Re: Cena biletów dla Namysłowa

#26
hkmw pisze:Ciekawe ile BKSu będzie wybierać się do nas. Nie daj Boże, że przyjadą z nimi Sosnowiczanie, bo będą mieli bilety po 50 zł.
ale sie usmialem. dobre
Ale Zarzad stanal na wysokosci zadania. Maja po 10. Teraz nalezy pojawic sie w odpowiedniej ilosci i jakos to bedzie. Inna sprawa ze kibice ZAWSZE MUSZA starac sie a z pilkarzami tu juz inna bajka czyli - jak im sie zachce.

Re: Cena biletów dla Namysłowa

#30
i co z tego? wasze wywody z niezrozumiałych dla mnie przyczyn prowadzą do wniosków, że należy zamknąć stadion dla przyjezdnych, a potem też sektor "A" - będzie spokojnie, cicho i tanio

jak chcecie przerzucać część kosztów na zorganizowane grupy przyjezdne to proszę bardzo, ale nie zdziwcie się gdy na następny wioskowy wyjazd będzie stać nielicznych, że o dużych miastach nie wspomnę
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Cena biletów dla Namysłowa

#31
ale ja dalej nie rozumiem Rozeff twojej rozkminy, już ci napisałem jak wygląda sytuacja w innych klubach i nie mamy na to jako kibice praktycznie zadnego wpływu. Musisz się zacząć przyzwyczajać


Ja ze swojej strony mogę tylko ponownie napisać... FUCK MODERN FOOTBALL
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Cena biletów dla Namysłowa

#32
Szyman pisze:ale ja dalej nie rozumiem Rozeff twojej rozkminy, już ci napisałem jak wygląda sytuacja w innych klubach i nie mamy na to jako kibice praktycznie zadnego wpływu. Musisz się zacząć przyzwyczajać
to zrozum, chociaż widzę ze coby nie pisać ty i tak musisz mieć ostatnie słowo, że uważam że kibice, a szczególnie ci stowarzyszeni w stowarzyszeniach kibiców (tak jak ja i ty) nie powinni się przyzwyczajac do kopania ich po dupie tylko z tym walczyć, a u ciebie zauważyłem pełną aprobatę dla windowania o 100% ceny dla przyjezdnych (nieistotne z jakiego klubu - dzisiaj sprinterzy, jutro inni), to mi nie pasuje, nie mam zamiaru przyzwyczajać się do żadnych kolejnych stadionowych bzdur, do poprzednich też się nie przyzwyczaiłem
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Cena biletów dla Namysłowa

#33
No to zle rozumujesz, ja rowniez nie jestem za windowaniem cen ani roznych tego rodzaju praktyk, niestety kibice stowarzyszeni w Stowarzyszeniach (tacy jak ja i ty) musza isc na uklady, a te czasami sa kontrowersyjne. Jestes starszy i trudno ci sie do tego przyzwyczaic, ja natomiast po pewnych swoich doswiadczeniach na drodze kibica-organizatora napotkalem na rozne trudnosci i moze juz przywyklem do tego ze jezeli z kims oficjalnie rozmawiam jako kibic jestem z samego zalozenia traktowany anty.
Niestety calosc poszla w takim kierunku ze mamy malo do powiedzenia i musimy przyjmowac to co nam daja a nie to co sobie zyczymy.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Cena biletów dla Namysłowa

#34
rozeff pisze:
Szyman pisze:ale ja dalej nie rozumiem Rozeff twojej rozkminy, już ci napisałem jak wygląda sytuacja w innych klubach i nie mamy na to jako kibice praktycznie zadnego wpływu. Musisz się zacząć przyzwyczajać
to zrozum, chociaż widzę ze coby nie pisać ty i tak musisz mieć ostatnie słowo, że uważam że kibice, a szczególnie ci stowarzyszeni w stowarzyszeniach kibiców (tak jak ja i ty) nie powinni się przyzwyczajac do kopania ich po dupie tylko z tym walczyć, a u ciebie zauważyłem pełną aprobatę dla windowania o 100% ceny dla przyjezdnych (nieistotne z jakiego klubu - dzisiaj sprinterzy, jutro inni), to mi nie pasuje, nie mam zamiaru przyzwyczajać się do żadnych kolejnych stadionowych bzdur, do poprzednich też się nie przyzwyczaiłem
Pilnowanie 41 mężczyzn i jednej kobiety za 4 tysiące złotych to nie bzdura?

Re: Cena biletów dla Namysłowa

#37
Szyman pisze:ale ja dalej nie rozumiem Rozeff twojej rozkminy, już ci napisałem jak wygląda sytuacja w innych klubach i nie mamy na to jako kibice praktycznie zadnego wpływu. Musisz się zacząć przyzwyczajać


