Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#1
Wątek piłkarski dot. najbliższego meczu Odry.

Poniżej tradycyjnie krótka analiza przed meczem.
Skra u siebie gra bardzo dobrze, dotychczas wygrała aż 10 spotkań, zanotowała 1 remis i 1 porażkę. Bramki to 23:8
Odra natomiast na wyjeździe gra w kratkę. 5z, 3r i 4p. Bramki to 17:16

Skra przegrała u siebie tylko z Rozwojem. Tak więc chyba trzeba być realistą. Tego meczu raczej nie wygramy. Gorzej, Odra przegra. Skra strzeli do tego 2 bramki. Typuję 2:0 lub 2:1 dla częstochowian.
ODRA OPOLE 1945

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#2
O ile nasi kopacze maja choc troszke rozumu w glowie to uwazam, ze logicznie powinni wygrac wszystkie mecze jakie pozostaly ( to zrozumiale bo nastapia zmiany ). ale nie wszyscy z nich grzesza rozumem, do tego ciezko pracowac tez im sie nie chce, umiejetnosci tez pozal sie boze, wiec rozsadniej byloby zatypowac przegrana, podobnie jak ty.
ale w typowanie juz sie nie bawie, bo czuje sie przegrany ( ograny ) przez pilkarzy w ostatnich dwoch sezonach i pozostawiam to wytrwalszym ode mnie.

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#6
respest pisze:A ja przeczuwam spokojne zwycięstwo gospodarzy, może nawet więcej niż dwoma bramkami. I nie piszę tego z perspektywy oszukanego kibica, ale realisty, który widzi, w jakiej formie w tej rundzie jest Skra.
Ja też.... a potem tłumaczenia trenera... bo to wiecie rozumiecie znowu nam nie wyszło.... a bardzo chciałbym aby było dobrze, ale ja nic nie mogę chociaż chcę ... oni (moi piłkarze) też chcą a nie mogą... a jak mogą to nie wychodzi , a jak wychodzi to przeciwnik jest w lepszej formie.......i w tej właśnie sytuacji awans przesuwamy na rok 2099... wtedy wszystko się uspokoi,... będzie kasa ......i piłkarze nauczą się strategi i taktyki...i trener doświadczenia nabierze....itd

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#12
gamazi999 pisze:
snajper pisze:
gamazi999 pisze:honor = zero
ambicje = zero
umiejętności = zero
zarozumiałość = 10
gwiazdorzenie = 10
mnożąc to wszystko i tak wychodzi totalne ZERO
Inny wynik jak przegrana cud nad Odrą
dodal bym jeszcze imprezowanie 10
taneczny krok 10
no to idąc tym tropem:
pajacowanie 10
profesjonalizm minus 10
a to dobre!!!! Tylko kogo z takich "wyników " rozliczyć ........piłkarzy bo ... nie chcą ... czy trenera bo nie może...
a może odwrotnie?????

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#15
zielu pisze:Ja pierdolę ! Czy za każdym razem muszę słyszeć pytanie kogo rozliczyć, trener be, piłkarze chuje itp? Kurwa panowie, jestem tak samo zły jak i Wy, ale dajcie już spokój bo to nic nie da. Sezon się skończy i wtedy przyjdzie czas rozliczeń.
Już jest koniec sezonu i nie ma na co czekać bo znowu będzie za późno. Im już na niczym nie zależy co widać jasno z ich postawy. Jak się mylę to mnie popraw. Więc na co chcesz czekać?

Re: Skra Cz-wa - Odra Opole (pt. 18.05.2012)

#22
odrathebest pisze:OZPN. TO JEST PEWNIAK. W DRUGIEJ LIDZE TRZEBA MIEĆ ZADASZENIE, MONITORING ORAZ ROZBUDOWANĄ INFRASTRUKTURĘ.POŁOWA KLUBÓW TEGO NIE MA.
przestań siać farmazony ;] Nie ma nic oficjalnie napisanego nigdzie a wymogi jakie są muszą być podane przed rundą a nie jak się nagle kończą rozgrywki i nowe przepisy powstają. Bujać to my ale nie nas :) no i rozgrywkami kieruje teraz ŚZPN a nie OZPN i to oni decydują ;]
cron