Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#28
gamazi999 pisze:
snajper pisze:wyglada na to ze nie wszystkim. dlatego zmiany sa niezbedne
Niezbędne i to jak najszybciej, nie ma co czekać do końca rundy tylko już teraz zacząć wyp........ tych nic nie wartych grajków, nie mają ani honoru ani ambicji !!!
A wiesz co mnie najbardziej dziwi? Ze nadchodza zmiany ( mam nadzieje ) a oni dalej olewaja gre w naszych umilowanych barwach

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#29
snajper pisze:
gamazi999 pisze:
snajper pisze:wyglada na to ze nie wszystkim. dlatego zmiany sa niezbedne
Niezbędne i to jak najszybciej, nie ma co czekać do końca rundy tylko już teraz zacząć wyp........ tych nic nie wartych grajków, nie mają ani honoru ani ambicji !!!
A wiesz co mnie najbardziej dziwi? Ze nadchodza zmiany ( mam nadzieje ) a oni dalej olewaja gre w naszych umilowanych barwach
Co mają nie olewać?? kontrakty mają kasa się należy awansu i tak nie będzie po co się przemęczać?? wakacje..
a kibic fanatyk i tak przyjdzie zapłaci i będzie......dalej się wkurwiał..jakie ambicje, jaka wola walki kupmy piłkarzom encyklopedię żeby do niej zajrzeli
i przeczytali co to jest...a panu trenerowi "Podstawy gry w piłkę nożną " ... widziałem taki podręcznik bardzo pouczająca lektura....

Re: LZS Piotrówka - Odra Opole (sb. 12.05.2012)

#30
I stało sie to co wam przepowiedziałem ponad półtora roku temu i za co na mnie leciały gromy. Piłkarsko dno, poza sporadycznymi przebłyskami. Trener sprawia raczej wrażenie figuranta. Zarząd to w ogóle nie wiadomo czy się czymś jeszcze w tym klubie zajmuje. Może się czymś zajmuje ale czy ktoś wie czym? Prezes... hm no właśnie...klub w ogóle mamy prezesa? Kibiców garstka i dla nich tylko można mieć pełen podziw, że jeszcze mają w sobie tyle wyrozumiałości i są.
cron