LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#1
Przed nami kolejne spotkanie III ligi. Nasza Odra gra z LZS. Pokusiłem się o krótką analizę:

LZS - u siebie gra dość bezkompromisowo, bo wygrał aż 5 razy, 2-krotnie remisował ale poniósł aż 5 porażek. Bramki to: 21:21
Odra na wyjeździe ma następującą statystykę: 5z - 3r - 3p. A bramki to 16:13

Ciężko mówić jakie będzie zaangażowanie naszych piłkarzy ale najbardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Odry. Typuję w stosunku 2:0.
ODRA OPOLE 1945

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#19
gamazi999 pisze:Piotrówka to mała miejscowość leżąca na Równinie Opolskiej, w gminie Jemielnica, przy drodze wojewódzkiej nr 426. Od stolicy powiatu Strzelec Opolskich dzieli ją ok. 10km a od stolicy województwa - Opola, ok. 30 km.

Wieś zajmuje powierzchnię 6276,29 i liczy ok 900 mieszkańców.

Bez komentarza
W Twojej wypowiedzi zawarty jest caly dramat naszego klubu. Nie ma doslownie co dodac. Zmiany sa konieczne.

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#20
gamazi999 pisze:popieram trener nie daje rady skoro tak grają z wioskami, trzech, czterech piłkarzy zostawić reszta won!!!! Zmienić trenera!!! Hańba to mało powiedziane. Jak mają tak grać niech grają juniorzy, gorzej być nie może!!!
To już nie jest żenada, to już nie jest hańba,to jest wszystko poniżej jakiejkolwiek krytyki.....
Gdzie obiecanki piłkarzy (i przede wszystkim trenera) że walczyć i zapierdalać będą do końca...
Panowie piłkarze!!!! taką piłkę jak zagraliście w Piotrówce zagrałbym ja ze swoimi szkolnymi kolegami Pasibrzuchami... nie zdradzę ile mam lat bo wstyd byłby jeszcze większy......
Aha a przy okazji usłyszałem jeden komentarz: "dobrze że Piotrówka miała mecz z Odrą to przynajmniej nie spadnie......"

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#21
zielu pisze:Pierwsza połowa dość dobra, murzyn strzelił gola w jej ostatnich sekundach i wg mnie piłka poszła mu po ręce. Druga połowa natomiast to jeden wielki dramat i tragedia w naszym wykonaniu.
Co Ty widziałeś dobrego w pierwszej połowie???? Bo ja tylko jedną bramkę Kowalczyka( nawiasem mówiąc on i Bednarki zasługują na wyróżnienie!!!???? bo grali "swoje") a wybijanie piłki na oślep, niecelne podania, szarpane nieskładne akcje. długie uporczywe wrzucanie piłki z którego nic nie wynika.....to Twoim zdaniem "dość dobra" połowa????? A może ja byłem na innym meczu????

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#22
snajper pisze:
gamazi999 pisze:Piotrówka to mała miejscowość leżąca na Równinie Opolskiej, w gminie Jemielnica, przy drodze wojewódzkiej nr 426. Od stolicy powiatu Strzelec Opolskich dzieli ją ok. 10km a od stolicy województwa - Opola, ok. 30 km.

Wieś zajmuje powierzchnię 6276,29 i liczy ok 900 mieszkańców.

Bez komentarza
W Twojej wypowiedzi zawarty jest caly dramat naszego klubu. Nie ma doslownie co dodac. Zmiany sa konieczne.
Snajper to znajdz tam wujka w ameryce,ktory pobawi sie w sponsoring Odry.Jak ci sie nie uda to do konca zycia bedziesz tu czytal jak bija nas takie potegi jak Piotrowka czy Chroscice.Zmiany beda TYLKO wtedy jak wjedzie sponsor ktory wylozy odpowiednia kase na ten klub

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#23
goryl pisze:
snajper pisze:
gamazi999 pisze:Piotrówka to mała miejscowość leżąca na Równinie Opolskiej, w gminie Jemielnica, przy drodze wojewódzkiej nr 426. Od stolicy powiatu Strzelec Opolskich dzieli ją ok. 10km a od stolicy województwa - Opola, ok. 30 km.

Wieś zajmuje powierzchnię 6276,29 i liczy ok 900 mieszkańców.

Bez komentarza
W Twojej wypowiedzi zawarty jest caly dramat naszego klubu. Nie ma doslownie co dodac. Zmiany sa konieczne.
Snajper to znajdz tam wujka w ameryce,ktory pobawi sie w sponsoring Odry.Jak ci sie nie uda to do konca zycia bedziesz tu czytal jak bija nas takie potegi jak Piotrowka czy Chroscice.Zmiany beda TYLKO wtedy jak wjedzie sponsor ktory wylozy odpowiednia kase na ten klub
Myslisz ze nie szukalem ? Ale coraz glosniej w Opolu o nadchodzacych lepszych czasach...nawet tutaj cieply wiatr przynosi ploteczki.
Czekam z niecierpliwoscia

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#24
Gówno prawda,wystarczy zobaczyć jak inne wiejskie kluby grają w innych III ligach...pieniądze są oczywiście ważne ale moim zdaniem zaczynają się liczyć od II ligi (tam są już uznane marki). Wiadomo że piłkarze nie zarabiają w Odrze milionów, no ale kurwa niech najpierw pokażą coś na boisku...! Czy naszym grajkom nie zależy nawet na wypromowaniu się, wyrobieniu sobie dobrej marki???
cron