Re: Odra Opole - Start Namysłów (sb. 28.04.2012)

#26
Tak na marginesie: Rogów 3-1 Pniówek, Victoria 0-0 Łaziska, Bogdanowice 0-0 Rozwój. Na osiem kolejek przed koncem (24 punkty do zdobycia) te wyniki daja nam awans z czwartego na drugie miejsce z 9 punktami straty do Rozwoju i odpowiednio 2 i 1 przewagi nad Pniowkiem i Laziskami. Biorac pod uwage nasza trzecia wygrana z rzedu i fakt, ze Rozwoj w czterech osatnich meczach zdobyl 7 z 12 punktow uwazam, ze powinnismy grac do konca. Nie chcialbym wymawiac tego slowa na 'a' ;) ale wiecej mamy do zyskania niz do stracenia walczac do konca na maksa. Z drugiej strony ci co mnie znaja wiedza, ze jestem zazwyczaj wielkim optymista i mam sklonnosci do wiary w cuda.

Re: Odra Opole - Start Namysłów (sb. 28.04.2012)

#29
swendrak: a ktoś tu rozpowiada jakieś plotki? Właśnie dlatego się pytałem - żeby się upewnić. I owszem, są takie zapisy w umowach, szczególnie w zachodnich ligach, które stanowią zakaz gry dla wypożyczonego gracza w meczu z klubem macierzystym. Nie wiedziałem, że w Odrze umówili się na klauzulę finansową, tyle.
A 'klauzura' raczej nie mogła być zawarta, bo, za wikipedią, jest to zamknięta część klasztoru. ;)
cron