bo to jest trener zdecydowanie na wyższy poziom rozgrywek niż III-ligowe bagienko. Nie jestem w stanie wymyślić jaki trener byłby lepszy na nasze warunki. To na pewno duży krok w kierunku awansu i trzeba trzymać kciuki żeby były następne.

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#46
Jako, że i Polak i Wójcik już oficjalnie, to jeszcze mały cytat z oficjalnej:
Właściciel Sindbada pomaga także Odrze poprzez spółkę "W i W" czyli autoryzowany salon Citroena w Opolu.
Do cytatu dodam, że o Citroenie też krążą różne wiadomości na temat Odry :)
Odra jest najważniejsza !

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#48
Ciekawe, jak będzie wyglądała nowa polityka personalna nowego trenera? Czy sięgnie po graczy z wyższych klas (II lub nawet I liga)? Jak będą wprowadzani młodzi zawdodnicy (wychowankowie)?
Inna kwestia to stadion. Chyba w takiej sytuacji warto o tym poważnie pomyśleć.

ps. A co mówią w kwestii Citroena i Odry?
ODRA OPOLE 1945

Re: Sezon 2012/2013 - spekulacje

#50
To, że zaczyna sie coś dobrego dziac to bardzo dobrze, ale nie przesadzajmy z tym wielkim optymizmem. Z całym szacunkiem dla Pana Polaka, ale pamietajmy ze jak on po sezonie dostanie wieksza kase w lepszym klubie to odejdzie, tak bylo ostatnio, a my zostaniemy bez trenera. Awansu jeszcze nie mamy, narazie tylko mamy trenera ktory jest w stanie z odpowiednimi zawodnikami ten awans uzyskac.
cron