Re: Odra Opole - Rozwój Katowice (sb. 05.05.2012)

#3
I kolejna krótka analiza szans:
Rozwój na wyjeździe dotychczas wygrał 5 spotkań, 5 zremisował i zaledwie 1 przegrał. Stosunek bramek: 21:8
Odra u siebie ma prawie taki sam bilans 6z-5r-1p. Bramki: 23:9.
Wygląda na to, że żadna z drużyn tego meczu nie przegra ... co więcej, możemy zobaczyć więcej goli. Prawdopodobnie może skończyć się 2:2

Tyle statystyka i moje typowania. Trzymam kciuki za 3 punkty dla Odry!
ODRA OPOLE 1945

Re: Odra Opole - Rozwój Katowice (sb. 05.05.2012)

#8
druga połowa FANTASTYCZNA!!! Dawno nie było takich emocji! Pechowo stracona druga bramka, ale piłkarze nie poddali się i walczyli do końca! Tyc walczył na 200%, ostatnie 20 minut do znakomita gra Odry. Szkoda tylko że nie grali tak od początku sezonu bo teraz my liderowalibyśmy w tabeli. Jak job nie strzelił w doliczonym czasie to ja kurwa nie wiem, masakra jakaś.

Re: Odra Opole - Rozwój Katowice (sb. 05.05.2012)

#9
Wielka szkoda, Odra zdecydowanie zasłużyła na zwycięstwo, na przełomie całego meczu byli drużyną lepszą, szkoda, że po dwóch naszych nie wykorzystanych sytuacjach Rozwój dwa razy trafiał do bramki. Możemy żałować, że deszcze nie zaczął wcześniej padać, bo może piłka zatrzymałaby się przed naszą bramką jak w pamiętnym meczu ze Śląskiem. Jak najbardziej zasłużone brawa dla piłkarzy.

Re: Odra Opole - Rozwój Katowice (sb. 05.05.2012)

#10
Na przestrzeni sezonu to taka gra, tym bardziej z liderem, cieszy bardzo. Chłopaki nie załamali się po I połowie i bramce do szatni ale mocno wzięli się do roboty po przerwie. Właśnie takiej walki oczekujemy, a raczej oczekiwaliśmy przez cały sezon. Teraz tylko pozostaje nadzieja, że w przyszłym sezonie zagramy o awans. Może przez ten czas klub zostanie poukładany i przygotowany na awans w 100%. Tak aby grać w II lidze a nie sie bronić przed spadkiem.
ODRA OPOLE 1945

Re: Odra Opole - Rozwój Katowice (sb. 05.05.2012)

#20
Biorąc pod uwagę spadkowiczów z I ligi, Zagłębie jest w tej chwili w strefie spadkowej. Co mnie wcale nie cieszy, bo ma gdzieś jeden taki mecz, a przybyłby nam kolejny kandydat do awansu. Wystarczy, że mamy w lidze Szczakowiankę.
W przyszłym sezonie od pierwszego meczu piłkarze mają gryźć trawę. Premie piłkarzy muszą być zależne od awansu i MUSIMY awansować. Jeżeli w przyszłym sezonie awansu nie będzie, to więcej będzie ludzi na murawie i niż na trybunach i to de facto będzie całkowity upadek Odry.
cron