Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#26
To ze warto zajac jak najwyzsze (w tym momencie drugie) miejsce wszyscy wiedza. Wiecej to moze przyniesc korzysci niz strat. Ale tez bym sie powstrzymal od wiary w posta napisanego przez kogos zarejestrowanego 4 minuty wczesniej. Sam tez wole dostac takie informacje od pewnego zrodla i wybacz odrathebest ale Ty takim niestety nie jestes (a szkoda ^^)

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#27
Tak, wiem że marudzę, ale nie widzę szans nawet na 2. miejsce. Skra rośnie w siłę, po najbliższym meczu będzie miała nad nami 6 pkt. Jeżeli Skra nie awansuje w tym sezonie przy zielonym stoliku z 2. miejsca (jak ktoś tu sugerował), to dla mnie w przyszłym sezonie są jednym z faworytów do awansu. Organizacyjnie ten klub naprawdę wygląda dobrze. Tydzień temu jechałem przez Częstochowę i widziałem przejeżdżający autokar Skry - nowoczesny, w barwach klubowych, pewnie mało kto w Ekstraklasie taki ma. Wizerunkowo ten klub jest dla mnie rewelacyjny.

A co do wytypowania wyniku, to niestety ale 3:0 dla Skry...

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#36
Dodajmy, że można było spodziewać się kolejnego meczu zagranego beznadziejnie. Tak nie było (i mnie to cieszy) piłkarze rozegrali piłkarsko dobre spotkanie (okiem laika) gole stracone po karnym za bzdurę i indywidualnym błędzie, szkoda. Mimo to gra, umiejętności, ambicja... Nie można się było o to przyczepić, od dawna nie widziałem u nas zagrań na kilkadziesiąt metrów "na nogę", piłki klejonej z każdej pozycji i strzałów z pierwszych piłek i odległości i to celnych. Nie znam się na piłce, ale mi mecz się podobał, może inni którzy widzieli i znają się lepiej też wyrażą swoją opinię. Ja jednak już nie uwierzę w to, że "piłkarze są słabi" wg. mnie brakuje czegoś innego.
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#37
Albert pisze:Ja jednak już nie uwierzę w to, że "piłkarze są słabi" wg. mnie brakuje czegoś innego.
tylko czego? o co chodzi? przecież nie powinniśmy nieustannie zastanawiać się o co w tym wszystkim chodzi? Leśnica, Szczaksa, Piotrówka - spore tyły, Skała, Rozwój, Skra - walka, bramki, umiejętności. Po porażkach też niekiedy "dobre recenzje", ale kogo to dzisiaj jeszcze obchodzi, gdy punkty tracone są piętnasty raz w tym sezonie! Nikogo już nie interesuje co potrafią, a nawet dlaczego, mimo tych umiejętności, niekiedy nic nie grają. Na szczęście czas fajnych meczy i kilkunastopunktowej przepaści do lidera mamy już praktycznie za sobą (mam nadzieję). Od nowego sezonu zmiany, związane z tym ryzyko i... albo awans albo środek tabeli. Dość zastanawiania się dlaczego raz potrafią i chcą, a innym razem nie, czy atmosfera w drużynie nie jest zbyt napięta?, czy nie przeszkadza im nasza presja? czy za mało lub za dużo zarabiają? czas na zmiany i tyle!
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#38
rozeff pisze:
Albert pisze:Ja jednak już nie uwierzę w to, że "piłkarze są słabi" wg. mnie brakuje czegoś innego.
tylko czego? o co chodzi? przecież nie powinniśmy nieustannie zastanawiać się o co w tym wszystkim chodzi? Leśnica, Szczaksa, Piotrówka - spore tyły, Skała, Rozwój, Skra - walka, bramki, umiejętności. Po porażkach też niekiedy "dobre recenzje", ale kogo to dzisiaj jeszcze obchodzi, gdy punkty tracone są piętnasty raz w tym sezonie! Nikogo już nie interesuje co potrafią, a nawet dlaczego, mimo tych umiejętności, niekiedy nic nie grają. Na szczęście czas fajnych meczy i kilkunastopunktowej przepaści do lidera mamy już praktycznie za sobą (mam nadzieję). Od nowego sezonu zmiany, związane z tym ryzyko i... albo awans albo środek tabeli. Dość zastanawiania się dlaczego raz potrafią i chcą, a innym razem nie, czy atmosfera w drużynie nie jest zbyt napięta?, czy nie przeszkadza im nasza presja? czy za mało lub za dużo zarabiają? czas na zmiany i tyle!
CHCIEĆ TO MÓC-mówi polskie przysłowie... powtarzam cały czas że potencjał w piłkarzach jest, tylko z grajków trzeba umieć zrobić DRUŻYNĘ.. Wodza!!! nam trzeba, Wodza który chce i potrafi, a nie tylko chce.......

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#40
Takie banery wisiały do o koła całego stadionu tylko niestety nie są to kibice Skry Czestochowa :) Spostrzegawcze osoby zobaczą różnicę :)
http://tinypic.pl/gzohwrmqpraj
http://tinypic.pl/xr3k5maeku5u
Odnośnie meczu to 1 połowa fajna, karny dla gospodarzy problematyczny natomiast 2 połowa słabsza ale o dziwo lepsza niż nie jeden mecz w tej rundzie :) Na wejściu na stadion każdy pokazywał dowód i osoby z woj. Opolskiego były kierowane do klatki jednej z lepszych w tej lidze!
Ostatnio zmieniony sobota, 19 maja 2012, 9:02 przez swendrak, łącznie zmieniany 1 raz.
cron