Ja ze swojej strony mogę tylko ponownie napisać... FUCK MODERN FOOTBALL
No nie chcialem sie juz wypowiadac, bo jak mowia bylo minelo. Ale nie moglem.
Szyman jak cos piszesz to trzymaj sie tej wersji, a nie jak choragiewka. Trzeba byc konsekwentnym.Potem sie gubisz i sam sobie zaprzeczasz. Napisales, ze kibice nic nie maja do decyzji zarzadu ( zadnego wplywu ) a to chyba najwieksza bzdura jak przeczytalem przez ostatnie trzy miesiace. I nawet nie chce mi sie tego tlumaczyc tak bardzo jest to idiotyczne. Kibice maja prawo uwazac, ze bilety dla gosci byly za drogie, takie ich prawo. I jak widac w rezultacie, zarzad posluchal rady-prosby kibicow. Przeciez zarzad to rowniez KIBICE ODRY!Oczywiscie, ze Kibice maja wplyw na decyzje w klubie nie bezposrednio - ale POSREDNIO. A pomoc wygladala w ten sposob, ze kazdy staral sie ( na ile to mozliwe ) zeby na stadionie zasiadlo te 500 chlopa i zeby nie bylo straty w kasie. Dalej reklamy plakatowania na miescie zachety w szkolach czy pracy. Tak pojmuje wspolprace na lini Kibice - Zarzad i tak chyba uwaza rozeff. A decyzja byla chyba nieprzemyslana, poniewaz to nie kibice ponosza odpowiedzialnosc za c..wa gre Odry przez ostatnie dwa lata i to nie z ich powodu budzet jest na piety do granic, tylko - slaba postawa druzyny. Uwazam, ze wlasnie z uwagi na przyjazd kibicow przyjezdnych zainteresowanie meczem jest wieksze co ma swoja finansowa korzysc. Na ile, czy sie zwroca 4 tysiaki i dlaczego tylko tylu kibicow przychodzi ? Odpowiedz powyzej.

Re: Cena biletów dla Namysłowa

#38
Jaca pisze:
rozeff pisze:
Szyman pisze:ale ja dalej nie rozumiem Rozeff twojej rozkminy, już ci napisałem jak wygląda sytuacja w innych klubach i nie mamy na to jako kibice praktycznie zadnego wpływu. Musisz się zacząć przyzwyczajać
to zrozum, chociaż widzę ze coby nie pisać ty i tak musisz mieć ostatnie słowo, że uważam że kibice, a szczególnie ci stowarzyszeni w stowarzyszeniach kibiców (tak jak ja i ty) nie powinni się przyzwyczajac do kopania ich po dupie tylko z tym walczyć, a u ciebie zauważyłem pełną aprobatę dla windowania o 100% ceny dla przyjezdnych (nieistotne z jakiego klubu - dzisiaj sprinterzy, jutro inni), to mi nie pasuje, nie mam zamiaru przyzwyczajać się do żadnych kolejnych stadionowych bzdur, do poprzednich też się nie przyzwyczaiłem
Pilnowanie 41 mężczyzn i jednej kobiety za 4 tysiące złotych to nie bzdura?
Jeśli są takie wymagania (pomijam ich słuszność) to trzeba za to zapłacić. Nie wiem bo nie liczyłem ile było widzów, ale chyba wyraźnie więcej niż na meczu poprzednim. Mecze z udziałem kibiców gości mają inną wartość, widowisko na pewno staje się bardziej atrakcyjne a to przyciąga naszych kibiców na trybuny. Może i to jednorazowo się nie zbilansowało ale potraktowałbym to jako inwestycje. Jeśli tylko to możliwe trzeba przyciągać kibiców gości na nasze trybuny. Oczywiście liga w jakiej gramy nie daje wielkich możliwości. Przyjechało 40 osób z Namysłowa, to było 600 osób na trybunach ale jak przyjedzie 200 z Sosnowca to na Oleskiej zasiądzie 2000.
I jeszcze jedna sprawa. Organizacyjnie to też zawsze jakieś doświadczenie, a to tez kapitał który zaprocentuje w przyszłości.

Re: Cena biletów dla Namysłowa

#39
ciesze się snajper ze wyczytałes bzdure w moich postach i nie rozumiesz moich wypowiedzi, a... co do bzdur wypisywanych na tym forum to wiedziesz tutaj prym, i chyba tylko to ze kierowałes posta do mnie sprawiła że musiałem się odezwac. Proszę kolego zza oceanu nie znasz sie to się nie wypowiadaj. Już mamy tu na forum takich, którzy nic nie robią tylko się żalą, ty nie musisz zajmij sie czyms poważniejszym bo swoje lata już masz.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Cena biletów dla Namysłowa

#40
rzeczowo i na temat. ale tego sie spodziewalem. co do mojego wieku i kolegi rozeffa czy innych wasow, to tylko przyklasnac na to, ze wciaz siedzimy w niebiesko-czerwonych barwach i nie zmienil nas ustroj, lata, wzloty i upadki Odry, zony czy dzieci. czego i tobie zycze bo droge do tego masz kosmicznie daleka.
z tym oceanem tez juz daj spokoj bo w dzisiejszych czasach to pestka, a 1/3 kibicow Odry pracuje lub pracowala poza granicami kraju.
ah i jeszcze przypomne, ze pisze to jako kibic Odry, a nie jej dzialacz czy czlonek JO i nie mam zamiaru przekonywac tutaj, ze robie wiecej dla klubu niz ty, bo tak nie jest.
moge natomiast obiecac, ze jak przyjade pomoge wode rozniesc na sektor gosci czy cos podobnego. moze wiecej szacunku zyskam w twoich oczach ( w miare mozliwosci i czasu )
cron